Güven Akşehir Seyahat Otobüs Bileti

Güven Akşehir Seyahat

Güven Akşehir Seyahat Hakkında

Güven Akşehir Seyahat, faaliyetlerine 2000 senesinde Konya'da başlamıştır. Konya kuruluşlu bir firma olsa da Afyon'daki faaliyetleri de bir hayli fazladır. Akşehir, Konya'nın ilçelerinden biridir ve ilçenin en çok tercih edilen firmaları arasındadır. 

Güven Akşehir Seyahat; Türkiye'nin pek çok yerine seferler düzenleyen, ağını gittikçe genişleten ve hizmetlerinde sürekli yeniliğe giden değerli bir firmadır. Konya'da şehirlerarası ulaşım denilince akla ilk gelen firmalardan biridir. Çok köklü bir firma olmamasına rağmen, sektördeki faaliyetleri ve yenilikçi yaklaşımları ile oldukça büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır. 

 

Güven Akşehir Seyahat Otobüs Filosu

Şehirlerarası yolcu transferi yapan firmaların gücünü gösteren, sektörde güçlü bir yerde konumlanmalarını sağlayan faktörlerden biri şüphesiz ki filolarında yer alan araçların sayısıdır. Filolarda yer alan otobüslerin yeterli olması ya da fazla olması firmanın gücüne güç katacak, değerli bir kazanımdır. Güven Akşehir Seyahatotobüs firması da bu konuda oldukça başarılıdır. Öncelikle belirtmek gerekir ki firmanın filosunda yer alan araçların neredeyse tamamı son modellerdir. Bu yönüyle, yolcuların bu bölgede ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Otobüslerinin konfor düzeyi bir hayli iyi olmakla birlikte koltuk düzeni de tam yolcuların istediği şekilde 2+1 tipindedir. Otobüslerin tamamında; USB girişleri, prizler, kulaklıklar, LED ekranlar, uydu TV bağlantısı, kablosuz ağ bağlantısı gibi olanaklar mevcuttur. Koltuk arkalarında yer alan LED ekranlarda; film izlenebilmekte, oyun oynanabilmekte, müzik dinlenebilmektedir. Bu olanaklar yolcuların daha keyifli bir yolculuk geçirmelerine olanak sağlamaktadır. 

 

Güven Akşehir Seyahat Araç İçi Hizmetler

Güven Akşehir Seyahat'in araç içi hizmetler konusunda da oldukça başarılı olduğunu söylemek gerekir. Sektörün yenilikçi firmalarından biri olmalarına ek olarak aynı zamanda standartların üzerinde hizmet sağlama konusunda başarılılardır. Araç içi hizmetler konusunda oldukça cömert davranan firmanın yolculuk boyunca birçok ikramı bulunmaktadır. 

Yolculuk boyunca firma müşterilerine ihtiyaç gidermek adına ikramda bulunmaktadır. Bu ikramların başında; kahve, çay, kola, meyve suyu, şekerli ve tuzlu atıştırmalıklar vardır. Yaz mevsimlerinde ise dondurma ikram olarak sunulabilmektedir. İkramlara ek olarak yolculara bagaj konusunda da cömert davranılmaktadır. Valiz sayınız ne kadar çok olursa olsun personeller oldukça yapıcı yaklaşmaktadırlar. 

 

Güven Akşehir Seyahat Şubeleri

Güven Akşehir Seyahat firmasının şubeleri genellikle Konya'da yoğunlaşsa da Afyon'da da pek çok şubesi bulunmaktadır. Afyon'da Çay ve Sultandağı şubeleri bulunmaktadır. Konya'da ise Akşehir ilçesinde birkaç şubesi bulunmaktadır. Bunlara ek olarak firmanın; Eskişehir, Adana, Isparta, Bursa, Kütahya, Denizli, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya ve Uşak gibi şehirlerde de şubeleri ve bilet satış gişeleri bulunmaktadır. 

 

Güven Akşehir Seyahat Dinlenme Tesisleri

Şehirlerarası yolculuklarda molaların önemi ve molaların nerelerde verildiği oldukça önemlidir. Bakımsız, özensiz ve ihtiyaçlara cevap veremeyen dinlenme tesisleri oldukça büyük bir sorun olabilmektedir. Güven Akşehir Seyahat, tüm seferlerinde en güzel dinlenme tesislerini tercih etmektedir. Firma; yolcularının en lezzetli yemekler yiyebileceği aynı zamanda bunu makul fiyatlar ödeyerek yapabileceği, bakımlı bir dinlenme tesisi seçmeye özen göstermektedir. 

 

Güven Akşehir Seyahat Mobil Uygulama

Şehirlerarası seyahatlerde bilet almak artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Güven Akşehir Seyahat otobüs bileti satın almak istiyorsanız bilet.net'in mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulama tüm telefon modellerine ve işletim sistemlerine de uygundur. Uygulama indirildikten sonra Güven Akşehir Seyahat otobüs seferlerini tek bir tıkla listeleyebilir, güvenli bir şekilde ödemenizi yaparak, sıfır komisyonlu bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. 

 

Güven Akşehir Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Güven Akşehir Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net üzerinden Güven Akşehir Seyahat bilet satın alabilirsiniz. 

 

Bilet.net'ten Güven Akşehir Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net yardımıyla söz konusu firmaya ait tüm seferleri saniyeler içinde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca fiyatları karşılaştırabilir, en ucuzunu seçerek güvenle seyahat edebilirsiniz. 

 

Güven Akşehir Seyahat hangi şehirlere sefer düzenlemektedir?

Güven Akşehir Seyahat Türkiye'nin pek çok noktasına sefer düzenlemektedir. Bunların başında; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Eskişehir, Afyon, Denizli, Uşak ve Antalya gibi şehirler gelmektedir.

Güven Akşehir Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Güven Akşehir Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Güven Akşehir Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Konya
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
TV (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)