Yeni Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti

Yeni Diyarbakır Turizm

Yeni Diyarbakır Popüler Otogarlar

Yeni Diyarbakır Turizm Hakkında

Yeni Diyarbakır Turizm; 1997 yılında, Diyarbakır merkezli kurulan ve kurulduğu günden bu yana büyüyen şehirler arası ulaşım firmasıdır. Vedat Karakaş’ın kuruculuğunda bu zamana ulaşan Yeni Diyarbakır Turizm, son derece deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket eden çalışanlara sahiptir. Yolcu güvenliğini ve konforunu sağlamak için gerekli tüm tedbirleri alan Yeni Diyarbakır Turizm, bölgesinde en çok sefer yapan firmalardan biri olma başarısını taşıyor. Hizmet politikasını; müşteri öneri ve talepleri ile şekillendiren Yeni Diyarbakır Turizm, sektörde önder firmalardan olmaya gayret eder. 

 

Yeni Diyarbakır Turizm Otobüs Filosu

Yeni Diyarbakır Turizm otobüs firması; sefer ağı ve hizmetlerini çeşitlendirirken araç filosunu da yeniliklere uygun olarak düzenlemeyi bilmiştir. Yaklaşık 22 araçlık filosunu, güçlü ve donanımlı tutan Yeni Diyarbakır Turizm’in filosunda; Mercedes Benz Travego ve Mercedes Benz Tourismo bulunmaktadır. Koltuk oturum genişliği ve bagaj hacmi gibi detaylar konusunda da özenli davranan firma; hem 2+2 hem de 2+1 koltuk düzenine sahip araçları bünyesinde barındırır. Yolcularına ferah ve aydınlık bir ortamda seyahat imkanı tanıyan Yeni Diyarbakır Turizm ile keyifli bir deneyim yaşayacaksınız. 

 

Yeni Diyarbakır Turizm Araç İçi Hizmetler

Yeni Diyarbakır Turizm; araçlarında donanım kadar hizmet ve müşteri memnuniyetini de önemser. Sunduğu ikramlar ile yolcularını memnun eden Yeni Diyarbakır Turizm, taze ve kaliteli yiyecek ve içecek seçeneklerini seyahat sırasında servis eder. Araçlardaki wi-fi erişimi ile internete ücretsiz ve hızlı bir şekilde bağlanır ve ulaşacağınız noktaya kadar internet erişiminden faydalanabilirsiniz. Koltuk arkasına yerleştirilmiş ekranlar, her yolcuya özeldir ve ekranlardan dilediğiniz televizyon yayınını yine size özel kulaklıklar ile izleyebilirsiniz. Bu ekranlarda bulunan usb girişleri ile kendi medya uygulamalarınızı da  takip edebilirsiniz. Rahat koltuklar ile döşenmiş araçlarda, 2+1 ve 2+2 koltuk alternatifinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Hijyenin son derece önemli olduğu araçlarda güven içinde bir seyahat yaşayacaksınız. 

 

Yeni Diyarbakır Turizm Şubeleri

Yeni Diyarbakır Turizm, geniş sefer rotası nedeniyle şube sayısı da epey fazla olan bir firmadır. Adana, Aksaray, Antalya, Burdur, Gaziantep, Isparta, İstanbul, Konya, Osmaniye, Uşak, Ağrı, Ankara, Batman, Diyarbakır, Iğdır, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Afyon, Denizli, Muğla, Niğde, Van, İskenderun, Hatay ve bu illere bağlı ilçelerin bir kısmında çok sayıda şubesi bulunmaktadır. 

 

Yeni Diyarbakır Turizm Dinlenme Tesisleri

Yeni Diyarbakır Turizm yolculuklarınızda , yemek ve tuvalet ihtiyacınızı karşılamanız için çeşitli tesislerde kısa süreli molalar verir. En sık mola verdiği dinlenme tesisi;

-Şanlıurfa Birecik Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri’dir.

 

Yeni Diyarbakır Turizm Mobil Uygulama

Yeni Diyarbakır Turizm otobüs bileti alırken, en pratik ve güvenli yol için mobil cihazlarınıza Google Play veya Appstore’dan bilet.net uygulamasını indirebilir, biletinizi online olarak alabilirsiniz.

 

Yeni Diyarbakır Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Yeni Diyarbakır Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Günün her anında; bilet.net’ten Yeni Diyarbakır Turizm otobüs biletinizi, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 

 

Bilet.net’ten Yeni Diyarbakır Turizm otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Seyahatlerinizde, Yeni Diyarbakır Turizm bilet bulma ve alma hizmetini bilet.net’ten yararlanarak yapabilirsiniz. Hızlı, kolay ve en uygun fiyatlı opsiyonları bilet.net’de bulabilirsiniz. 

 

Yeni Diyarbakır Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yeni Diyarbakır Turizm; Türkiye’nin her bölgesine yaptığı seferleri ile bilinir. Ayrıca Irak’a da seferler yapan firma; Adana, Aksaray, Antalya, Afyon, Ağrı, Burdur, Gaziantep, Isparta, Mersin, Diyarbakır, Şanlıurfa, İzmir, Uşak, Osmaniye, İzmit, Konya, Ankara, Batman, Bitlis, Sakarya, Düzce, İstanbul gibi birçok büyük şehre seferler yapar. Ayrıca firma, Irak bölgesinde de; Zaho, Duhok ve Erbil’e seferler yapar. 

Yeni Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Diyarbakır Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yeni Diyarbakır Künyesi
Kuruluş yılı:1997
Otobüs Sayısı:22
Merkez ofis:Diyarbakır
Kurucu:Vedat Karakaş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)