VIP Lüks Adana Seyahat Otobüs Bileti

VIP Lüks Adana Seyahat

VIP Lüks Adana Seyahat Hakkında

VIP Lüks Adana 2014 yılında Levent Hürriyet ve Fadıl Hürriyet tarafından Hatay’da kurulmuştur. Taşımacılık firmasının Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti vardır. Antalya, Ankara, Alanya, Aksaray, Hatay, Adana, Burdur, Bucak, Ceyhan, İskenderun, Isparta, İzmir, İstanbul, Kocaeli, Kadirli, Mersin, Manavgat, Osmaniye ve Tarsus ulaşım sağlanan noktalardan birkaçıdır.

VIP Lüks Adana otobüs firması, maksimum müşteri memnuniyeti elde etmeyi misyon edinmiştir. Araç içi hizmetlerinin kalitesinin büyüterek yolcularına rahat bir seyahat süresi yaşatmaktadır. Şirket araç içi hizmetlerinde sınır tanımamak ve teknolojinin getirdiği yenilikleri bünyesine entegre etmek için çalışır. Vizyonu; personellerinin ve konuklarının can ve mal güvenliğini sağlayarak, tecrübeli ve eğitimli çalışanları ile müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

 

VIP Lüks Adana Seyahat Otobüs Filosu

Şirket, yerel yolcu taşımacılığı yapan bir firmadır. Ulaşım alanı oldukça geniştir ve 15 tane otobüsten oluşan bir filoya sahiptir. Kullanılan araçlar ortalama 11 yıllıktır. Mercedes Neoplan Starliner, Travego ve Man Fortuna ile Temsa Safir kullanılan araçların markası ve modelleridir.

 

VIP Lüks Adana Seyahat Araç İçi Hizmetler

VIP Lüks Adana Seyahat, araç içi hizmetlerde yerel taşımacılık yapmasına rağmen oldukça çeşitli hizmetler sunmaktadır. Araçlarda bulunan koltuklar rahattır ve geniş aralıklıdır. Böylece yolcuların ferah bir yolculuk geçirmesi hedeflenmiştir. Koltukların arkasında bulunan medyalarda seyahat boyunca erişilebilir; çeşitli filmler, müzikler, uydu yayını TV kanalları, oyunlar vardır. Bu sayede yolculuk süresi daha eğlenceli geçmektedir. Koltuk arkasındaki bulunan ekranlara erişmek için her yolcuya özel kulaklık hizmeti de vardır.

Seferlerin hepsinde yolcuların ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabileceği kablosuz internet ağı bulunmaktadır. Ayrıca her koltuğa özel okuma ışığı da bulunmaktadır. Kitap, gazete veya dergi gibi materyal okumak isteyen yolcular için özel bir hizmettir. USB girişleri sayesinde yolcular kendi teknolojik aletlerinde bulunan medyalara erişim de sağlayabilmektedir. Elektronik cihazların şarjı da 220 voltluk prizler sayesinde yapılmaktadır. Ayrıca seyahat sırasında ücretsiz yiyecek ve içecek hizmeti de aralıklı bir şekilde yapılmaktadır. Namaz vakitleri seyahat esnasına denk geliyorsa molalar ona göre düzenlenir. 

 

VIP Lüks Adana Seyahat Şubeleri

VIP Lüks Adana, yerel karayolu yolcu taşımacılığı yapan bir firma olmasına rağmen birçok ilde ve ilçelerinde şubeleri vardır. Şubesi bulunan noktalar şunlardır: Aksaray, Adana, Antalya, Alanya, Bursa, Gaziantep, Eskişehir, Gebze, Isparta, Hatay, İskenderun, İzmir ve İstanbul.

 

VIP Lüks Adana Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma dinlenme tesisleri konusunda Türkiye’nin yolcu seferlerinin yapıldığı kaliteli ve yolcuların bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği alanları tercih etmektedir. Şirketin mola verdiği dinlenme tesisleri şunlardır: Düzce Bozbey Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Mersin Merkoç Dinlenme Tesisleri, Aksaray Okurlar Dinlenme Tesisleri.

 

VIP Lüks Adana Seyahat Mobil Uygulama

VIP Lüks Adana Seyahatbilet alma işlemleri için bilet.net mobil uygulamasını edinebilirsiniz. Hızlı ve kolay bilet almak isterseniz App Store ve Google Play Store dijital marketlerden elektronik cihazınıza mobil uygulamasını indirip biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

 

VIP Adana Seyahat Hakkında Merak Edilenler 


Bilet.net'te VIP Lüks Adana Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

VIP Lüks Adana Seyahatotobüs bileti,bilet.net üzerinden satın alınabilmektedir. Mobil uygulama veya internet sitesi üzerinden seçeneklere göz atıp istediğiniz lokasyona satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten VIP Lüks Adana Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'ten VIP Lüks Adana Seyahat otobüs bileti almanın avantajları şunlardır: 

  • Daha kolay, hızlı ve güvenilirdir.
  • Profil oluşturarak kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

VIP Lüks Adana Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Antalya, Ankara, Alanya, Aksaray, Hatay, Adana, Burdur, Bucak, Ceyhan, İskenderun, Isparta, İzmir, İstanbul, Kocaeli, Kadirli, Mersin, Manavgat, Osmaniye ve Tarsus gibi noktalara seferler düzenlemektedir.

VIP Lüks Adana Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

VIP Lüks Adana Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Vip Lüks Adana Künyesi
Kuruluş yılı:2014
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Hatay
Kurucu:Levent Hürriyet, Fadıl Hürriyet
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)