Mar Grup Seyahat Otobüs Bileti

Mar Grup Seyahat

Mar Grup Seyahat Hakkında

2006 yılında İstanbul’da kurulan Mar Grup Seyahat, Beylikdüzü’nden Silivri, Çorlu, Babaeski ve Lüleburgaz’a seferler düzenleyen bir seyahat firmasıdır. Yolcularının can ve mal güvenliğine oldukça önem veren firma güvenilir ve yeni araçlarla yolculuk imkânı sunmaktadır.  Mar Grup Seyahat otobüs bileti satın almak için en önemli sebeplerden birisi de firmanın kaliteli ve güler yüzlü personel ekibidir. Belirli noktalara her gün karşılıklı olarak seferler düzenleyen firma yolcuların konforlu bir seyahat geçirmesini sağlamaktadır.  Mar Grup Seyahat bilet alımı yapan kişiler genellikle bu belirlenen güzergahları sıklıkla kullanan kişilerdir. Fakat turistik amaçlı ya da iş amacıyla da birçok kişi firmayı tercih ederek ulaşım sağlamaktadır. Firmanın hem ulaşım ekibi hem de şubelerde çalışan kişiler oldukça yardımsever, müşteri memnuniyetini önemseyen kişilerden seçilmektedir. Ayrıca otobüsleri kullanan kaptanlar da alanlarında deneyimli usta şoförlerden oluşmaktadır.

 

Mar Grup Seyahat Otobüs filosu

17 araçlık bir filoya sahip olan Mar Grup Seyahat otobüs firması, araçlarını yolcuların isteklerine ve son teknolojiye göre tasarlamaktadır. Filoda bulunan minibüs ve otobüs tipi araçlar yeni ve son model araçlardır. Bu da yolcu güvenliğini sağlamak açısından önemli bir adım olarak kabul edilmektedir. Yolcuların seyahat ettiği her noktaya güvenle ulaşmasını sağlayan firma geniş bagaj kapasitesi sayesinde ağır yükleri de kabul edebilmektedir. 

Araç içerisinde bulunan şerit tanıma sistemi, hava yastığı hem şoförde hem de yolcu koltuklarında bulunan emniyet kemerleri ve hız sabitleyiciler yolcuların ve çalışanların can ve mal güvenliğini sağlamak için araçlarda bulunmaktadır. 

 

Mar Grup Seyahat Araç İçi Hizmetler

Mar Grup Seyahat araç içi hizmetler konusunda da oldukça dikkatli davranmaktadır. Araçlardaki oturma düzenli 3, 2+1, 1+1 şeklindedir ve kısa mesafeli yoluculuklara uygun tasarlanmıştır. Araç içerisinde bulunan koltuklar oldukça rahat ve geniştir. Bu da yolcuların VİP bir hizmet almasını sağlamaktadır. Araç içerisinde gece yolculukları için tasarlanmış okuma ışıkları bulunmaktadır. Ayrıca koltuk tepelerinde bulunan klimalar sıcak ve soğuk hava üfleyerek sağlıklı bir yolculuk geçirmenize olanak sağlar.

 

Mar Grup Seyahat Şubeleri

Mar Grup Seyahat’e ait şubeler şöyle sıralanabilir; 

  • Beylikdüzü,
  • Silivri,
  • Çorlu,
  • Babaeski
  • Lüleburgaz

 

Mar Grup Seyahat Dinlenme Tesisleri

Mar Grup Seyahat yolculuklar esnasında kısa mesafede olsa dinlenme molaları vererek yolcuların ve çalışanların rahatlamasına olanak sağlamaktadır. Dinlenme tesislerinde tuvalet, mescit, restoran, market gibi alanlar bulunmaktadır. Dinlenme süresini yol kısa olduğu için kısa tutan firma sigara ve tuvalet gibi özel ihtiyaçlarda da duraklama imkânı sunmaktadır.

 

Mar Grup Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net’e ait mobil uygulama sayesinde siz de birçok firmaya ait otobüs biletini mobil cihazından satın alabilirsiniz. Uygulamayı Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Mar Grup Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Mar Grup Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten Mar Grup Seyahat bileti satın alabilirsiniz. 

Bilet.net'ten Mar Grup Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten alacağınız Mar Grup Seyahat biletlerine herhangi ekstra bir ücret ödemeden kolay ve güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz. Size yüzlerce firma arasından en uygun olanı seçme imkânı sunan bilet.net’de bilet, sefer, firma bilgilerini kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Mar Grup Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Mar Grup Seyahat, Beylikdüzü, Silivri, Çorlu, Babaeski ve Lüleburgaz’a seferler düzenlemektedir.

Mar Grup Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Mar Grup Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Mar Grup Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:17
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)