Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti

Elazığ Murat Turizm

Elazığ Murat Turizm Hakkında

Elazığ Murat Turizm, merkezi olan Elazığ’da, 1974 yılında kurulmuştur. İsmini bölgede bulunan Murat Nehri’nden alan firma, bu ismi düzenlediği bir yarışma sonucunda belirlemiştir. Dönemin en lüks ve kaliteli araçlarıyla hizmet vermeye başlamış ve ilk seferini Ankara ve İstanbul’a yapmıştır. Kurulduğu zamandan beri sürekli olarak kendini geliştirip yenilemiş ve edindiği deneyimlerle yoluna devam etmiştir. Her geçen gün yeni teknolojilerle üretilen araçları takip eden Elazığ Murat Turizm, ulaşım sektörü içinde birçok ilki gerçekleştirmiştir. Yolcuların  konfor ve güvenliğini kendine rehber edinen firma, Elazığ ve Türkiye’nin birçok noktasına seyahat hizmeti sağlamaya devam etmektedir.

Elazığ Murat Turizm, profesyonel, eğitimli ve güler yüzlü çalışan kadrosu ve güçlü teknolojik yapısı ile ulaşım sektöründe daima “en iyi” olmayı hedefler. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli, konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunar. Yolcularını misafir olarak değerlendirerek özenli, samimi ve güler yüzle ağırlar.

 

Elazığ Murat Turizm Otobüs Filosu

Elazığ Murat Seyahat, oldukça kaliteli ve konforlu otobüslerden oluşur. Mercedes, Travego ve Setra marka otobüsler ile genç ve güçlü bir filoya sahiptir. Günümüz koşullarına uygun olarak filosundaki araçlar sürekli olarak güncellenir. Lüks ve rahat araçlarla yolcularına her zaman en kaliteli hizmeti sağlar. 

 

Elazığ Murat Turizm Araç İçi Hizmetler

Elazığ Murat Turizm,filosunda bulunan araçların özelliklerini müşteri ihtiyaç ve konforuna göre sürekli olarak geliştirir. Yolcuların rahat ve güvenli seyahatleri için birçok araç içi hizmet sunar. Araçlarda seyahat boyunca kesintisiz erişim sağlanabilen internet hizmeti mevcuttur. Tüm koltukların arkasında bulunan ekranlarda yer alan televizyon, film, radyo, müzik ve USB girişi gibi seçenekler, keyifli bir yolculuk geçirilmesini sağlar. Ayrıca her koltukta kendine ait bir priz bulunur. Bunların yanında kulaklık, okuma lambası gibi hizmetler de araç içi hizmet olarak yolculara sunulur.

Firma, seyahat süresince rahat koltuk özelliğiyle konforlu bir yolculuk sağlarken bir yandan da çeşitli taze ikramlıklar sunarak kalitesini güçlendirir. 

 

Elazığ Murat Turizm Şubeleri

Elazığ Murat Turizm otobüs firmasının,merkezi olan Elazığ dışında birçok şehirde şubesi bulunur. Bu şubeler; Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Isparta, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya’dır.


 

Elazığ Murat Turizm Dinlenme Tesisleri

Elazığ Murat Turizm firmasışehirler arası güzergâhlarında bazı dinlenme tesislerinden faydalanır.

Bu tesisler:

  • Afyon, Adalya Dinlenme Tesisleri
  • Sivas, Aktaş Dinlenme Tesisleri
  • Konya, Ali Bilir Dinlenme Tesisleri
  • Ankara - Eskişehir Yolu, Başkent Mola Park
  • Eskişehir, Nasrettin Hoca Yay Dinlenme Tesisleri
  • Bolu, Öztürkler Dinlenme Tesisleri
  • Adıyaman, Ulu Dinlenme Tesisleri

 

Elazığ Murat Turizm Mobil Uygulama

Elazığ Murat Turizm otobüs bileti almak için Google Play ya da App Store üzerinden Bilet.net mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulama ile size en uygun Elazığ Murat Turizm bilet bilgilerinekolaylıklaulaşabilirsiniz.

 

Elazığ Murat Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Elazığ Murat Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Elazığ Murat Turizmde dahil olmak üzereonlarca otobüs firmasının biletleri bulunur. İnternet tarayıcınızdan ya da mobil uygulamalardan bilet.net’e giriş yaparak istediğiniz zamanda istediğiniz firmadan kolaylıkla otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Elazığ Murat Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Elazığ Murat Turizm otobüs bileti alarak konforlu, güvenli, kaliteli ve keyifli bir seyahat sürecini uygun fiyatlarla deneyimleyebilirsiniz. Bilet.net yoluyla kolaylıkla bilet alma işlemini yapabilir, tecrübeli ve güler yüzlü personel ile rahat ve sorunsuz bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Elazığ MuratTurizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Elazığ Murat Turizm ile Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Osmaniye ve Sakaryaşehirleri arasında yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. 

Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Elazığ Murat Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Elazığ Murat Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1974
Otobüs Sayısı:19
Merkez ofis:Elazığ
Kurucu:Rasim Akdoğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
Koltuk Ekranı (13 inç)