Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Otobüs Bileti

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Hakkında

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm 1999 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllardır seyahat sektöründe çalışmalarını yürüten firma, eğitimli, güler yüzlü personeli, modern araç filosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır müşterilerinin bir numaralı tercihi olmaktadır. Seyahat sektöründeki güvenin önemine değinen firma yetkilileri, hizmet kalitesini arttırmanın yollarını aradıklarının altını çizmektedir. Böylelikle müşterileri için sürdürülebilir memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadırlar. Bu doğrultuda firma için, personel eğitimleri ve araç konforu önem sırasında bir üst basamağa taşınmıştır ve şirket için alınan geliştirme aksiyonları bu şekilde ilerlemektedir.

 

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Otobüs Filosu

Araç filosu olarak Travego, Man, Mega Fortuna, Neoplan otobüslerini tercih eden firma, güncel marka ve modellerle işbirliği yapmaktadır. Konfor ve güvenliğin ön plana çıktığı araç filosunda, yeni model otobüsler ile uzak mesafe yolculuklarını çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığı yeni anlaşmalarla filosunu her geçen gün daha da güçlendiren Yeni İnan Şahinoğlu Turizm otobüs firması, hizmet kalitesini bir üst noktaya çıkarmak için sürekli iyileştirme modelini iş disiplini olarak benimsemektedir.

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm seferleri aşağıdaki şehirler arasında gerçekleşmektedir;

 • İstanbul – Sinop
 • Sinop – Samsun
 • Kastamonu – İstanbul
 • Sinop – Çorlu


Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Araç İçi Hizmetler

Uzak mesafe güzergâhları ile dikkat çeken seyahat firması, bu mesafeleri keyifli hale getirmek amacıyla araçlarında belli başlı teknolojileri standart olarak sunuyor. Bunların içerisinde; koltuk arkası ekranlar, Tv, internet, müzik ve film imkânları, kulaklık hizmeti, koltuklarda kişisel kullanım için prizler sayılabilir. Ayrıca yolculuk esnasında mevsime göre yiyecek ve içecek ikramları da müşterilerin ilgisini çekebilecek ücretsiz hizmetler arasında gösterilebilir. Araç kalitesinin yanında araç içi hizmetlere de oldukça önem veren firma, müşterileri için her türlü konfor alanını yaratmaya çalışmaktadır.

 

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Şubeleri

Firmanın turizm Şubeleri arasında; İstanbul Otogarı, Sinop, Çorlu, Kastamonu ve Samsun illeri gösterilebilir.

 

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Dinlenme Tesisleri

Firmanın anlaşmalı olduğu dinlenme tesislerinden faydalanabilirsiniz. Bunlar aşağıdaki şekilde listelenebilir;

 • Sinop – İstanbul; Yusufoğlu Dinlenme Tesisi
 • Sinop – Samsun; Ruşen’in Yeri Tesisleri
 • Kastamonu – İstanbul; Abant Paşaköy Dinlenme Tesisleri
 • Sinop – Çorlu; Taytem Dinlenme Tesisleri

 

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Mobil Uygulama

Günümüzde, teknolojide yaşanan gelişmelere otobüs firmalarının da hızlı bir şekilde ayak uydurduğunu görüyoruz. Yeni İnan Şahinoğlu Turizm otobüs bileti alabilmek için, cep telefonlarınızdan bilet.net mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. App Store ve Google Play Store mağazalarından kolayca indirebileceğiniz uygulama ile istediğiniz bilete hızlıca sahip olabilirsiniz. 

 

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Yeni İnan Şahinoğlu Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm bilet ihtiyaçlarınız için bilet.net internet sitesi ya da mobil uygulamasına göz atabilirsiniz. İstediğiniz yerden bilet satın alabilir, gitmek istediğiniz adrese zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Online işlemlerin rahatlığını bilet.net ile hiç zaman kaybetmeden gerçekleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Yeni İnan Şahinoğlu Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

İnternet çağını yaşadığımız şu günlerde, Bilet.net kullanıcıları, yılın istedikleri zamanında arzu ettikleri lokasyona anında bilet alabiliyor. Web erişimine sahip olduğunuz tüm araçlarınızla, bilet bulamama sorununu ortadan kaldıran bilet.net, güvenli şifreleme özellikleri, hızlı ara yüzü ve kullanım kolaylığı ile müşterileri için her zaman en zahmetsiz alışverişi hedefliyor.

 

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Otobüs firması ile yolculuklarınızı gerçekleştirebileceğiniz şehirler aşağıdaki gibidir;

 • Sinop
 • İstanbul
 • Kastamonu
 • Samsun
 • Çorlu

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yeni İnan Şahinoğlu Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1999
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)