Kale Seyahat Otobüs Bileti

Kale Seyahat

Kale Seyahat Popüler Otogarlar

Kale Seyahat Hakkında

Kale Seyahat, 1975 senesinde merkezi İstanbul’da Tamer Çınar tarafından kurulmuştur. En eski seyahat firmaları arasında yer alan Kale Seyahat, başlangıçta İstanbul ve çevre iller arasında seferler düzenlerken günümüzde Ankara, Denizli, İzmir ve Bursa gibi birçok farklı nokta arasında şehirler arası seferler gerçekleştirmektedir. Temel kültür ve değerlerini yenilikçi vizyonuyla harmanlayarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinen Kale Seyahat faaliyetlerini sürdürmektedir. 

 

Kale Seyahat Otobüs Filosu

Kale Seyahat otobüs firması, aralarında Neoplan, Starliner ve Travego marka otobüslerin bulunduğu toplam 17 araçlık bir filoya sahiptir.

 

Kale Seyahat Araç İçi Hizmetler

Kale Seyahat, müşteri memnuniyetini odağına koyarak teknolojik olanaklarını ve yolcularına verdiği hizmetleri her geçen gün güncellemektedir. Kale Seyahat otobüslerinde; genel uydu yayını yapan son teknolojik ekranlar, internete kesintisiz erişim ve okuma lambası bulunmaktadır. Ayrıca her yolcuya TV ekranlarında kullanabilecekleri kulaklıkları hijyenik bir şekilde sağlamaktadır. Kale Seyahat, seferler sırasında tüm misafirlerine yiyecek ve içecek ikramları sunmaktadır. 

 

Kale Seyahat Şubeleri

Kale Seyahat, merkezi İstanbul dışında Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir. Bu şubeler; Ankara, Aydın Balıkesir, Bartın , Bolu , Bursa, Denizli, Düzce, İstanbul, İzmir, Kırklareli, İzmit, Muğla , Sakarya  Tekirdağ, Zonguldak'ta bulunmaktadır. 

 

Kale Seyahat Dinlenme Tesisleri

Kale Seyahat, şehirlerarası seferlerinde güzergâh üzerinde anlaşmalı olduğu dinlenme tesislerinde hizmet almaktadır. 

Bu tesisler;

  • Aksaray – Okurlar Dinlenme Tesisleri
  • Bolu – Efe Park Dinlenme Tesisleri
  • Kahramanmaraş – Ulu Dinlenme Tesisleri
  • Kapadokya – Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri

 

Kale Seyahat Mobil Uygulama

Kale Seyahat ile şehirlerarası seyahatinizi gerçekleştirmek için bilet almak istiyorsanız App Store veya Google Play platformlarını kullanarak bilet.net mobil uygulamasını indirdikten sonra Kale Seyahatbilet bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bilet.net üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. 

 

Kale Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Kale Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net, Kale Seyahat’in de aralarında yer aldığı yüzlerce otobüs firmasının biletlerine hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmanıza imkan sağlar. Herhangi bir internet tarayıcı veya bilet.net mobil uygulaması aracılığıyla siteye giriş yaptıktan sonra dilediğiniz tarihe tercih ettiğiniz otobüs firmasından bilet satın alabilirsiniz.  

 

Bilet.net'ten Kale Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Kale Seyahat otobüs bileti satın alarak avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca yolculuğunuz için Kale Seyahat biletinizi Bilet.net aracılığıyla satın almayı tercih ederek işleminizi güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Kale Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Kale Seyahat otobüs firmasını tercih ederek Ankara, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çerkezköy, Çorlu, Düzce, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırklareli, Lüleburgaz, Sakarya, Zonguldak şehirleri arasındaki seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Kale Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kale Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Kale Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1975
Otobüs Sayısı:17
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Tamer Çınar
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Okuma Lambası