Yaman Turizm Otobüs Bileti

Yaman Turizm

Yaman Turizm Hakkında

Yaman Turizm, 2014 yılında Kütahya merkezli olarak kurulmuş ve bölgesel hizmet veren bir ulaşım firmasıdır. İsmail Yaman tarafından kurulan Yaman Turizm, alanında uzman kadrosu ile yaptığı düzenli seferler nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Sektörün ihtiyaçlarını iyi anlayarak, kendini hep ileriye taşıyan Yaman Turizm, yerel ulaşımda bölgenin en önemli firmalarından biri olmayı başarmıştır. Ulaşım alanında kendini yenileyerek, daima dinamik kalmayı amaçlayan Yaman Turizm, yolcuların değişen ihtiyaçlarına cevap vermeye gayret eder. 

 

Yaman Turizm Otobüs Filosu

Yaman Turizm otobüs filosundaki araçlarında kaliteli hizmet anlayışını sunmayı misyon edinmiştir. Mercedes Benz Sprinter ve Volkswagen Crafter marka ve modeldeki araçları filosunda barındıran Yaman Turizm, donanımlı ve lüks bir seyahatin kapılarını aralıyor. Filosundaki 5 aracın, ortalama yaşları ise yaklaşık 6’dır. Yaman Turizm’in genç filosu, seyahat boyunca yolcuları için rahatlık sunar. Araçlarda ferahlığı ve temizliği önemseyen Yaman Turizm, her gün ve sık aralıklarla düzenli seferler yapar. 

 

Yaman Turizm Araç İçi Hizmetler

Yaman Turizm, ulaşım için kendilerini seçen yolcularına vakit kaybetmeden, hızlı ve düzenli yolculuk imkanı sunar. Araçlarda, müşterilerinin sağlığı korumak adına hijyen ve tedbir kurallarına uygun hareket eden Yaman Turizm, geniş ve konforlu koltuklarında rahat yolculuklar sunmaktadır. Güler yüzlü sürücü ve çalışanları ile seyahatiniz boyunca kendinizi güvende hissetmeniz sağlanacaktır. Okuma lambaları bulunan araçlarda, dilediğiniz an bir şeyler okuyabilir veya yazabilirsiniz. Haftanın 7 günü, pek çok sefer sayısı ile yolcularını bekletmeden ve en uygun fiyatlar ile ulaşım sağlayan Yaman Turizm ile keyifli bir yolculuk yaşayacaksınız.

 

Yaman Turizm Şubeleri

Yaman Turizm, sahip olduğu şubeleri ile yolculuk öncesi ve sonrasında da yolcularına hizmet vermektedir. Firmanın; Kütahya, Afyon, Kütahya Altıntaş, Kütahya Gediz’de şubeleri bulunmaktadır. 

 

Yaman Turizm Dinlenme Tesisleri

Yaman Turizm, komşu illere  yaptığı kısa süren ve hızlı yolculuklar nedeniyle her seyahatte mola vermeyebilir. Yolcularının acil ihtiyaçlarında mola vermek için durduğu dinlenme tesisleri şunlardır:

  • Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri
  • Afyon Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri


Yaman Turizm Mobil Uygulama

Yaman Turizm otobüs bileti almak, seferler ve firma hakkında bilgi için mobil cihazınıza Google Play Store ya da App Store’dan bilet.net uygulamasını indirebilir ve uygulama üzerinden biletinizi online olarak alabilirsiniz.

 

Yaman Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Yaman Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten Yaman Turizm otobüs biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Yaman Turizm otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Yaman Turizm bilet satın alma işlemlerinizde en uygun fiyat ve güven için bilet.net’i inceleyebilir ve biletinizi hızlı bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz. 


Yaman Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yaman Turizm; Kütahya, Altıntaş ve Afyon güzergahında sefer yapar. 

Yaman Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Yaman Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Yaman Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2014
Otobüs Sayısı:6
Merkez ofis:Kütahya
Kurucu:İsmail Yaman
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)