Vip Arda Tur Otobüs Bileti

Vip Arda Tur

Vip Arda Tur Hakkında

Yaklaşık 30 yıl önce Bursa’da kurulmuş bir şirket olan Vip Arda Tur; sevdiklerinize ulaşmanız için, hedeflerinize varmanız için güvenli, konforlu ve son teknoloji içeren bir seyahat vaat ediyor.

Türkiye içerisinde 230’a yakın noktası bulunan bu firma, 1991 yılında Bursa’da Sebahattin İsmail tarafından kurulmuş olan Türkiye’nin gözde firmalarından biridir. 30 yıldır sürdürdüğü müşteri memnuniyetini geliştirmek amaçlı yaptığı politikalarla Türkiye’de ün kazanmıştır.

Vip Arda Tur şehir içi turları dışında Kocaeli, Bursa, İzmir, Gebze, İstanbul gibi Türkiye’mizin merkezi illerinden yurtdışına turlar düzenlemektedir. Müşterilerine sunduğu konforu geliştirmek için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan firma, servis tesislerinde üst düzey hizmet veren personellerle müşterilerine hizmet etmektedir.

Müşteri beklentilerini iyi analiz edip bunların doğrultusunda geliştirmeler yapmanın önemli olduğunu öne süren bu firma, rekabetçi fiyatları ile beraber yüksek hizmet garantisi de veriyor.

 

Vip Arda Tur Otobüs Filosu

1991 yılından beri üst düzey kalitede hizmet veren, müşteri konforunu ve memnuniyetini maksimize etmek için gayret gösteren Vip Arda Tur otobüs firması, aynı kalite politikalarını kendi otobüsleri ve filosu için de kullanmaktadır.

Vip Arda Tur, beraber iş yaptıkları iş ortaklarına ve kendilerinden hizmet alan müşterilerine son derece kaliteli ve konforlu bir seyahat imkânı verebilmek için piyasadaki üst düzey kalitedeki ve son model araçları filosuna eklemektedir.

Her sene modern araçlarla filosunu donatıp müşterilerinin güven ve konfor düzeyini maksimiz eden firmanın otobüs filosu, tamamıyla VIP araçlardan oluşmaktadır. Bu firma, filosunda yaklaşık 20 araç barındırmakta olup, günlük 90’a yakın sefer çıkararak Türkiye’de gelişmeye devam ediyor.

 

Vip Arda Tur Araç İçi Hizmetler

Sebahattin İsmail tarafından Bursa’da kurulmuş olan Vip Arda Tur, yolculuk esnasında müşterilerinin konforunu arttırmak amaçlı birçok araç içi hizmete sahiptir. Bu firmanın araç içi hizmetleri arasında tuvalet, kaliteli ve taze araç içi ikramlar, multimedya servisleri, internet ve televizyon hizmetleri bulunmaktadır.

Bu firmanın otobüsleriyle yolculuğunuz esnasında multimedya servislerinin içerisinde yer alan hizmetlerden limitsiz bir şekilde faydalanabilir; bünyesinde bulunan film ve dizi içeriklerini yolculuğunuz boyunca izleyerek keyifli bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Vip Arda Tur Şubeleri

Merkez şubesi Bursa’da bulunan bu firmanın Türkiye’de ve yurtdışında olmak üzere birçok noktada şubesi bulunmaktadır;

  • Eskişehir
  • Viyana
  • Bulgaristan
  • Macaristan
  • Almanya
  • Hollanda
  • Belçika
  • İstanbul
  • Kocaeli
  • Edirne


Vip Arda Tur Dinlenme Tesisleri

Uzun ve kısa yolculuklar konusunda Türkiye’de öncü firmalardan birisi olan Vip Arda Tur; her yolculuk esnasında farklı dinlenme tesisleri seçmektedir.

Kaliteli hizmet ve tam güven politikalarını esas alan bu firmanın kaliteli dinlenme tesisleri sayesinde yolculuğunuz konforlu geçecektir.

 

Vip Arda Tur Mobil Uygulama

Yurtdışı ve yurtiçi turlar için gözde firmalardan olan Vip Arda Tur otobüs bileti satın almak istiyorsanız, bilet.net Android ve iOS uygulamasını indirebilirsiniz. Bilet satın almanın dışında bilet.net mobil uygulamaları üzerinden seferlerin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

 

Vip Arda Tur Hakkında Merak Edilenler 

 

Bilet.net'te Vip Arda Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Türkiye'nin önde gelen otobüs firmalarından VİP Arda Tur için bilet alımını bilet.net üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet.net'ten Vip Arda Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bu seyahat firmasının biletlerini bilet.net mobil uygulaması veya bilet.net internet sitesi aracılığıyla aldığınızda, günün herhangi bir saatinde Vip Arda Tur bilet detaylarına ulaşabilir, hızlı ve güvenli altyapısı sayesinde vakit kaybetmeden biletinizi alabilir ve profesyonel müşteri desteğine sahip olabilirsiniz.

Vip Arda Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Vip Arda Tur; Eskişehir, Viyana, Edirne, Kocaeli, Belçika, Bursa, Almanya ve Macaristan başta olmak üzere Türkiye’de ve yurt dışında birçok noktaya seferler düzenlemektedir.

Vip Arda Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Vip Arda Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Vip Arda Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1991
Otobüs Sayısı:16
Merkez ofis:Bursa
Kurucu:Sebahattin İsmail
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)