Yıldız Varan Turizm Otobüs Bileti

Yıldız Varan Turizm

Yıldız Varan Turizm Hakkında

1985 yılında hizmet vermeye başlayan Yıldız Varan Turizm, kaliteli seyahat anlayışını benimseyerek her zaman tercih edilir bir konuma yükselmeyi amaçlamıştır. Uluslararası standartlara uygun yolcu taşıma prosedürlerini benimseyerek yolcuların VİP hizmet almasını sağlayan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, konfor ve güvenli bir yolculuk yaptırmayı hedefler. Otobüslerde bulunan modern koşullar sayesinde müşterilerin bütün beklentileri karşılanır.  

Firma modern dizayn ettiği otobüslerinde müşterilerin beklentilerine yanıt verecek çözümler üretmeyi amaçlamıştır. Son teknolojilerden yararlanılarak tasarlanan otobüslerin içlerinde çeşitli imkanlar yer almaktadır. Yolcu taşıma konusunda her zaman güvenilirliği ön plana koyan firma, yolcu taşıma kurallarına uygun hareket etmektedir.

 

Yıldız Varan Turizm Otobüs Filosu

Filosunda bulunan onlarca araçla hizmet veren Yıldız Varan Turizm otobüs firması hizmet konusunda oldukça dikkatli davranarak otobüslerini son teknoloji ile donatmıştır. Ayrıca araçların yolcu kapasitesi, konforlu dizaynı ve araç içi hizmetleri sayesinde kendisini müşteri göründe sıklıkla tercih edilen firmalar arasına yerleştirmeyi başarmıştır.

Filosunda bulunan her aracın hizmet kalitesini arttırmak için sık sık temizlik ve bakım yaptıran firma yolcularının can ve mal güvenliğine oldukça dikkat etmektedir. 


Yıldız Varan Turizm Araç İçi Hizmetler

Yıldız Varan Turizm bilet alan yolcularına şu hizmetleri sunar:

  • Konforlu koltuklar: geriye doğru yatabilen, donanımlı ve rahat koltuklar
  • Araç içi okuma lambaları
  • İkramlar: Soğuk ve sıcak içecek, atıştırmalık ürünler
  • Günlük gazete
  • Televizyon ekranı: Ulusal kanalların, film ve dizilerin olduğu televizyonlar
  • Priz: 220 voltluk kişiye özel prizler


Yıldız Varan Turizm Şubeleri

Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenleyen Yıldız Varan Turizm’e ait Anamur, Alanya, Antalya, Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Aydın, İzmir, Samsun, Trabzon, Muğla, Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi birçok il ve ilçede şubeleri bulunmaktadır.  

 

Yıldız Varan Turizm Dinlenme Tesisleri

Yıldız Varan Turizm otobüs bileti alan yolcularına her alanda konforlu hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle her imkânın bir arada bulunabileceği dinlenme tesislerinde mola verilir. Mola verilen tesisler şöyle sıralanabilir; Bilecik Genç Ömür Dinlenme Tesisleri, Konya Günaydın Tesisleri, Afyonkarahisar Sç Park Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tapan Dinlenme Tesisleri. 

Dinlenme tesislerinde bulunan özellikler ise şöyle sıralanabilir: Restoran, kafeterya, telefon şarj istasyonları, tuvalet, mescit, hediye dükkanları, market, büfe…


 

Yıldız Varan Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net’e ait mobil uygulama ile siz de biletlerinizi mobil üzerinden alabilirsiniz. Google Play ya da App Store aracılığı ile ücretsiz olarak uygulamayı indirebilir avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


Yıldız Varan Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Yıldız Varan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net uygulaması ya da internet üzerinden birçok firmaya ait bilet satın alabilirsiniz. Bilet.net aracılığıyla siz de Yıldız Varan Turizm otobüs bileti alarak Türkiye’nin farklı noktalarına yolculuk yapabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Yıldız Varan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net otobüs saatlerini, koltuk numaralarını, bilet bilgileri ve otobüs bilgileri gibi daha birçok detayı sizler için bir araya getirerek en uygun otobüsle yolculuk yapmanızı sağlar. Ayrıca üye olmanız halinde indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

 

Yıldız Varan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yıldız Varan Turizm ile Anamur, Alanya, Antalya, Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Aydın, İzmir, Samsun, Trabzon, Muğla, Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi birçok il ve ilçeye sefer düzenlenmektedir.

Siz de biletinizi alarak Türkiye’nin dört bir yanına seyahat edebilirsiniz.

Yıldız Varan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yıldız Varan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yıldız Varan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1985
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:Antalya
Kurucu:Gani Yıldız
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)