Can Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti

Can Diyarbakır Turizm

Can Diyarbakır Turizm Hakkında

Can Diyarbakır Turizm, 2011 yılında Ali Kadri Çapa tarafından Diyarbakır’da kurulmuştur. Alanında deneyimli olan kurum, seyahat ağını yurt içi ile sınırlandırmamakta ve yurt dışına da seyahatler düzenlemektedir. Misyonları, çalışanlarının morallerini ve motivasyonlarını yüksek tutarak alanında kalitesiyle fark yaratan bir kuruluş olmaktır. Vizyonları ise müşterilerinin ve çalışan deneyimli kadrosunun koşulsuz tatmin ve memnuniyetini sağlamaktır. Dakikliğe verdiği önem ile bilinen kuruluş sloganları olan “her şey zamanında” ile zamana ve güvene ne kadar değer verdiğini de anlatmaktadır.

 

Can Diyarbakır Turizm Otobüs Filosu

Can Diyarbakır Turizm otobüs firması, kırktan fazla aracıyla otobüs filosunu oluşturmuştur. Son teknolojiyi takip eden firmanın araçlarının her bir sefer sonrası bakımı yapılmakta ve ihtiyaçları giderilmektedir. Çeşitli model ve marka araçları filosuna dâhil eden otobüs firmasının 2+1 ve 2+2 olmak üzere koltuk seçenekleri bulunmaktadır. Araç seçiminde müşteri istekleri dikkate alınır ve sefer ile araç sayıları bu isteklere göre yenilenir.

 

Can Diyarbakır Turizm Araç İçi Hizmetler

Can Diyarbakır Turizm araç filosundaki her bir vasıtada rahatınıza uygun belirli aralıklarla konumlandırılmış koltuklar bulunmaktadır. Var olan bütün araçlarında bulunan iklimlendirme fanı, USB girişi ve prizlerinden seyahatiniz süresince faydalanabilirsiniz. Farklı yolcu tipleri için otobüs filosundaki tüm vasıtalarda bebek koltuğu seçeneği sunulmaktadır. Seyahat esnasında istediğiniz anda ücretsiz yiyecek ve içecek seçeneklerinden yararlanabilir, kendinizi ev konforunda gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca yolculuk boyunca koltuk üstündeki düğmeleri kullanarak ihtiyaç duyduğunuz anda sorularınız için yardım alabilirsiniz.

 

Can Diyarbakır Turizm Şubeleri

Firma, yolcularının ve ekibinin konforu için şube sayıları üzerinde çalışmaktadır.Can Diyarbakır Turizm’in Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki şubeleri şu şekildedir: Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kayseri, Batman, Hatay (Antakya), Anamur, Antalya, Malatya, Elazığ, Sivas, Giresun, Samsun, Ordu, Tokat, Ankara, Düzce, Adapazarı (Sakarya) İzmit (Kocaeli), İstanbul, Mersin ve Manisa.


Can Diyarbakır Turizm Dinlenme Tesisleri

Güzergahlardaki mola verilen dinlenme tesisleri itina ile seçilmektedir. Otobüs firmasının seçtiği nitelikli ve titiz dinlenme tesisleri şunlardır;

 • Çiftlik Dinlenme Tesisleri
 • Gölpınar Dinlenme Tesisleri
 • Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri
 • Tursan Dinlenme Tesisleri
 • Askoç Dinlenme Tesisleri
 • Akun Dinlenme Tesisleri
 • Has Dinlenme Tesisleri
 • Zirve Dinlenme Tesisleri
 • Gazipaşa Starpet Dinlenme Tesisleri
 • Taşlıdere Dinlenme Tesisleri
 • Soğancı Park Dinlenme Tesisleri

 

Can Diyarbakır Turizm Mobil Uygulama

Can Diyarbakır Turizm otobüs bileti satın almak için mobil uygulamayı edinerek biletinizi hızlıca temin edebilirsiniz. Google Play veya App Store’dan bilet.net uygulamasını dilediğiniz akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz bilet.net uygulaması ile satın alma ya da bilet bulma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

 

Can Diyarbakır Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Can Diyarbakır Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Can Diyarbakır Turizm bilet satın almak için bilet.net uygulamasını indirebilir ve işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.
 

Bilet.net’ten Can Diyarbakır Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Firmanın biletlerine ulaşabilmek için bilet.net uygulaması son derece hızlı ve kullanışlı bir uygulamadır. Bilet.net biletleri sizler için hızlıca bulur ve size iletir. 

 

Can Diyarbakır Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ülkenin hemen her yerine seferleri olan ve sefer sayısını belirli dönemlerde arttırma ya da azaltma yoluna giden firmanın yoğun talep alarak sefer ayarladığı iller şunlardır; Anamur, Antalya, Malatya, Elazığ, Sivas, Giresun, Samsun, Ordu, Tokat, Ankara, Düzce, Sakarya, Kocaeli, İstanbul, Mersin, Manisa, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kayseri, Batman, Hatay.

Can Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Can Diyarbakır Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Can Diyarbakır Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2011
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Diyarbakır
Kurucu:Ali Kadri Çapa
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)