Yatağan Koop Otobüs Bileti

Yatağan Koop

Yatağan Koop Hakkında

2015 yılında merkez Muğla olarak kurulmuş olan Yatağan Koop Türkiye genelinde Isparta, Bodrum, Burdur, Denizli, İzmir, Milas, Yeşilova gibi birçok noktaya ulaşım hizmeti sunmaktadır. Türkiye genelinde 11 adet durak ile hizmet vermektedir. Isuzu Novo ve Otokar Sultan model araçlardan oluşan yerel filosunda enerjik ve samimi hizmet yaklaşımı ile müşterilerine harika yolculuklar yaşatmaktadır.

 

Yatağan Koop Otobüs Filosu

Yatağan Koop otobüs filosundaki araçlar Isuzu Novo ve Otokar Sultan model araçlardan oluşmaktadır. Son teknolojinin takibinde olan Yatağan Koop, yolcularına daha iyi hizmet sunabilmek için her geçen gün filodaki araçlarını yenilemektedir.

 

Yatağan Koop Araç İçi Hizmetler

Yatağan Koop araçlarındaki sırt ve boyun sağlığınızı destekleyecek şekilde tasarlanmış koltuklarla yolculuklarınız sonrasında yorgunluk ve halsizlik yaşamadan yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Her koltukta bireysel olarak kullanıma sunulan televizyon ünitelerinden faydalanabilir ve ulusal canlı kanal yayınlarını takip edebilirsiniz. Eğer isterseniz kendi film ve dizi seçimlerinizi USB girişi bulunan bu ekranlara aktarabilir ve seyredebilirsiniz. Koltukların kenarlarında telefonlarınızı ya da elektronik aletlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebileceğiniz 220 voltluk prizler de mevcuttur. Genel internet yayını ile birlikte yolculuk boyunca kesintiye uğramadan işlemlerinizi halledebilirsiniz. Standart bagaj prosedürlerini takiben 30 kg bagaj hizmeti sunulmasının yanı sıra yolcuları mağdur etmemek adına ücretli olarak sunulabilen ekstra bagaj hakkından da faydalanabilirsiniz. Yolculuk boyunca tecrübeli ve hijyenik standartlara uygun olarak çalışan muavinler tarafından atıştırmalık özel ikramlar sunulmaktadır.

 

Yatağan Koop Şubeleri 

Balıkesir, Bodrum, Burdur, Bursa, Gebze, Isparta, İnegöl, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, Manisa, Marmaris Şubesi ve Muğla Şubesi Yatağan Koop’un direktifleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdürmektedirler.

 

Yatağan Koop Dinlenme Tesisleri

Gerekli tekrarlarda ve sürelerde molalar vermekte olan Yatağan Koop, yolcuların istek ve yönlendirmeleri doğrultusunda bu molaları en kaliteli ve özverili hizmeti sunan dinlenme tesislerinde vermeye özen göstermektedirler.

 

Yatağan Koop Mobil Uygulama

Yatağan Koop bilet alımı, seferleri ya da firma hakkında bilgi almak için bilet.net'in mobil uygulamasını indirebilirsiniz. iOS ya da Android gibi tüm akıllı cihazlara uyumlu mobil uygulamasını güvenle kullanabilirsiniz.

 

Yatağan Koop Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Yatağan Koop otobüs bileti satın alabilir miyim?

Yatağan Koop otobüs bileti birçok platforma göre uygun fiyatlarla bilet.net üzerinden satın alınabilir.

 

Bilet.net'ten Yatağan Koop otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

300'den fazla otobüs firmasının otobüs fiyatlarını görüntüleyerek, kıyaslama yapma şansınız olur. Bu sayede bütçenize en uygun bileti satın alabilirsiniz.


Yatağan Koop hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Çanakkale, Konya, Kayseri, Mersin, Şanlıurfa, Hatay (Antakya), Samsun, Malatya, İstanbul Havalimanı, Erzurum, İzmit (Kocaeli), Van gibi Türkiye’nin birçok farklı bölgesine ulaşım hizmeti sunmaktadır tüm bunların yanı sıra Türkiye geneli popüler duraklarını da şu şekilde sıralayabiliriz:

Isparta, Burdur, Marmaris, Muğla, Milas, Serinhisar, Yatağan, Tavas.

Yatağan Koop Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yatağan Koop otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yatağan Koop. Künyesi
Kuruluş yılı:2015
Otobüs Sayısı:9
Merkez ofis:Muğla
Kurucu:Yatağan Koop
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk