Yeşil Erciş Seyahat Otobüs Bileti

Yeşil Erciş Seyahat

Yeşil Erciş Seyahat Hakkında

2004 yılında Cesim Demir tarafından kurulan Yeşil Erciş Seyahat, sektörde olduğu yıllar boyunca vizyonunu geniş tutarak, kendilerini tercih eden yolcuların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Van’ın Erciş ilçesinde kurulan firma; şehirler arası ulaşımda, yöre halkının ilk tercihlerinden olmuştur. Güler yüzlü personelleri ve hijyen şartlarına uygun araçları ile yolculuklarınızda tercih edebileceğiniz Yeşil Erciş Seyahat, tecrübe ve güvenliği ön planda tutmasıyla takdir topluyor. Araçlarında donanım kadar rahatlığa da önem veren Yeşil Erciş Seyahat, ulaşım sektörünün lider firmalarından olmayı hedefliyor.

 

Yeşil Erciş Seyahat Otobüs Filosu

Yeşil Erciş Seyahat, 13 araçlık otobüs filosu ile kaliteli hizmet anlayışını uygulamaya devam ediyor. Firmanın sahip olduğu otobüslerin ortalama yaşı yaklaşık 11 yıldır. Farklı beklentilere uygun 2+2 ve 2+1 araç opsiyonları nedeniyle istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Bünyesinde, şehirler arası ulaşım için kullanılabilecek en konforlu araçlardan barındıran firma yolcular için huzurlu bir seyahat sağlamaya çalışır. Mercedes Travego ve Mercedes Setra marka ve modeline sahip araçlar ile kaliteli bir filo oluşturmuş olan Yeşil Erciş Seyahat, her gün düzenli seferler yapmaktadır. 

 

Yeşil Erciş Seyahat Araç İçi Hizmetler

Yeşil Erciş Seyahat otobüslerinde, seyahat sırasında ihtiyaç duyacağınız ve size kendinizi güvende hissettirecek birçok şey bulunur. Ücretsiz wi-fi ile cihazlarınız ile internete bağlanabilir ve bu şekilde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Araçlarda yer alan elektrik prizleri sayesinde, cep telefonu veya tabletinizin şarjının bitmesini dert etmenize gerek yoktur. Her yolcuya özel tasarlanmış, koltuk arkası ekranları aracılığı ile müzik dinleyebilir veya film izleyebilirsiniz. Seyahatiniz sırasında size verilecek olan kulaklıklar ile dilediğiniz saatte kimseyi rahatsız etme endişesi olmadan müzik dinleyebilirsiniz. USB girişli ekranlarda kendi müzik listenizi dinleyebilirsiniz. Sıcak veya soğuk içeceklerin yanındaki yiyecek ikramları da Yeşil Erciş Seyahat’in ücretsiz sunduğu hizmetlerdendir. 

 

Yeşil Erciş Seyahat Şubeleri

Yeşil Erciş Seyahat ile Türkiye’nin birçok yerine yolculuk edebilirsiniz. Firmanın şube sayısı da fazladır. Yeşil Erciş Seyahat’in; Van, Erciş, Ağrı, Bingöl, Gaziantep, Batman, Bitlis, Bayburt, Elazığ, Malatya, Erzincan, Erzurum, Muş, Sivas, Tokat, Şanlıurfa, Tatvan, Diyarbakır, Adana, Antalya, Amasya, Ankara, İstanbul, Antalya, Balıkesir, Kırşehir, Samsun, Trabzon, Bolu, Bursa, Çorum, Düzce, Mersin, Eskişehir, Osmaniye, Sakarya, Yalova, Giresun, Gümüşhane, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Rize, Yozgat şehirlerinde ve bu şehirlere bağlı bazı ilçelerde şubeleri bulunmaktadır.

 

Yeşil Erciş Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yeşil Erciş Seyahat, yolcularının seyahat sırasındaki ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak için yol üstündeki dinlenme tesislerinde molalar verir. Firmanın mola verdiği tesisleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Erzincan Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri
 • Sivas Aktaş Dinlenme Tesisleri
 • Mersin Zirve Dinlenme Tesisleri
 • Bolu Abant Özçelik Dinlenme Tesisleri
 • Konya Günaydın Dinlenme Tesisleri
 • Erzurum Hak Efendioğlu Dinlenme Tesisleri
 • Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri
 • Kırşehir Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri
 • Şanlıurfa Park Bedesten Dinlenme Tesisleri
 • Bitlis Buzlupınar Dinlenme Tesisleri
 • Bingöl Yükseller Dinlenme Tesisleri
 • Çorum Alışkan Dinlenme Tesisleri


Yeşil Erciş Seyahat Mobil Uygulama

Yeşil Erciş Seyahat otobüs bileti almak istiyorsanız; telefonunuza veya tabletinize Google Play veya Appstore’dan bilet.net uygulamasını kolayca indirdikten sonra biletinizi online olarak uygulama üzerinden alabilirsiniz.

 

Yeşil Erciş Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Yeşil Erciş Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Kısa süre içinde bilet.net’te Yeşil Erciş Seyahat bilet ve yüzlerce otobüs firmasına ait otobüs bileti hakkında sefer bilgisini bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.


Bilet.net’ten Yeşil Erciş Seyahat otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Yeşil Erciş Seyahat otobüs bileti, bilet.net’ten uygun fiyatlar ile online ve güvenle satın alınabilir.  Bilet satın aldıktan son iptal, değişiklik veya bilet açığa alma gibi işlemleri online olarak dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yeşil Erciş Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Adana, Antalya, Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Ankara, Erzurum, İstanbul, Mersin, Ağrı, Bitlis, Osmaniye gibi şehirlere seferler düzenlemektedir.

Yeşil Erciş Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yeşil Erciş Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yeşil Erciş Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:9
Merkez ofis:Van
Kurucu:Cesim Demir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Namaz Vakitlerinde Durur