VIP Malatyalılar Otobüs Bileti

VIP Malatyalılar

VIP Malatyalılar Turizm Hakkında

VIP Malatyalılar Turizm Bülent Ilık tarafından 1999 Malatya’da hizmete başlamıştır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini her zaman kazanmayı ve geliştirmeyi hedefler. Firma, teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiklerini seyahat anlayışına ve işleyişine her anlamda entegre etmeyi vizyonu olarak benimsemiştir. Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Ankara, Elazığ, İstanbul, Sakarya, Kırşehir, Kayseri ve Kocaeli gibi illerle beraber toplam 21 noktaya seferler düzenlemektedir.

 

VIP Malatyalılar Turizm Otobüs Filosu

Vip Malatyalılar otobüs filosunda 8 adet araç vardır. Araçlar ortalama 5 yıllıktır. Kullanılan otobüs filosunu oluşturan araçların modelleri ise Setra ve Travego’dur. Araçlar uzmanlar tarafından aralıklarla takip edilmektedir. Bakım ve temizlik konusunda yolcular içleri rahat bir şekilde seyahat etmektedirler. Yolcuların ve çalışanların can güvenliği her şeyden önce gelir, ilkesiyle ulaşım sağlamaktadır.

 

VIP Malatyalılar Turizm Araç İçi Hizmetler

Araç içi hizmetler konusunda müzik ve genel TV yayını yapmaktadır. Her yolcuya özel kulaklık verilmektedir. Bu sayede yolcular isteklerine göre genel TV yayını ya da müzik yayını dinleyebilir. Bunun dışında bazı otobüslerde koltuk arkalarında bulunan ekranlar sayesinde TV yayını takip edilebilir, kayıtlı filmlere ya da dizilere ulaşılabilir. Ayrıca ücretsiz bir şekilde bazı aralıklarla ikramlarda sunulmaktadır. Araçlarda bulunan 220 voltluk prizler elektronik cihazların şarj edilmesi için yolculara verilen hizmetlerden biridir. 

 

VIP Malatyalılar Turizm Şubeleri

Şirketin şubeleri Türkiye’nin birçok noktasında vardır. Bu şubeler şunlardır: 

Adana, Antalya, Çanakkale, Bursa, Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Samsun, Mersin, Malatya, İstanbul Havalimanı, Şanlıurfa, Sakarya, Hatay (Antakya), İzmit (Kocaeli), Van, Erzurum, Düzce, Darende, Gürün, Gebze ve Harem.

 

VIP Malatyalılar Turizm Dinlenme Tesisleri

Şirket dinlenme tesislerine oldukça önem verir. Dinlenme tesisleri uzun yolculuk yapan yolcular ve çalışanlar açısından ihtiyaçlarını karşılanabilecekleri mekânlardır. Dinlenme tesislerinde; tuvalet, mescit, market, hediyelik eşya dükkânı, restoran ve kafe gibi hem yolcuların ihtiyaçlarını giderebileceği hem de sevdiklerine hediyelikler alabilecekleri noktalar vardır. 

Firmanın mola vermek amacıyla kullandığı dinlenme tesisleri şunlardır: Sivas / Velioğlu Dinlenme Tesisleri, Kırşehir / Mucur Can Kapadokya Tesisleri, Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri. 

 

VIP Malatyalılar Turizm Mobil Uygulama

Biletalma işlemleri için bilet.net mobil uygulamanı telefon veya tabletlerinize indirip kolay bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. App Store ve Google Play Store marketler indireceğiniz bilet.net mobil uygulaması sayesinde hem güvenli hem de hızlı bir şekilde biletinizi temin edebilirsiniz.

 

Vip Malatyalılar Turizm Hakkında Merak Edilenler 


Bilet.net'te VIP Malatyalılar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te VIP Malatyalılar Turizmotobüs bileti satın alabilirsiniz. Başka otobüs firmalarına ait otobüs bileti fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun olanı hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.


Bilet.net'ten VIP Malatyalılar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten VIP Malatyalılar Turizm otobüs bileti almanın avantajları şunlardır: 

  • Güvenilir ödeme seçenekleri
  • Geniş destinasyon ağı,
  • Kolay ve hızlı ulaşım seçenekleri
  • İptal, iade ve değişim

 

VIP Malatyalılar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Akdeniz Bölgesi’nden Karadeniz Bölgesi’ne kadar farklı il ve ilçelerine sefer seçenekleri vardır. Adana, Antalya, Çanakkale, Bursa, Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Samsun, Mersin, Malatya, İstanbul Havalimanı, Şanlıurfa, Sakarya, Hatay (Antakya), İzmit (Kocaeli), Van, Erzurum, Düzce, Darende, Gürün, Gebze ve Harem ulaşım sağladığı noktalardır. 

VIP Malatyalılar Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

VIP Malatyalılar otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Vip Malatyalılar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1999
Otobüs Sayısı:8
Merkez ofis:Malatya
Kurucu:Bülent Ilık
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)