Vip Tuncelililer Turizm Otobüs Bileti

Vip Tuncelililer Turizm

Vip Tuncelililer Turizm Hakkında

Tunceli merkezli kurulmuş olan Vip Tuncelililer Turizm, yerel ulaşım sektöründe bulunduğu bölgede sıklıkla tercih edilir. Kurulduğu 2010 yılından bu zamana kadar, yolcularının ihtiyaçlarını önemseyerek hizmetlerine devam etmiştir. Özkan Ağ tarafından kurulmuş olan Vip Tuncelililer Turizm, dinamik ve yenilikçi anlayışı ile yöre halkının gereksinimlerine göre hareket etmektedir. Yenilenerek ve güçlenerek yerel ulaşımda lider olmayı arzulayan ayrıca havalimanı ulaşımında sunduğu transfer imkanı nedeniyle de ilgi çeken Vip Tuncelililer Turizm, yetkin çalışanları ve deneyimli sürücüler ile güvenli bir şekilde ulaşım sağlar. 

 

Vip Tuncelililer Turizm Otobüs Filosu

Vip Tuncelililer otobüs firması, yaptığı yerel ulaşım hizmeti nedeniyle dinamik ve pratik araçları tercih etmiştir. Filosundaki araçların güvenli ve donanımlı olmasına özen gösteren Vip Tuncelililer Turizm, gün içinde sık aralıklar ile devam eden direkt ve ekspres ulaşım imkanı nedeniyle takdir toplar. Oldukça genç araç filosuna sahip firmanın, araçlarının yaş ortalaması yaklaşık 5 yıldır. Konforlu olmaları ile dikkat çekerler. Yaklaşık 17 araçlık filosu ile hizmet ağını büyütmeyi hedefleyen firmanın sahip olduğu araçlar Isuzu Novo modelidir.

 

Vip Tuncelililer Turizm Araç İçi Hizmetler

Vip Tuncelililer Turizm; müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vererek, memnuniyet yaratmayı hedefler. Tunceli ve komşu illerde sunduğu günlük ve düzenli seferler ile ulaşım alanında önemli bir açığı kapatmaktadır. Bölgedeki havalimanlarına da transfer sağlaması, firmayı tercih edilir kılan bir diğer unsurdur. Araçlarda hijyeni sağlamak için özenli davranan Vip Tuncelililer Turizm, koltuklarının rahatlığı ile de size konforlu bir yolculuk sunar. Okuma lambaları da bulunan araçlarda, kitaplarınızı saat kaç olursa olsun okuyabilirsiniz. Araçların yeni ve modern tasarımları nedeniyle güvenli bir seyahat deneyimi yaşayacaksınız. Bölgesel ulaşımda, kurumsal bir firma olmanın avantajı olarak, müşteri odaklı çalışan kadrosu  nedeniyle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

 

Vip Tuncelililer Turizm Şubeleri

Vip Tuncelililer Turizm, yerel ulaşımın en iyi örneklerinden biridir. Elazığ, Erzincan ve Tunceli’de bulunan şubeleri aracılığı ile yolcularına hizmet vermektedir.

 

Vip Tuncelililer Turizm Dinlenme Tesisleri

Vip Tuncelililer Turizm, komşu şehirlere ve havalimanlarına yaptığı seferler nedeniyle dinlenme tesislerinde mola vermeye gerek kalmadan, hızlı bir ulaşım sağlar. 

 

Vip Tuncelililer Turizm Mobil Uygulama

Vip Tuncelililer Turizm otobüs biletinizi online olarak satın almak isterseniz, telefon ya da tabletinize Google Play Store veya App Store aracılığı ile bilet.net uygulamasını indirebilir ve uygulama üzerinden güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Vip Tuncelililer Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Vip Tuncelililer Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Yolculuklarınızdan önce bilet.net’te Vip Tuncelililer Turizm bilet ve farklı otobüs firmalarına ait yüzlerce bilete tek tuşla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.


Bilet.net’ten Vip Tuncelililer Turizm otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

 Vip Tuncelililer Turizm otobüs bileti, bilet.net’ten uygun fiyatlar ile online ve hızlı bir şekilde satın alınabilir. 

 

Vip Tuncelililer Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Vip Tuncelililer Turizm, kesintisiz olarak Elazığ, Tunceli ve Erzincan bölgesinde seferler düzenlemektedir. Ayrıca Kovancılar ve Pülümür’e de seferler yapan firma, Elazığ Havalimanı ve Erzincan Havalimanı’na da yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Vip Tuncelililer Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Vip Tuncelililer Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Vip Tuncelililer Künyesi
Kuruluş yılı:2010
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Tunceli
Kurucu:Özkan Ağ
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)