Vangölü Turizm Otobüs Bileti

Vangölü Turizm

Vangölü Turizm Hakkında

Vangölü Turizm, 1972 yılında Necip Kartal tarafından kurulmuştur. Merkezi Van’da olan firma, çalışanlarına ve yolcularına saygılı olmayı ilke edinerek yola çıkmıştır. Üç yüz yirmi iki seyahat noktasıyla hizmet veren işletme günümüz bilgi çağının olanaklarını hizmetlerine eklemeyi ve istihdam alanlarını verimli ve kaliteli bir şekilde arttırmayı misyon edinmiştir. Vizyon olarak ise, teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak yolcularına en iyi seyahat deneyimini yaşatmaktır. Türkiye ve yurt dışındaki çeşitli noktalarındaki destinasyonlarını her geçen gün arttırmaktadır. 

 

Vangölü Turizm Otobüs Filosu

Elli yıllık sağlam deneyim ile filoda seksenden fazla araç bulunmaktadır. Araçların ortalama yaşı beştir. Gelen talepler doğrultusunda ve zamanın gerekliliklerine dayanarak araç sayısını çoğaltmayı hedeflemektedir. Araç filosunda yer alan otobüslerin markası Travego’dur. 

 

Vangölü Turizm Araç İçi Hizmetler

Firma unutulmaz bir yolculuk için yolcularına elindeki tüm imkânlarını sunmaktadır. Tüm araçlarında konforlu bir yolculuk için belirli aralıklara sahip koltuklar bulunmaktadır. Son model otobüslerde film ve müzik gösterimi yapılmaktadır. Her bir yolcu özel olarak koltuk arkasındaki teknolojik ekranlarda dizi, film izleyebilmekte ve oyun oynayabilmektedir. Bütün koltuklarda kulaklıklar ve prizler mevcuttur. Tüm araçlarda var olan USB girişleri ile verilerinize aksamadan erişebilirsiniz. Filodaki tüm araçlarda seyahat boyunca su, çay, kola, meyve suyu, kek ve bisküvi gibi ikramlıklar bulunmaktadır. Seyahat destinasyonlarında namaz saatlerine dikkat edilerek molalar verilmektedir. 

 

Vangölü Turizm Şubeleri

Kurulduğu günden bu yana gelen deneyim ve birikim ile firma, ülkemizin dört bir yanında şubelerini arttırmıştır. Şubelerin olduğu iller şu şekilde sıralanabilir:

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Irak, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Uşak, Van Yalova ve Yozgat.

 

Vangölü Turizm Dinlenme Tesisleri

Kullanılan dinlenme tesisleri;

 • Adana / Akün Dinlenme Tesisleri
 • Konya / Beyşehir Ali Bilir Dinlenme Tesisleri
 • Bitlis / Buzlupınar Dinlenme Tesisleri
 • Yozgat / Coşkunlar Dinlenme Tesisleri
 • Denizli / Ender Dinlenme Tesisleri
 • Sivas/ İmranlı Alışkan Dinlenme Tesisleri
 • Bingöl / Kervansaraylar Dinlenme Tesisleri
 • Eskişehir / Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi
 • Konya / Özkan Dinlenme Tesisleri
 • Şanlıurfa / Park Mirkelam Dinlenme Tesisleri
 • Erzincan / Refahiye Esadaş Tesisleri
 • Sivas / Taşlıdere Dinlenme Tesisleri
 • Sivas / Velioğlu Dinlenme Tesisleri
 • Aksaray / Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri
 • Kırşehir / Yücesan Dinlenme Tesisleri
 • Mersin / Zirve Dinlenme Tesisleri.

 

Vangölü Turizm Mobil Uygulama

Vangölü Turizm otobüs bileti satın almak için mobil uygulamadan yararlanabilirsiniz. Online bilet elde etmek için, Google Play Store ya da App Store’dan bilet.net aplikasyonunu indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bilet seçimleri yapabilirsiniz.

 

Vangölü Turizm Hakkında Merak Edilenler 

 

Bilet.net’te Vangölü Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net aracılığıyla Vangölü Turizm bilet satın alma imkanına erişebilirsiniz. 

 

Bilet.net’ten Vangölü Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net avantajlı bilet satın almak için tasarlanmıştır. Sizin için en makul otobüs biletlerini bulur ve sizlere sunar. Gitmek istediğiniz güzergâh doğrultusunda en uygun biletleri listeler ve sizlere hızlı seçim yapma imkanı yaratır.

 

Vangölü Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ülkemizin hemen her noktasına yolculuklar düzenleyen şirketin yoğun seferi bulunan iller; Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Irak, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Uşak, Van Yalova ve Yozgat.

Vangölü Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Vangölü Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Vangölü Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1972
Otobüs Sayısı:80
Merkez ofis:Van
Kurucu:Necip Kartal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası