Lilian Expres Turizm Otobüs Bileti

Lilian Expres Turizm

Lilian Expres Turizm Hakkında

Lilian Expres Turizm 2021 yılının son aylarında kurulmuş bir otobüs şirketidir. Şirket kurucuları kısmında yer alan isim Ümit Demir'dir. Firmanın kurulduğu alan İstanbul sınırları içerisindedir. Firmanın tercih edilmesi için farklı sebepler mevcuttur. Bu sebeplerden ilki firmanın yolculukları sırasında mola verdiği tesislerin hem temiz tem de uygun fiyatlı olmasıdır. Firma personelleri yolculara karşı güler yüzlü davranmakta ve herhangi bir sorunda yardımcı olmaktadır. Firmanın çalıştığı otobüs şoförleri deneyimli insanlar arasından seçilmektedir. Firma, belirttiği saatte sefere başlamakta ve belirttiği saatte ulaşacağı otogara varmaktadır. Firma tüm bunlara ek olarak, İstanbul Bükreş arasındaki seferleri ile de bilinmektedir.

 

Lilian Expres Turizm Otobüs Filosu

Lilian Express Turizm otobüs filosu içerisinde var olan toplam otobüs sayısı bilinmemektedir. Ancak otobüslerin markası hakkında bilgi bulunmaktadır. Filoda yer alan otobüs markalarından biri Setra, diğeri ise Travego'dur. Firma, sahip olduğu otobüslerin bakımını düzenli olarak yaptırmaktadır. Firmanın araçlarında konforlu oturma minderleri bulunmaktadır.

 

Lilian Expres Turizm Araç İçi Hizmetler

Firma araçlarında yolcular için sunulan hizmet kapsamı aşağıdadır:

  • Bu firmanın biletiyle yolculuk eden kişileri 7/24 erişime açık bir WIFI hizmeti beklemektedir. Otobüs yolculuğu boyunca WIFI kullanmak için ücret alınmamaktadır.
  • Firma otobüs koltukları konforlu ve ergonomik olmaları ile bilinmektedir.
  • Araçlarda bulunan koltukların mesafeleri oldukça geniştir. Bu nedenle dileyen yolcular uyuyarak vakit geçirebilmektedir.
  • Firma koltuklarının arkasında TV ekranları mevcuttur. Bu ekranları kullanarak müzik dinlenebilmekte ya da oyun oynanabilmektedir.
  • Firma araçlarında yer alan prizler 220 Volt kapasitesine sahiptir.
  • Araç içerisinde kulaklık dağıtımı yapılmaktadır.
  • Yol sırasında telefon ile konuşma yasağı bulunmamaktadır.
  • Hem yiyecek hem de içecek olanağı söz konusudur.

 

Lilian Expres Turizm Şubeleri

Lilian Expres Turizm otobüs bileti firmanın İstanbul şubesinden satın alınabilmektedir.

 

Lilian Expres Turizm Dinlenme Tesisleri

Lilian Expres Turizm yolculuk sırasında yolcuların yorulması gibi birtakım nedenlerden ötürü bazı dinlenme tesislerinde 10 dakikalık ya da 15 dakikalık kısa molalar vermektedir. Turizm, ülkeler arası yolculuk gerçekleştirdiği için yol üzerinde pek çok tesiste durmaktadır. Firmanın tercih ettiği tesisler hem güvenilir hem de kaliteli olması ile bilinmektedir.

 

Lilian Expres Turizm Mobil Uygulama

Lilian Expres Turizm bilet hakkında verilere ulaşabileceğiniz ve bu bileti satın alabileceğiniz bilet.net uygulaması piyasaya sürülmüştür. Uygulama üzerinden yalnızca firma biletlerine ulaşmakla kalmamakta aynı zamanda yerel ve uluslararası tüm otobüs firmalarına da ulaşabilirsiniz. Uygulamayı App Store'dan ya da Google Play Store'dan edinebilirsiniz.

 

Lilian Expres Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lilian Expres Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net adresini ziyaret ederek, Lilian Expres Turizm otobüs seferleri ve 300'ün üzerinde otobüs firmasının otobüs seferine ulaşabilirsiniz. 

 

Bilet.net'den Lilian Expres Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net, Lilian Expres'inde içinde bulunduğu pek çok otobüs firmasının gerçek fiyatını site üzerinde doğrudan sizlere sunmaktadır. Bu durum sizlerin ekstra bir komisyon masrafı ödememenize sağlamaktadır. Lilian Expres Turizm seferleri ve bilet fiyatlarını öğrenmek için hemen bilet.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Lilian Expres Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın araçları ile farklı yerlere seyahat edebilirsiniz. İstanbul Bayrampaşa ve Bükreş Romanya bu yerler arasındadır.

Lilian Expres Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lilian Expres Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lilian Expres Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2021
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Ümit Demir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)