Lüks Ereğli Turizm Otobüs Bileti

Lüks Ereğli Turizm

Lüks Ereğli Turizm Popüler Otogarlar

Lüks Ereğli Turizm Hakkında

Lüks Ereğli Turizm Konya'da kurularak Konya'nın bir ilçesinin ismini almıştır. 1973 yılında kurulan firma, yolcu taşımacılığı sektörüne yıllarını vermiş ve zaman içerisinde sefer sayısını daha da artırarak dört bir yana dağılmıştır. Firma'nın ana hedefi tüketicilerden gelen istek ve talepleri hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde öncü olmaktır. Firmanın bünyesinde çalışan ekip tecrübeli, eğitimli ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır.

 

Lüks Ereğli Turizm Otobüs Filosu

Lüks Erova Turizm otobüs firması bünyesinde bulunan pek çok otobüs mevcuttur. Otobüslerin sayısı tam olarak bilinmese de 10'un üzerinde olduğu tahmin edilmektedir. Firma otobüsleri ile ilgilenmekte ve çeşitli bakımlarını yaptırmaktadır. Firmanın otobüsleri rahat koltuklardan oluşmaktadır. Otobüs içerisinde yer alan koltuk araları geniş, otobüs içi ferahtır.

 

Lüks Ereğli Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks Ereğli Turizm otobüs bileti sahibi olan yolcular pek çok ilgi ile karşılanmaktadır. Güler yüzlü personelleri ile adından söz ettiren firma gerek açık büfe ikramı gerekse de TV ekranı ile oldukça konforlu bir ulaşım sunmaktadır. Firmanın sağladığı diğer olanaklara aşağıda değinilmiştir:

 • Firmayı tercih eden yolcular rahat minderli ve geniş koltuklarda seyahat etmektedir. Koltukların yan tarafında bir adet pedal mevcuttur. El ile ileri ya da geri itilebilen pedal, koltuk sırt ayarının yapılmasını sağlamaktadır.
 • Firma, genel müzik akışı yaparak insanların yol boyu sıkılmasını önlemektedir. Firmanın yaptığı müzik akışına ulaşmak için firma tarafından dağıtılan kulaklıkları kullanabilirsiniz.
 • Yol boyunca kesintisiz bir internet erişimine ulaşmak için firma personellerinden yardım talep edebilirsiniz.
 • USB girişleri genellikle ekranlarda yer almaktadır. Bu girişleri kullanarak telefonlarınızı ya da bilgisayarlarınızı TV ekranlarına bağlayabilir ve dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.
 • Seyahat boyunca firma sizlere sıcak ve soğuk içecekleri ikram etmektedir. Buna ek olarak kek, bisküvi ve kraker atıştırmalıklarını da firmadan talep edebilirsiniz.

 

Lüks Ereğli Turizm Şubeleri

Firmanın hem büyük şehirlerde hem de küçük şehirlerde çeşitli şubeleri mevcuttur. Şubelerin yer aldığı il sayısı 10'dan fazladır. Bu iller arasında: 

 • Ankara,
 • İstanbul,
 • Kocaeli,
 • Erzincan,
 • Erzurum,
 • Bursa,
 • Aksaray,
 • Balıkesir,
 • Sakarya,
 • Elâzığ,
 • Sivas yer almaktadır.

 

Lüks Ereğli Turizm Dinlenme Tesisleri

Lüks Ereğli Turizm yol boyunca yalnızca gerekli olan zamanlarda kaliteli tesislerde molalar vermektedir.

 

Lüks Ereğli Turizm Mobil Uygulama

Lüks Ereğli Turizm bilet işlemlerini hızlı ve güvenli olarak sanal ortamdan tamamlamak ister iseniz bilet.net mobil uygulaması tam size göredir. Uygulamanın web sitesi versiyonu da bulunmaktadır.

 

Lüks Ereğli Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Ereğli Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net'te Lüks Ereğli Turizm ve Konya'nın diğer otobüslerini hızlıca bulabilirsiniz. Yalnızca Konya'ya giden değil Türkiye'nin dillerine de giden otobüslere aynı siteden ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Lüks Ereğli Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net adresini kullanarak hem bu firma hem de diğer otobüs şirketlerinin biletlerini satın alabilirsiniz. Satışa sunulan biletler ile firma internet sitesindeki biletler aynı fiyattadır. Komisyon yoktur.

 

Lüks Ereğli Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın otobüsleri şu şehirlere yolculuk gerçekleştirmektedir: Konya, Kayseri, Eskişehir, Niğde, İzmir, Tarsus, Bursa, Sivas, Erzurum, Karaman, Manavgat ve Antalya.

Lüks Ereğli Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Ereğli Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Ereğli Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1973
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Konya
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)