Esadaş Turizm Otobüs Bileti

Esadaş Turizm

Esadaş Turizm Hakkında

Türkiye'de yaygın bir ulaşım ağına sahip olan Esadaş Turizm 1983 yılından beri hizmet veren kendini sürekli yenileyen yurt içi ve yurt dışı taşımacılıkta marka haline gelmiş bir firmadır.

Sektörün belirleyici firmaları arasında yer alan Esadaş Turizm otobüs yolcularının güvenliğini, alınan hizmetin kalitesini ve sürekli yenilenmeyi ilke edinmiştir. Sadece seyahat için değil konaklama, dinlenme, kalkış ve varış noktalarındaki hizmette de kaliteden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Esadaş Turizm Türkiye'nin birçok noktasına sefer düzenlemektedir.

Erzurum'da kurulan ve hizmet vermeye başladığı bölgeden tüm ülkeye yayılan bu firma kalitenin, gelişmenin ve memnuniyetin simgesi olmuştur. Esadaş her türlü yasaya ve kurala göre hareket ederek eksiksiz belgelerle, araç içi hizmetler ve konforlu yolculuk imkânı ile mutlu bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktadır.  Bileti aldığınız süreden başlayarak varış noktanızda bagajınızı teslim aldığınız süreye kadar size layık olduğunuz hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Esadaş Turizm otobüs bileti alarak siz de bu avantajlı dünyaya hızlı bir giriş yapabilirsiniz. 

 

Esadaş Turizm Otobüs filosu

Yüksek teknolojiden ve donanımlardan yararlanarak geniş bir filoya sahip olan firmada yaklaşık 200 otobüse ulaşan bir kapasite söz konusudur. Her yıl yaklaşık 2,5 milyon yolcu taşıyarak sektöre adını yazdıran Esadaş Turizm güvenli bir yolculuğun simgesi haline gelmiştir. Filosunda bulunan araçların yeni ve donanımlı olmasına özen gösteren firma son model araçlar kullanarak çağa ayak uydurmaktadır. 

 

Esadaş Turizm Araç İçi Hizmetler

Yolcu ve çalışanlarının güvenliğini ve konforunu düşünen firmada birçok hizmet hem şoförlere hem de yolculara sunulmaktadır. Otomatik pilot ve şerit tanıma sistemi sayesinde şoförlere rahatlık tanıyan otobüsler ile yolculuk yapmanızı sağlayan Esadaş Turizm araç içinde yolcularına tanıdığı hizmetler sayesinde de huzurlu bir yolculuk olanağı sağlamaktadır. Bu olanaklar şöyledir;

  • 220 voltluk prizler sayesinde cep telefonunuzu şarja takabilir ve kesintisiz olarak kullanabilirsiniz.
  • Otobüs içeresinde yolculara ücretsiz olarak sunulan kablosuz ağdan yararlanarak sıkılmadan bir yolculuk geçirebilirsiniz.
  • Koltuk arkalarında kişiye özel olarak bulunan ekranlar sayesinde yolculuk esnasında birçok ulusal kanalı izleyebilir, müzik dinleyebilir, sizler için seçilen film ve dizilerin keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Araç içinde size sınırsız ve açık büfe olarak sunulan içeceklerden ve ikramlıklardan tercih ederek yolun tadını çıkartabilirsiniz
  • Geniş koltuk araları sayesinde dilerseniz koltuğunuzu arkaya yatırabilirsiniz.

 

Esadaş Turizm Şubeleri

30'a yakın şehirde ve birçok ilçede şubesi bulunan Esadaş Turizm bilet alımı gerçekleştirmek isteyen yolcular için neredeyse her il ve ilçede şube bulundurmaktadır. Öte yandan internet üzerinden yapılan satışlarla da kolay bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz

 

Esadaş Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolcular için molalar önemli bir ihtiyaçtır. Yolun yorgunluğunu atmak için Esadaş Turizm size konforlu ve temiz dinlenme tesislerinde konaklama imkânı sunar. Dinlenme tesisleri içinde bulunan marketler ve restoranlarda ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

 

Esadaş Turizm Mobil Uygulama

Google Play ya da App Store üzerinden indireceğiniz bilet.net uygulaması ile Esadaş Turizm otobüs biletini hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

 

Esadaş Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Esadaş Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net aracılığıyla Esadaş Turizm’den istediğiniz noktaya bilet alabilirsiniz. 

Bilet.net'ten Esadaş Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten alacağınız otobüs biletleri sizler için özel kampanyalarla sunulmaktadır. Bu kampanyalar biletleri daha uygun ve ekonomik hale getirdiği için avantajlı fırsatlar yaratmaktadır.

Esadaş Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Esadaş Turizm Türkiye’nin her noktasına ulaşım fikrinden hareketle başta İstanbul, Kayseri, Ordu, İzmir, Trabzon, Bursa, Aydın, Kırşehir, Çorum ve Giresun olmak üzere her şehre seferler düzenlemektedir.

Esadaş Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Esadaş Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Esadaş Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1983
Otobüs Sayısı:60
Merkez ofis:Erzurum
Kurucu:Ata Şenpolat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)