Zile Can Turizm Otobüs Bileti

Zile Can Turizm

Zile Can Turizm Popüler Otogarlar

Zile Can Turizm Hakkında

2021 yılında Tokat’ta Harun Can tarafından kurulan Zile Can Turizm yepyeni bir firma olarak sektörde yeni başarılara imza atmayı hedeflemektedir. Yeni bir yüz olması sebebiyle oldukça kaliteli işler çıkaran firma şu an için belirli noktalar arasında seferler yapmaktadır. Yolcuların memnuniyeti, konfor ve güvenliğini ilk sırada tutan firma gerek şubelerinde gerek otobüs içerisinde verdikleri hizmetlerle büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemektedir. Karayolu taşımacılığı standartlarını uygulayan güler yüzlü ve deneyimli ekibi sayesinde bugüne kadar yapılan her seferde yolcular memnun ayrılmıştır.

 

Zile Can Turizm Otobüs Filosu

Zile Can Turizm bilet alan kişilere yer bir firma olarak hizmet vermektedir.Filosunda bulunan araçlar ile her gün İstanbul - Tokat arasında seferler düzenleyen firma yolcuların memnuniyetini ilk sıraya koyarak kendilerini yenileme ve geliştirmeyi amaç edinmişlerdir. Yeni bir firma olmaları nedeniyle araçları da oldukça yeni ve donanımlıdır.

 

Zile Can Turizm Araç içi hizmetler

Zile Can Turizm otobüs bileti alan yolcularına sefer boyunca çeşitli hizmetler sunmaktadır. Otobüs içerisinde alacağınız hizmetler şöyledir;

  • Araç içi televizyon: Koltuk sırtlarında bulunan ekranlar sayesinde ulusal kanallar, sizler için seçilen film ve dizileri izleyebilir ve MP3 dinleyebilirsiniz.
  • Araç içi ikramlar: Yolculuk boyunca ücretsiz olarak soğuk ve sıcak servis içecek servisi ve atıştırmalık yiyecek ikram edilmektedir.
  • Rahat koltuklar: Geniş koltuk araları ve geriye doğru yatabilen koltuklar sayesinde kolay bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.
  • Havalandırma: Koltuk tepelerinde bulunan havalandırma sayesinde Soğuk ya da sıcak klimadan yararlanabilirsiniz.
  • Okuma ışığı: Koltuk tepesinde bulunan okuma ışığı ile gece boyunca rahat bir şekilde kitap okuyabilirsiniz.

 

Zile Can Turizm Şubeleri

Zile Can Turizm otobüs firmasının Tokat’ın Turhal ilçesi, Tokat Otogar, Firuzköy ve İstanbul Esenyurt’ta şubesi bulunmaktadır.


Zile Can Turizm Dinlenme Tesisleri

Tokat- İstanbul arası seferlerde oldukça kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan firma yolculuk esnasında duraklama noktalarını da kaliteli seçmektedir. Dinlenme tesislerinde size sunulan imkanlar şöyle sıralanabilir: Restoran/Kafe, Mescit, Tuvalet, Market, Hediye dükkanları…

 

Zile Can Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net’e ait mobil uygulama sayesinde siz de biletlerinizi daha güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Google Play ve App Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde kolay bir şekilde sefer bilgilerine ve ödeme yöntemlerine ulaşabilirsiniz.

 

Zile Can Turizm Hakkında Merak Edilenler 

 

Bilet.net'te Zile Can Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Zile Can Turizm otobüs bileti alacak yolcularına birçok imkân sunar. Bilet.net bu bilgileri sizler için bir araya getirerek en uygun bileti bulmanızı sağlayan bir sistemdir. 

Bilet.net ile yüzlerce firma arasından kendinize en uygun otobüs biletini bulabilirsiniz. Zile Can Turizm dahil birçok firmaya ait sefer ve bilet fiyatlarını görerek satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Zile Can Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net size özel avantajlı bilet fırsatları sunmaktadır. Bu sayede biletlerinizi daha ekonomik bir yolla satın alabilirsiniz Ayrıca bilet, firma, sefer gibi birçok bilgiye de kolayca ulaşabilirsiniz.


Zile Can Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Zile Can Turizm yeni kurulan bir firma olması nedeniyle şimdilik sadece Tokat ve İstanbul arasında seferler düzenlemektedir. Fakat ilerleyen zamanlarda yeni seferler eklenerek firmanın büyümesi amaçlanmaktadır.

Zile Can Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Zile Can Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Zile Can Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2021
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Harun Can
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)