Yazar Tur Otobüs Bileti

Yazar Tur

Yazar Tur Hakkında

1955’den bu yana hizmet veren Yazar Tur, yarım asrı aşan tecrübesi ile bölgesinde yıllardır tercih ediliyor. Gaziantep merkezli çalışan Yazar Tur, İbrahim Mahmut Öksüzoğlu tarafından kurulmuştur. Bulunduğu bölgenin en bilindik firması olması ve uzun yıllardır aynı güzergahlarda karşılıklı seferler yapması nedeniyle müdavimleri oluşmuş olan Yazar Tur, daima en uygun fiyatlı hizmet politikası ile yolcularına ekonomik bir ulaşım imkanı sağlar. Ulaşım sektöründeki tecrübesini her geçen gün arttıran Yazar Tur, keyifli ve pratik yolculuklar vaat ediyor. 

 

Yazar Tur Otobüs Filosu

Yazar Tur otobüs firması, merkezinden çevre illere direkt ve ekspres seferler yapar. 14 araçlık kaliteli filosu, yolcu ihtiyaçları gözetilerek oluşturulmuştur. Firmanın filosundaki otobüslerin yaş ortalaması 5 yıldır. Oldukça yeni olan araç filosu, konforlu yolculuklar sunar. 2+1 ve 2+2 koltuk tipine sahip farklı opsiyonları nedeniyle yolcularına koltuk tipi seçme şansı da sunarlar. Filodaki araçlar, Isuzu Novo ve Otokar Sultan modelleridir. Rahat koltukları ile yolculuğunuz boyunca hoş vakit geçirebilirsiniz. Her gün direkt ve hızlı sefer sunan firma, yakın şehir ulaşımında yolcularının beğenisini toplar.

 

Yazar Tur Araç İçi Hizmetler

Yazar Tur; direkt seferleri ile yolcularına ulaşımda hız ve zaman kazandırır. 2+1 ve 2+2 koltuk alternatiflerine sahip araçlarda dilediğiniz koltuk düzenini tercih edebilirsiniz. Geniş diz mesafesine sahip koltukları ile ferah bir ortamda yolculuk edebilirsiniz. Hijyen şartlarına özen gösterilen otobüsler, sık aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Güler yüzlü ve işinde uzman çalışanlar ile güvenlik önlemleri alınmış bir ulaşım deneyimi yaşayacaksınız. Genel televizyon yayını dışında genel müzik yayını hizmeti de veren Yazar Tur araçlarında, okuma lambaları da bulunmaktadır. Okuma lambaları sayesinde kitap veya dergilerinizi rahatça okuyabilirsiniz. 


Yazar Tur Şubeleri

Bölgesel ulaşımın lider firmalarından olan Yazar Tur, şubeleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın şubeleri; Gaziantep, Hatay Dörtyol, İskenderun ve Payas’ta bulunur. 

 

Yazar Tur Dinlenme Tesisleri

Yaptığı bölgesel ve direkt seferler nedeniyle dinlenme tesislerinde mola vermeyen Yazar Tur ile hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Yazar Tur Mobil Uygulama

Yazar Tur otobüs biletini hızlıca almak isterseniz, telefonunuza Google Play veya App Store’dan bilet.net uygulamasını indirebilir ve biletinizi hemen alabilirsiniz.

 

Yazar Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Yazar Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Yazar Tur otobüs bileti de içinde olmak üzere yüzlerce firmanın otobüs bileti detaylarına erişebilir ve dilediğiniz bileti online olarak alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Yazar Tur otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Bilet.net’ten en uygun fiyatlı  Yazar Tur bilet seçeneklerini hızlı bir şekilde bulup, güvenle satın alabilirsiniz.


Yazar Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yazar Tur; Gaziantep, Osmaniye, İskenderun, Hatay Dörtyol, Erzin, Payas ve Arsuz’a karşılıklı seferler düzenliyor. 

Yazar Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yazar Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yazar Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1955
Otobüs Sayısı:14
Merkez ofis:Gaziantep
Kurucu:İbrahim Mahmut Öksüzoğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz