Yeni Öz Bingöllüler Turizm Otobüs Bileti

Yeni Öz Bingöllüler Turizm

Yeni Öz Bingöllüler Turizm Hakkında

Bingöl merkezli ve bölgesinde yeni bir firma olan Yeni Öz Bingöllüler Turizm, 2017’den bu yana bölgesel bazda hizmet vermektedir. Rıdvan Demir tarafından kurulmuş olan firma, yerel ulaşımda bölgenin ulaşım ihtiyacını büyük ölçüde karşılamasıyla dikkat çeker. Yolcularına güvenli ve donanımlı araçları ile hizmet veren Yeni Öz Bingöllüler Turizm, gün içinde sık ve direkt seferler yapar. Sektörde yeni olmasına rağmen, müşterilerinin beklentilerini gözlemleyerek bu yönde hareket eden firma, bölgesinin lider ulaşım firmalarından olmayı gaye edinmiştir.


Yeni Öz Bingöllüler Turizm Otobüs Filosu

Yeni Öz Bingöllüler otobüs firması, sektörün en yeni firmalarından olması nedeniyle filosundaki araçlar da oldukça genç ve dinamiktir. Filodaki araçların ortalama yaşları yaklaşık 8 yıldır. Mercedes Benz Sprinter ve Otokar Sultan modellerinin bulunduğu Yeni Öz Bingöllüler Turizm filosu, araçlarında yolcularına güven dolu bir seyahat vaat ediyor. Alanında yetkin sürücülerin kullandığı ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu araçlar ile keyifli seyahatler yapabilirsiniz. Çevre illere her gün düzenlediği saat başı seferleri ile bölgesel ulaşımda kurumsal olmayı başarmıştır. 

 

Yeni Öz Bingöllüler Turizm Araç İçi Hizmetler

Yeni Öz Bingöllüler Turizm, araçlarında konforu ve rahatlığı ön planda tutar. Güler yüzlü personel kadrosu ile çalışan firma, bölgesel ulaşımda yöre halkının gereksinimlerine uygun bir hizmet politikası gütmektedir. Yeni Öz Bingöllüler Turizm, araçlarında geniş ve ferah oturma düzenini sunar. Hijyenik ulaşım şartlarını sağlayan firma, temizliğe özen gösterir. 

 

Yeni Öz Bingöllüler Turizm Şubeleri

Yeni Öz Bingöllüler Turizm’i ulaşım için tercih ederken hizmet alabileceğiniz şubeleri; Bingöl, Bingöl Üniversitesi, Elazığ, Diyarbakır ve Malatya’dadır.

 

Yeni Öz Bingöllüler Turizm Dinlenme Tesisleri

Yeni Öz Bingöllüler Turizm, bölgesel ulaşımda çevre iller arasında karşılıklı seferler sunması nedeniyle dinlenme tesislerinde mola verme uygulaması yoktur. 

 

Yeni Öz Bingöllüler Turizm Mobil Uygulama

Yeni Öz Bingöllüler Turizm’den otobüs biletinizi online almak için mobil cihazınıza Google Play Store veya App Store’dan bilet.net uygulamasını indirebilir ve uygulama üzerinden bilet alma işleminizi süratle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yeni Öz Bingöllüler Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Yeni Öz Bingöllüler Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten Yeni Öz Bingöllüler Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Yeni Öz Bingöllüler Turizm otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Yeni Öz Bingöllüler Turizm bilet satın almanın en uygun fiyatlı haline bilet.net’ten ulaşabilir ve güvenli ve online satın alabilirsiniz. 

 

Yeni Öz Bingöllüler Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yeni Öz Bingöllüler Turizm ile Bingöl, Elazığ, Malatya ve Diyarbakır’a seyahat edebilirsiniz.

Yeni Öz Bingöllüler Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Öz Bingöllüler Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yeni Öz Bingöllüler Künyesi
Kuruluş yılı:2017
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Bingöl
Kurucu:Rıdvan Demir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz