Yeni Barış Turizm Otobüs Bileti

Yeni Barış Turizm

Yeni Barış Turizm Hakkında

1974 yılındaki kuruluşundan bu yana aralıksız hizmet veren Yeni Barış Turizm, cep dostu ulaşım ağı ile sefer yapmaktadır. İstanbul’da Ağa Aydın tarafından kurulan firma, sektörde geçen yaklaşık 50 yıllık tecrübesi ile adından söz ettirir. Yolcu konforunu ve araç güvenliğini sağlamayı amaç edinen Yeni Barış Turizm, rahat yolculuklar vaat ediyor. Sektördeki deneyimini, sunduğu yenilikler ile perçinleyen firma, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir anlayış ile ulaşım alanında yerini sağlamlaştırmıştır. Donanımlı çalışan kadrosu ve kaliteli araçları, firmanın öne çıkan detaylarındandır.

 

Yeni Barış Turizm Otobüs Filosu

Yeni Barış Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana, araç filosunu daima dinamik tutmuştur. Ulaşım sektörünün en iyi araçları ile yolcularına hizmet sunmaya gayret eden Yeni Barış Turizm, sahip olduğu Mercedes Travego ve Neoplan Starliner model otobüsler ile ulaşım sağlamaktadır. Firmanın araç filosundaki otobüs sayısı 7’dir. Yeni Barış Turizm'in sahip olduğu araçların yaş ortalaması yaklaşık olarak 9 yıldır. 2+2 koltukların yanı  sıra 2+1 koltuk tipi seçeneğini de bünyesinde barındıran otobüs filosu, yolcularına geniş ve ferah koltuk düzeninde yolculuk imkanı verir.  

 

Yeni Barış Turizm Araç İçi Hizmetler

Yeni Barış Turizm, yolculuklarında kendilerini tercih eden müşterilerine en iyisini sunmayı amaç edinmiştir. Araçlarda genel televizyon yayını yapılmaktadır. Bu şekilde sıkılmadan varacağınız noktaya ulaşabilirsiniz. Televizyon yayını dışında müzik yayını da yapılan araçlarda, koltuk arkası ekranlar da bulunmaktadır. Bu ekranlarda dilediğiniz yayını, filmi izleyebilir veya kayıtlı müzikleri dinleyebilirsiniz. USB girişi de bulunan ekranlar sayesinde kendi müziklerinizi de dinleyebilirsiniz. Müzik dinlerken yine size özel verilen kulaklıkları kullanabilirsiniz. Wi-fi erişimi de bulunan araçlar, yolcularına ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır. Okuma lambaları, yolculuk boyunca ihtiyaç duyduğunuz an sizinle olacaktır. Yeni Barış Turizm araçlarında; sıcak, soğuk içecek ve minik yiyecek ikramlıkları servis edilir. Keyifli yolculuğunuzda sıcak çayınızı içebilirsiniz. 

 

Yeni Barış Turizm Şubeleri

Yeni Barış Turizm ile Türkiye’nin birçok büyük şehrine ve ilçesine yolculuk edebilirsiniz. Şubeleri ile de yurdun dört bir yanında hizmet vermektedirler. Yeni Barış Turizm’in; Afyon, Banaz, Bozüyük, Çayırlı, Alibeyköy, Düzce, Erzincan, Gebze, Gemlik, Sivas, Tokat, Antalya, Ankara, İstanbul, Balıkesir, Trabzon, İnegöl, Bursa, Eskişehir, Yalova, Şanlıurfa, Muğla gibi şehir ve ilçelerde şubeleri bulunmaktadır.

 

Yeni Barış Turizm Dinlenme Tesisleri

Yeni Barış Turizm, seyahat sırasında belirli aralıklarla mola vermek için dinlenme tesislerine uğrar. Firmanın yolculuklarda mola vermek için tercih ettiği dinlenme tesisleri şu şekildedir:

  • Tokat Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri
  • Düzce Bozbey Dinlenme Tesisleri
  • Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri
  • Çorum Alışkan Dinlenme Tesisleri


Yeni Barış Turizm Mobil Uygulama

Yeni Barış Turizm ile yapacağınız yolculuk için otobüs biletini almak istiyorsanız, telefonunuza veya tabletinize Google Play Store veya App Store’dan bilet.net uygulamasını pratik bir şekilde indirebilir ve biletinizi online olarak alabilirsiniz.

 

Yeni Barış Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Yeni Barış Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Yeni Barış Turizm bilet ve yüzlerce farklı destinasyona sefer yapan otobüs firmalarına ait biletleri online olarak hızlıca satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Yeni Barış Turizm otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Yeni Barış Turizm otobüs bileti, bilet.net’ten son derece uygun fiyatlarla online satın alınabilir.  Bilet iptali, bileti açığa alma gibi işlemleri de bilet.net aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Yeni Barış Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Erzincan, Sivas, İzmir, İstanbul, Ankara, Manisa, Uşak, Afyon, Sakarya, Tokat, Eskişehir ve Bursa gibi birçok büyük şehre seferler düzenlemektedir.

Yeni Barış Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Barış Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yeni Barış Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1974
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Ağa Aydın
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)