Uzunköprü Seyahat Otobüs Bileti

Uzunköprü Seyahat

Uzunköprü Seyahat Hakkında

Uzunköprü Seyahat, Tuncay Kastamoni tarafından kurulmuştur ve 1994 yılında Edirne merkezli olarak taşımacılık sektöründe yer almaya başlamıştır. Marmara Bölgesi’nin öne çıkan firmalarından biri olan firma; İstanbul ile Trakya arasında seferler düzenlemektedir. Bu bağlamda Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ ile İstanbul arası seyahatler yapmaktadırlar. 

Kurulduktan sonra kısa sürede büyük ilerleme kaydederek tecrübe biriktiren firmanın deneyimi, konforuna ve kalitesine de yansımaktadır. Çeyrek asırdır varlığını devam ettiren firma, 6 durak kullanmaktadır. İstanbul Beylikdüzü’nden sonra sırasıyla Çorlu, Lüleburgaz, Babaeski, Pehlivanköy ve son olarak Uzunköprü duraklarını kullanan firmanın hızı ve konforu; müşterileri tarafından takdir edilmektedir. 

 

Uzunköprü Seyahat Otobüs Filosu 

Uzunköprü Seyahat otobüs firmasına ait çok sayıda araç bulunmaktadır. İstanbul ile Trakya şehirleri arasında seyahatte bulunan firma, farklı araç marka ve modelleri tercih etmektedir. Bunun yanında 2+1 ve 2+2 koltuk düzeneğine sahip olan araçlar kullanan firma, günlük çok sayıda sefer düzenlemektedir. Kısa mesafede 6 durak ile İstanbul’dan başlayarak Edirne’nin Uzunköprü ilçesine seferler yapan firma; mesafenin kısa olması sebebiyle günde çok sayıda sefer gerçekleştirmektedir. Yapılan seferler farklı yolcu kapasitesine sahip araçlar ile gerçekleştirilir. Firmaya ait araçların bazıları minibüs hizmetine tabidir. 

 

Uzunköprü Seyahat Araç İçi Hizmetler

Uzunköprü Seyahat müşterileri için birçok araç içi imkan sunmuştur. Kısa mesafeli de olsa araç içi hizmetlerinde kalite ve konforu hedefleyen firma; müşterilerine ücretsiz internet gibi hizmetler sağlamaktadır. Bunun yanında müşterilerine TV izleme deneyimi yaşatan firma tarafından bazı araçlarda seyahat boyunca dijital olarak oyun, film ve dizi gibi hizmetler de sunulur. Bu sayede sefer süresince firma tarafından müşterilerine daha keyifli seyahat imkanı tanınmaktadır. 

Seyahatlerinde farklı araçlar kullanan firmanın araç içi ikram hizmetlerinde de farklılıklar olabilmektedir. Bazı araçlarında ortak TV kullanımına giden firmanın bazı araçlarında ise her koltuğa özel dijital TV bulunmaktadır. Ayrıca firma tarafından özel günler, bayramlar ve Ramazan ayı gibi zamanlarda da ek hizmetler veya ikramlar müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Araç içerisinde müşterilerin özel istek ve ricalarını yerine getiren ek personel ise her zaman bulunmaktadır. 

 

Uzunköprü Seyahat Şubeleri

Uzunköprü Seyahat, Marmara Bölgesi’nin en çok sefer düzenleyen firmalarından biridir. İstanbul Beylikdüzü ile Edirne Uzunköprü arasında seferler düzenleyen firmanın şubelerinin bulunduğu bölgeler ise şöyledir; 

  • Beylikdüzü
  • Çorlu
  • Babaeski
  • Lüleburgaz
  • Pehlivanköy
  • Uzunköprü
  • Edirne Merkez

 

Uzunköprü Seyahat Dinlenme Tesisleri

Uzunköprü Seyahat, İstanbul ile Edirne arasında ulaşım sağlamaktadır. Bu bölgeler arasında kalan Kırklareli ve Tekirdağ şehirlerinden de geçen firma, kısa mesafeli seferler düzenlediğinden herhangi bir dinlenme tesisi ile anlaşmalı değildir. 

 

Uzunköprü Seyahat Mobil Uygulama

Uzunköprü Seyahat bilet temini için mobil uygulamalara başvurmak mümkündür. Bu bağlamda bilet.net’e ait mobil uygulamayla kolaylıkla Uzunköprü Seyahat otobüs bileti satın alınabilmektedir. Bu uygulama hem Android hem de iOS cihazlarda bulunmaktadır ve uygulamada bilet işlemlerine dair tüm detaylar kullanıcılara sunulmaktadır. 
 

Uzunköprü Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Uzunköprü Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Uzunköprü Seyahat otobüs bileti bilet.net’in internet sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla ve güvenle alınabilmektedir. 

 

Bilet.net'ten Uzunköprü Seyahat  otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten Uzunköprü Seyahat bilet alımı, kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Bilet.net’in fırsat indirimleri ile kullanıcılara onlarca firmanın seferlerini sunması bu açıdan müşterilere avantaj sağlamaktadır. 

 

Uzunköprü Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Uzunköprü Seyahat; İstanbul, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerine ve bu illerdeki Beylikdüzü, Babaeski, Çorlu, Uzunköprü, Lüleburgaz ve Pehlivanköy bölgelerine seyahat düzenlemektedir.

Uzunköprü Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Uzunköprü Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Uzunköprü Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1994
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Edirne
Kurucu:Tuncay Kastamoni
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)