Yörükoğulları Seyahat Otobüs Bileti

Yörükoğulları Seyahat

Yörükoğulları Seyahat Hakkında

1999 yılında Konya’da Zeki Aydın tarafından kurulan Yörükoğulları Seyahat, her zaman müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Müşterileriyle karşılıklı iletişim halinde olan firma, geri dönüşlere göre iyileştirmeler ve düzenlemeler yapmaktadır. Düzenli olarak otobüs seferleri bulunan firma aynı zamanda bir tur şirketidir. Farklı şehirlere düzenlenen turlar sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlamaktadır.

Otobüslerindeki konfor seviyesini yükseltmek için sürekli çalışan firma teknolojiye ve müşteri memnuniyetine uyacak şekilde tasarımlar yapar. Yolcuların kaliteli zaman geçirebilmesi için seyahat sırasında belirli zamanlarda mola veren firma araç içindeki hizmeti dışarıda da sağlamaya çalışarak kaliteli dinlenme tesisleri tercih eder. Güler yüzlü ekibi sayesinde olumlu dönüşler alan firma can ve mal güvenliğine dikkat ederek yolcu taşıma işlemini gerçekleştirir.

 

Yörükoğulları Seyahat Otobüs Filosu

Travego, Neoplan Cityliner ve Temsa Safir markalı 12 araçla hizmet veren Yörükoğulları Seyahat bilet alan yolcularının yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefler. Bu nedenle otobüsler hem konfor açısından hem de teknolojiye uygunluk açısından seçilerek sürekli bakımları yaptırılmaktadır.

 

Yörükoğulları Seyahat Araç İçi Hizmetler

Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan Yörükoğulları Seyahat otobüs firması, yolcuların yol boyunca memnun kalması için birçok hizmeti bünyesinde bulundurur. Alanında uzman kaptanlar ile güvenli bir yolculuğun tadını çıkarırken güler yüzlü ve yolcunun isteklerine dikkat eden hostlar sayesinde daha konforlu bir yolculuk sağlanır. Ayrıca araç içerisindeki donanım da memnuniyeti yükseltecek şekildedir. Koltuk arkasında bulunan ekranlar televizyon izleme imkânı sunmaktadır. Ayrıca her koltukta bulunan prizler sayesinde telefonunuzu kolayca şarja takabilirsiniz. Araç içerisinde sıcak ve soğuk çay, kahve, kola, meyve suyu gibi içecek servisi aynı zamanda kek, bisküvi, çubuk kraker gibi atıştırmalık imkânı sunulmaktadır. Oldukça lezzetli bu ürünlerle yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz

 

Yörükoğulları Seyahat Şubeleri

Genellikle Konya – Beyşehir arasında hizmet veren firmaya ait Beyşehir’de iki Konya’da bir adet şube bulunmaktadır. Ayrıca Gezi turları düzenleyen firma farklı şehirlere düzenlediği eğlenceli gezilerle memnuniyeti arttırmayı amaçlamaktadır. Siz de bu firmadan bilet alarak konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.


Yörükoğulları Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yörükoğulları Turizm’e ait dinlenme tesisleri genellikle yol boyunca yorulan misafirlerin dinlenmesi için, her imkânın bulunduğu kaliteli yerler olarak seçilmektedir. Bu yerlerde tuvalet, mescit, market, restoran gibi imkanları bir arada bularak müşterinin araç içerisindeki memnuniyetini dışarda da devam ettirmesi sağlanmaktadır.


Yörükoğulları Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net’e ait Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde biletinizi daha kolay bir şekilde satın alabilirsiniz


Yörükoğulları Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Yörükoğulları Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’den bilet almak çok kolay. İstediğiniz firmadan istediğiniz saatte bilet alabilirsiniz. Yüzlerce firma arasında yer alan Yörükoğulları Seyahat otobüs bileti alarak sevdiklerinize en güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Yörükoğulları Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net firmaya ait otobüs bilgiler, sefer ve koltuk bilgiler, avantajlı bilet fiyat biletleri gibi birçok şeyi bir araya getirerek sizlere sunar. Siz de güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirerek biletinizi satın alabilirsiniz.


Yörükoğulları Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Konya- Beyşehir arasında düzenli olarak seferler yapan firma aynı zamanda bir tur şirketidir. Farklı şehirlere düzenlenen turlar sayesinde müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlamaktadır.

Yörükoğulları Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yörükoğulları Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yörükoğulları Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1999
Otobüs Sayısı:8
Merkez ofis:Konya
Kurucu:Zeki Aydın
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)