Uras Turizm Otobüs Bileti

Uras Turizm

Uras Turizm Hakkında

Karadeniz’in son yıllarda en çok dikkat çeken otobüs firmalarından biri olan Uras Turizm, Zonguldak merkezli firmalardan biridir. Zonguldak’ın Devrek ilçesinde merkezi bulunan firma Devrek ile Karabük arasında seferler düzenlemektedir. 

2006 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne gelişerek müşterilerinin dikkatini çeken firmayı tercih eden yolcuların oldukça memnun oldukları bilinmektedir. Emir Mithat Ulusoy tarafından kurulan ve henüz yeni bir firma olmasına rağmen konforlu seyahat hizmetleri sunan Uras Turizm; toplamda 8 ayrı durak kullanarak seferlerini yapmaktadır. 

 

Uras Turizm Otobüs Filosu

Uras Turizm otobüs firması 2006 yılında kurulduktan sonra kısa sürede araç ve personel sayısını arttırarak bulunduğu bölgede dikkat çekici firmalardan biri haline gelmiştir. İddialı bir vizyon ve misyonla kurulan firmanın çok sayıda aracı bulunmaktadır. Bu araçlar farklı marka ve modellerden oluşmakla birlikte; araçların koltuk düzenekleri ise 2+2 ve 2+1 olarak değişebilmektedir. 

Zonguldak’ın Devrek ilçesi ile Karabük ili arasında seferler düzenleyen firma bu iki bölge arasında toplamda 8 durak kullanmaktadır. Kısa bir mesafede seyahatler düzenleyen firma bu nedenle günlük çok sayıda sefer yapmaktadır. Araç modellerinde de oldukça konforlu tercihlerde bulunan firmanın araçlarının yaşları ise 5, 10 ve 15 yıl gibi aralıklarla değişse de araçların büyük bir bölümü 5 ve 5 yaş altındadır. 

 

Uras Turizm Araç İçi Hizmetler

Uras Turizm’in belirlediği misyon ve vizyon hedefi doğrultusunda müşterilerini konforlu ve güvenli taşıma amacı güdülmektedir. Bu nedenle kalite standartlarını sonuna kadar zorlayan firmanın hizmetlerinin de dikkat çekici olduğunu belirtmekte fayda vardır. Verdiği hizmetler ile adından söz ettiren firma; araç içi hizmetleriyle konforlu ve güvenli seyahatler düzenlemektedir. 

Farklı marka ve model araçlar kullanan firmanın koltuk düzenleri araçtan araca değişmekle birlikte 2+1 ve 2+2 şeklinde olmaktadır. Sunduğu bu seçenekler sayesinde müşterilerine tercih şansı yaratan firmanın araç içi hizmetleri de bulunmaktadır. Araç içinde her koltuğa özel olarak TV barındıran firmanın bazı araçlarında ise ortak TV yer almaktadır. Bunun yanında araçların birçoğunda ücretsiz internet erişimi ile birlikte; yiyecek ve içecek ikramları da bulunur. Ayrıca bazı özel günlerde ise ek hizmet ve ikramlarda firma tarafından müşterilerine sunulmaktadır. 

 

Uras Turizm Şubeleri

Karabük ile Zonguldak Devrek arasında seferler düzenleyen Uras Turizm 8 farklı durak kullanmakla birlikte en çok gittiği otogar veya duraklar ise Devrek, Karabük, Gökçebey ve Yenice’dir. Firmanın şubeleri ise şöyledir.

  • Karabük
  • Devrek (Zonguldak)


Uras Turizm Dinlenme Tesisleri

Uras Turizm 8 farklı durak ile Zonguldak Devrek ve Karabük arası seferler düzenlemektedir. Kısa mesafeli güzergah kullanan firma, bu sebeple herhangi bir dinlenme tesisi ile anlaşmalı değildir. 

 

Uras Turizm Mobil Uygulama

Uras Turizm bilet temini farklı yollarla yapılabilmektedir. Bu yollardan bir tanesi ise mobil uygulamalardır. Bilet.net tarafından kullanıma sunulan ve seyahat için etkin kullanılan mobil uygulama üzerinden bilet satın alma işlemi kolaylıkla yapılır. Bu uygulamayı hem Android hem de iOS yazılımlı telefonlar kullanabilmektedir. 

 

Uras Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Uras Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Uras Turizm otobüs bileti ile ilgili satın alınma ve diğer tüm işlemler bilet.net internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapılabilmektedir. 

 

Bilet.net'ten Uras Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’den Uras Turizm bilet alımının avantajları arasında; güvenilirlik, hız ve güvence sayılabilir. 

 

Uras Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Uras Turizm; Zonguldak ve Karabük şehirlerine seferler düzenlemektedir. 

Uras Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Uras Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Uras Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Zonguldak
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)