Vogo Tur Otobüs Bileti

Vogo Tur

Vogo Tur Hakkında

Vogo Tur, 2019 yılında Hüseyin Usuk ve Kadir Suludere tarafından kurulmuştur. Yeni oluşumlu bir şirket olmasına karşın müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yola devam etmektedir. Sakarya merkezli firma Sakarya ve Kocaeli’nden, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’na seferler düzenler. Büyük ve küçük otobüslerin yanı sıra VIP araç hizmeti de bulunmaktadır. Sadece havalimanı güzergâhında hizmet vererek Sakarya ve çevresindeki illere ulaşım kolaylığı ve güven sunar.

 

Vogo Tur Otobüs Filosu

Sakarya ve İstanbul arası ulaşımı kolay bir hale getirmek için elinden geleni yapan Vogo Tur otobüs firması, son model araçlarıyla yolcularını ağırlamaya devam etmektedir. Modern ve dayanıklı otobüslerle yola çıkarak yolcuların güvenliğini ve konforunu düşünür. Neoplan, Mercedes- Benz Travego ve Sprinter modelli araçları bulunur. Filosundaki donanımlı araçlar yol boyunca rahatlık vaat eder. Neoplan ve Travego modeli gereği daha fazla yolcuyu taşır, Sprinter modeli ise diğer araçlara göre daha küçüktür. Ulaşımı sağlayan araç ne olursa olsun müşterinin memnuniyeti ve saygısı ön planda tutularak en iyi hizmetten faydalanılması amaçlanır.

 

Vogo Tur Araç İçi Hizmetler

3 farklı model araçla hizmet veren bunun yanında istenildiği takdirde VIP araç hizmeti de sunan firma, yolcuların seyahat boyunca özel hissetmesini sağlamaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk planına sahip otobüslerinde istediğiniz koltuğu seçme hakkına sahipsiniz. Her araçta bulunan ücretsiz Wi-Fi ile yolculuğunuz boyunca kesintisiz internet keyfi yaşayabilirsiniz. Büyük araçlarında bulunan TV ekranı sayesinde dilediğiniz film ve diziyi izleyebilirsiniz. Ayrıca müzik dinleme imkânına da sahip olabilirsiniz. Her vermiş olduğu seferde yolcularına yiyecek ve içecek ikramında bulunarak seyahatinizi daha tatlı hale getirir. Firma deneyim sahibi kaptan ve personelleriyle herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda güler yüzle ve sabırla geri dönüş almanız için çalışır.

 

Vogo Tur Şubeleri

İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Sakarya arasında havalimanı transferi sağlayan işletme ulaşım ağını sürekli genişletmektedir. Kurumun güzergâhında bulunan noktalar şu şekildedir:

  • İstanbul Havalimanı
  • Kocaeli (İzmit)
  • Sabiha Gökçen Havalimanı
  • Sakarya Çarşı- Kent Meydanı
  • Sakarya Merkez
  • Sakarya Gar Meydanı
  • Sapanca Berceste

 

Vogo Tur Dinlenme Tesisleri

Sakarya’nın merkezinden hareket eden araçlar Kocaeli’ne uğradıktan sonra varış istikametine yol alır. Bu esnada ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz ve mola verebileceğiniz noktalar şu şekildedir:

  • Sapanca Berceste Dinlenme Tesisleri
  • Kocaeli- İzmit

 

Vogo Tur Mobil Uygulama

Bilet.net, internet sitesinin yanı sıra Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlara indirilebilecek bir mobil uygulamaya sahiptir. Bilet.net sitesi üzerinden Vogo Tur bilet ve firma hakkında bilgi alabileceğiniz gibi mobil uygulamasıyla dilediğiniz yerden biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Vogo Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Vogo Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net aracılığıyla Vogo Tur otobüs bileti ve hizmeti satın alabilir, güvenle seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Bilet.net’ten Vogo Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net güvencesiyle almış olduğunuz bileti otobüs hareket saatine kadar istediğiniz gibi değiştirebilir, iade isteyebilir ya da iptal edebilirsiniz.


Vogo Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın sefer düzenlediği şehirler arasında Sakarya, Kocaeli, İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı bulunmaktadır.

Vogo Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Vogo Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Vogo Tur Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Hüseyin Usuk, Kadir Suludere
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)