Üstündağ Turizm Otobüs Bileti

Üstündağ Turizm

Üstündağ Turizm Hakkında

Merkezi Bursa’nın Karacabey ilçesinde bulunan Üstündağ Turizm ticari faaliyetlerine 2011 yılında başlamıştır. Şirketin bütün operasyonları ise Balıkesir’in Bandırma ilçesinden kontrol edilmektedir. VIP yolcu taşıma alanında uzmanlaşan işletme, müşterilerine yüksek kaliteli, lüks bir yolculuk sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir. 

Faaliyetlerini Balıkesir ve Bursa çevresiyle sınırlayan şirket yerel yolcu taşımacılığı sektöründe önemli markalardan biridir. Bu amaçla şirket kullandıkları araçlarda trafik düzenlemelerine uygun olacak biçimde önemli değişiklikler ve geliştirmeler yaptırmıştır. Birçok lüks donanıma sahip olan araçları ile sürekli olarak eğitimlerden geçen personeli ile müşterilerine hizmet veren işletme aynı zamanda evcil hayvanları da araçlarına kabul etmektedir.

 

Üstündağ Turizm Otobüs Filosu

Üstündağ Turizm otobüs firması, müşterilerine özel olarak hazırlanmış 12 adet Fiat Ducato ve Ford Transit ile hizmet vermektedir. Yolcu kapasitesi 13 kişi olan araçların tamamı sürüş konforunu ve güvenliğini arttıracak, yolculuğu keyifli ve eğlenceli kılacak değişiklik ve geliştirmelerden geçirilmiş, yapılan değişiklikler resmi makamlar tarafından denetlenip onaylanmıştır. Araçlardan bazılarının yolcu taşıma kapasitesi 9’a düşürülmüştür. Yolcularına rahat koltuklar ve geniş diz mesafesi sunmayı vadeden Üstündağ Turizm bütün araçlarında kaliteli multi medya setleri bulunmaktadır. Araçların periyodik bakım ve tamirleri resmi servisler tarafından yapılmaktadır. Araçların koltuk düzeni 2+1 olarak ayarlanmıştır. Arka sırada ise 4 koltuk bulunmaktadır. 

 

Üstündağ Turizm Araç İçi Hizmetler

Araçlarda yolculara özel ekranlı konsollar yer almaktadır. Bu ekranlarla yolcular yolculuk sırasında araç sisteminde bulunan filmlerden istediklerini veya televizyon izleyebilmekte, isterlerse sistem bulunan oyunlar ile keyifli bir yolculuk geçirebilmektedirler. 

Araçlarda Wi-Fi internet bağlantısı hizmeti de bulunmaktadır. Bu sayede yolcular ücretsiz olarak güvenli, hızlı geniş bant internet bağlantısı kullanabilmektedirler. Ancak araçta bulunan çoklu ortam sistemi sayesinde yolcular film izleyebilmektedirler. Yolculuk sırasında ikramlar yapılmaktadır. Müşterilerine en kaliteli ürünleri ikram eden Üstündağ Turizm personelleri hem sıcak hem de soğuk içecek servisinde de bulunmaktadır. Hayvan dostu olan şirket, araçlarında evcil hayvanların taşımaktadır. 

 

Üstündağ Turizm Şubeleri

Üstündağ Turizm Balıkesir Bandırma, Erdek, Gemlik ile Bursa Karacabey, Mustafakemalpaşa’da bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir.


Üstündağ Turizm Dinlenme Tesisleri

Üstündağ Turizm bazı seferlerinde, mesafelerin kısa olmasından kaynaklı olarak, mola vermemektedir. Mola verilen tesisler Üstündağ Turizmin anlaşmalı olduğu; lavabo, market, restoran ve mescit gibi her imkânın sunulduğu tesisler olup, mola süreleri 30 dakikadır.

 

Üstündağ Turizm Mobil Uygulama

Üstündağ Turizm ile seyahat etmek isterseniz bilet.net web sitesinden hızlı bir biçimde otobüs biletini satın alabilirsiniz. Android veya iOS kullanan telefon veya tabletinize yükleyebileceğiniz bilet.net uygulamasıyla da işletmenin seferleri ve doluluk durumları hakkında bilgi alabilir, biletinizi birkaç kısa adımla satın alabilirsiniz.

 

Üstündağ Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Üstündağ Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet. Bilet.net’in internet sitesini veya uygulamasını kullanarak hızlı ve kolay bir biçimde Üstündağ Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Üstündağ Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Üstündağ Turizm bilet sahibi olmak için bilet.net sitesi veya uygulamasını kullanmanız size biletinize çok daha hızlı ulaşmanız yanında komisyonsuz, uygun fiyatlarla bilet alma imkânı sağlayacaktır.

 

Üstündağ Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Üstündağ Turizm Balıkesir ve Bursa ilçeleri arasında seferler düzenlemektedir.

Üstündağ Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Üstündağ Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Üstündağ Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2011
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Bursa
Kurucu:Orhan Üstündağ
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)