Yükseller Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti

Yükseller Aksaray Birlik Turizm

Yükseller Aksaray Birlik Popüler Otogarlar

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Hakkında

Yükseller Aksaray Birlik Turizm, Kenan Yüksel tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Merkezi Aksaray olan Yükseller Aksaray Birlik Turizm sektörde bulunduğu yıldan bu yana yolcularının ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda kendini geliştiren bir otobüs işletmesi olmuştur. Güçlü ulaşım ağı ile müşterilerinin memnuniyetini her geçen gün biraz daha artırabilmek için kendini durmadan azimle geliştiriyor. Sektörün köklü firmalarından olan Yükseller Aksaray Birlik Turizm, yolcularının seyahatlerini güvenli ve konforlu bir şekilde geçirebilmek için çağın bize sunmuş olduğu teknolojiden yararlanıp yolcularına kaliteli bir yolculuk deneyimi sunar.

 

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Otobüs Filosu

Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs firması, teknolojik çağa girilmesi ile yakın zamanda filosundaki araçları yenilemiştir. Yükseller Aksaray Birlik Turizm filosunda lüks ve modern 34 aracı ile yolcularına hizmet sunar. Araçları yeni nesil Mercedes- Benz Travego ve Mitsubishi Temsa Safir’dir. Yolcularına bu lüks ve modern araçlarda 2+1 ve 2+2 oturma planı ile iki farklı seçenek sunuyor ve yolcular dilediği boş koltukları seçip yolculuk yapabilirler. Yükseller Aksaray Birlik Turizm lüks araçlarıyla, ulaşım ihtiyacına göre gün içerisinde çok sayıda sefer düzenliyor. 

 

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Araç İçi Hizmetler

Yükseller Aksaray Birlik Turizm, deneyimli çalışanları ile müşteri beklenti ve isteklerine göre hizmet sunuyor. Araç içerisinde vermiş olduğu hizmetler ile yolcularının yolculuk boyunca sıkıntı yaşama ihtimalinin önüne geçiyorlar. Yolcuların seyahat boyunca sıkılmamaları ve huzurlu bir yolculuk geçirmeleri için sunulan hizmetlerden biri Wi-Fi hizmetidir. Telefonunuzla veya dizüstü bilgisayarınızla Wi-Fi bağlantısı kurarak interneti sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda teknolojik aletlerinizin şarjı bitmesi durumda koltuk kenarlarında bulunan 220 voltluk prizler ile teknolojik aletlerini şarj edebilirsiniz. Koltukların arkasında bulunan dokunmatik ekranlardan canlı yayın akışını takip edebilir ya da filmler izleyebilirsiniz. Size verilecek olan kulaklıklar ile araçta dilediğiniz gibi müzik dinleyebilir ve sınırsız ikramlıkların tadını çıkarabilirsiniz.


Yükseller Aksaray Birlik Turizm Şubeleri

Yükseller Aksaray Birlik Turizm şu illere şube açmıştır:

Afyonkarahisar, Aksaray, Alanya, Ankara, Antalya, Avanos, Bursa, Gebze, İstanbul (Avrupa), İstanbul (Anadolu), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manavgat, Manisa, Nevşehir, Uşak.

 

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Dinlenme Tesisleri

Firmanın yolculuk sırasında kullandığı dinlenme tesisleri şu şekilde sıralanmaktadır: Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı (Düzce), Günaydın Dinlenme Tesisleri Seydişehir  (Konya), Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir (Konya).

 

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Mobil Uygulama

Yükseller Aksaray Birlik Turizm biletlerine ulaşmak, bu biletleri uygun fiyat etiketleri ile satın almak için bilet.net uygulamasını tercih edebilirsiniz. Bu uygulama hem Google Play hem de App Store’da yer almaktadır.


Yükseller Aksaray Birlik Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, site hem Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti hem de diğer otobüs firmalarının biletini içermektedir.


Bilet.net’ten Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten gideceğiniz noktaya sizin için en uygun zamanda ve fiyatta bilet bulabilirsiniz.

 

Yükseller Aksaray Birlik Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Türkiye’nin birçok noktasına sefer düzenliyor. Yükseller Aksaray Birlik Turizm bilet satın alarak şu şehirlere gidebilirsiniz:  Afyonkarahisar, Ankara, Aksaray, Antalya, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Nevşehir, Kayseri, Uşak, Konya, İstanbul, İzmir,  İzmit.

Yükseller Aksaray Birlik Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yükseller Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yükseller Aksaray Birlik Künyesi
Kuruluş yılı:2008
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Aksaray
Kurucu:Kenan Yüksel
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)