Varol Turizm Otobüs Bileti

Varol Turizm

Varol Turizm Hakkında

Varol Turizm, Ahmet Varol tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Balıkesir ve Bursa arası haftanın her günü seferler düzenler. Şehirlerarası ulaşım sağlamanın yanı sıra müşterilere otobüs kiralama hizmeti de sunmaktadır. Güvenli ve rahat bir yolculuk için kendini geliştirmeyi devam ettiren firma, müşteri memnuniyetini önemser. Yolculuk boyunca müşterilerine üstün hizmet ve istikamete zamanında ulaşma teminatı verir. Dayanıklı ve güvenilir araçları, bilgi sahibi personeliyle birlikte size gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hizmet sunar. 

 

Varol Turizm Otobüs Filosu

Bursa ve Balıkesir illeri arasında ulaşımı sağlayarak bölgeye önemli katkılar sunan işletme, genç ve donanımlı otobüs filosuna sahiptir. Bünyesinde bulunan araçların bakımına önem vererek her yıl gerekli yenilemeleri gerçekleştirir. Mercedes Benz- Sprinter ve Citroen Jumper modelli araçlar 2+1 düzene sahiptir. Sizin için uygun olan koltuklardan dilediğinizde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu koltukları ve geniş koltuk arası mesafesi ile rahat ve keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Koltuk planının üstünde yer alan panel ile sıcaklığı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.


Varol Turizm Araç İçi Hizmetler

Taşımacılık sektöründe yeni olmasına karşın kaliteli ve güvenli ulaşım ile adından söz ettiren Varol Turizm bilet satın alımından ulaşılacak istikamete kadar yolcularına keyifli bir seyahat yaşatmayı amaçlar. Her türlü hava koşuluna dayanıklı araçlarıyla varlığını sürdüren firma, araç içi hizmetleriyle de yüzleri güldürür. Alanında tecrübeli şoför ve personeli her daim sorunlarınızı çözmek için güler yüzüyle ve bilgisiyle yanınızdadır. Her yolcuya sunulan içecek ikramından yolculuğunuz boyunca yararlanabilirsiniz.


Varol Turizm Şubeleri

Yalnızca Bursa ve Balıkesir illeri arasında taşımacılık sağlayan kurum, ulaşım ağını genişletmeye çabalamaktadır. Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren firmanın şubelerinin bulunduğu il ve ilçeler şu şekilde sıralanır:

  • Balıkesir Bandırma
  • Bursa Fakülte
  • Bursa Kent Meydanı
  • Bursa Otogar

 

Varol Turizm Dinlenme Tesisleri

Balıkesir ve Bursa arasında her gün düzenli seferler düzenleyerek yüzlerce yolcuya ulaşan işletme kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini her geçen gün geliştirir. Bursa şehir merkezi ve Bandırma arası yaklaşık 120 km’dir ve yolculuk ortalama 2 saat sürer. Seyahatiniz sırasında ihtiyaçlarınızı gidermek isterseniz personel size en iyi ve temiz hizmeti sunan bir dinlenme tesisine götürür. Firma, vermiş olduğu hizmetler dışında mola verilecek alanların da hijyenik ve kaliteli bir servis anlayışına sahip olmasını göz önünde bulundurur.

 

Varol Turizm Mobil Uygulama

Güney Marmara’nın önemli şehirlerinden olan Bursa ve Balıkesir arasında devamlı ve güvenilir ulaşım sağlayan Varol Turizm otobüs bileti ve güzergâh bilgilerine bilet.net üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinin yanında iOS ve Android uyumlu telefonlarda kullanılan mobil uygulaması bulunur. Mobil uygulama ile dilediğiniz yerde bilet araştırması yapabilir ve hızlıca satın alabilirsiniz.

 

Varol Turizm Hakkında Merak Edilenler 


Bilet.net’te Varol Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net internet sitesinden ve mobil uygulamalarından güvenle ve kolaylıkla bilet satın alabilirsiniz.


Bilet.net’ten Varol Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net aracılığıyla Varol Turizm bilet fiyatlarını öğrenebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca otobüsün hareket etmesine saatler kala biletinizi iade edebilir ve değiştirebilir ya da iptal talebinde bulunabilirsiniz.


Varol Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Balıkesir merkezli işletme Bursa ve Balıkesir arasında seferler düzenler. Balıkesir- Bandırma, Bursa Fakülte ve Bursa şehir merkezi firmanın ulaşım sağladığı noktalardır.

Varol Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Varol Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Varol Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2020
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Bursa
Kurucu:Ahmet Varol
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)