Vardar Turizm Otobüs Bileti

Vardar Turizm

Vardar Turizm Hakkında

Hem yurt içi hem de yurt dışı seferleri bulunan Vardar Turizm 2013 yılında hizmet vermeye başlayan İstanbul merkezli bir firmadır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerine verdiği kaliteli hizmeti sınır dışında da gururla sürdürmektedir. Memnuniyet ve güveni aynı anda sağlayarak yolcularına sonsuz teminat vermeyi amaçlar. Uzun yol konusunda deneyim kazanmış şoför ve personele sahip olmasıyla seyahatiniz boyunca sorun ve ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulunur. Türkiye sınırlarında kendini kanıtlamış olan işletme, adını ve kalitesini Türkiye sınırları dışında da sürdürmektedir.

 

Vardar Turizm Otobüs Filosu

İşletme, Balkanlar ve Kafkasya arasında köprü görevi gören Türkiye’nin konumundan yararlanarak yurt dışında da faaliyetlerine devam eder. Uzun yola ve zorlu hava koşullarına dayanıklı filosuyla taşımacılık faaliyetlerini sürdürür. Firma, otobüs filosunu her geçen yıl yenileyerek ve güçlendirerek hizmetlerini durmaksızın sürdürür. Mercedes- Benz Travego, Setra ve Neoplan model araçları dirençli ve yüksek yolcu kapasitesine sahiptir. Otobüsler 2+2 oturma planına göre tasarlanmıştır. Her gün Makedonya ve Azerbaycan’a, her salı ve cumartesi günleri ise Moldova’ya seferleri bulunur.

 

Vardar Turizm Araç İçi Hizmetler

Vardar Turizm otobüs bileti satın almış olan herkese aynı ve lüks hizmeti sunmayı görev edinerek yola çıkmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında devam ettirdiği taşımacılık işine eşit şekilde önem verir. Uzun yol için elverişli ve dayanıklı araçlarıyla yolculuk sırasında da hizmette sınır tanımaz. 2+2 oturma düzenine sahip araçların koltukları oldukça geniş ve rahattır. Koltuk arası yeterli mesafe ve geniş koridoruyla uzun yollarda özel araç konforu yaratır. İklimlendirme paneliyle sıcaklığı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Her araçta bulunan sınırsız ve kesintisiz internetiyle dijital dünyadan kopmadan seyahat edebilirsiniz. Kişiye özel geniş ekranıyla dilediğiniz programı izleme ya da müzik dinleme imkânına erişebilirsiniz. Yolculuk boyunca ikram edilen yiyecek, sıcak ve soğuk içecek servisi ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Vardar Turizm Şubeleri

Vardar Turizm otobüs firması, pek çok noktada şubeleriyle geniş bir hizmet ağına sahiptir. Güncel olarak şubesi bulunan şehirler aşağıda listelenir:

  • Azerbaycan Bakü
  • Azerbaycan Gence
  • İstanbul Esenler Otogarı
  • İstanbul Fatih İran Şubesi
  • İstanbul Fatih Azerbaycan Şubesi
  • İstanbul Fatih Moldova Şubesi
  • Moldova Kişinev
  • Moldova Komrat
  • Moldova Valkaneş


Vardar Turizm Dinlenme Tesisleri

Türkiye dâhil üç ülkede ulaşım faaliyetlerini sürdüren firma, her gün kilometrelerce yol alarak yüzlerce yolcuya ulaşır. Donanımlı personelini her geçen gün geliştirerek ve genişleterek müşteri memnuniyetini en üstte tutmaya çalışır. Güler yüzlü çalışanları seyahatiniz boyunca sizi konforlu ve güvende hissettirmek için elinden geleni yapar. Uzun yol seferlerinde bir mola vermek ya da çeşitli ihtiyaçlarınızı gidermek istediğinizde işletmenin yolcuları için seçtiği dinlenme tesisleri durak noktası olur. Firma, soluklanmak için tercih edilen yerlerin temiz, güvenli ve uygun fiyatlı olmasına özen gösterir.


Vardar Turizm Mobil Uygulama

Vardar Turizm bilet ve seferleri ile alakalı detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bilet.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Android ve iOS özelliğe sahip telefonlara yükleyebileceğiniz mobil uygulamasıyla kolaylıkla dilediğiniz yere bilet satın alabilirsiniz.

 

Vardar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Vardar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net Vardar Turizm bilet fiyatları ve firma bilgilerini incelemenize olanak verir. Uygun gün ve saati belirledikten sonra biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Vardar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net komisyonsuz satış yaparak biletlere uygun fiyatla ulaşmanızı sağlar. Hareket saatinden önce istediğiniz gibi iade ve değişim yapabilir ya da biletinizi iptal edebilirsiniz.


Vardar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İşletmenin sefer düzenlediği şehirler; İstanbul, Ankara, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Çorum, Bakü, Gence, Kişinev, Komrat, Valkaneş, Tiflis ve Batum’dur.

Vardar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Vardar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Vardar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2013
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Namaz Vakitlerinde Durur