Ünye Birlik Seyahat Otobüs Bileti

Ünye Birlik Seyahat

Ünye Birlik Seyahat Hakkında

2010 yılında kurulan Ünye Birlik Seyahat, Ordu merkezlidir. On yılı aşkın süredir edindiği tecrübeyle bölge halkına en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Haftanın yedi günü yarım saatte bir seferler düzenler. Güvenilir ve zamanında ulaşım sağlayan bir üslubu benimsemesiyle yolcuların gönlünü kazanmaktadır. İlk olarak Ordu ve çevresine hizmet vermeye başlayan işletme gün geçtikçe ulaşım ağını genişletmektedir. Misyonlarından biri sektörde lider marka haline gelmek olan şirket, ulaştığı yolcu sayısı arttıkça kendini geliştirir ve yeniler.

 

Ünye Birlik Seyahat Otobüs Filosu

Uzun yıllardır Karadeniz bölgesinde taşımacılık sektöründe yer alan Ünye Birlik otobüs firması, Ünye başta olmak üzere Terme, Çarşamba ve Samsun’a seferler düzenler. Hafta sonu da dâhil olmak üzere her gün sabahtan akşam saatlerine kadar otobüsleri bulunur. Otobüsler Mercedes ya da Isuzu modellere sahiptir. 2+2 oturma planına sahip en fazla 31 kişilik kapasiteli araçlar konforu ön planda tutar. Deneyimli şoför ve muavinleri ile yolculuğu güvenli hale getirmek en önemli ilkelerinden biridir. Araçların ortalama yaşı 7 olmakla beraber, her yıl bakım ve gereklilikleri özenle sağlanır.

 

Ünye Birlik Seyahat Araç İçi Hizmetler

Modern ve konforlu araçlarıyla her gün Ordu ve bölge halkının ulaşımını sağlayan firma hizmetlerini kaliteli ve temiz tutmaya çalışır. 2+2 koltuk sistemiyle tasarlanan araçlar geniş koltuk mesafesine sahiptir. Oturma alanının üstündeki saklama alanları küçük bagajlarınızı ve önemli eşyalarınızı yol boyunca muhafaza etmek içindir. Koltukların üstünde bulunan iklimlendirme paneliyle sıcaklığı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yol boyunca istediğiniz zaman içecek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Ünye Birlik Seyahat Şubeleri

Ordu ve civar illere taşımacılık gerçekleştiren işletmenin en sık ulaşım sağladığı yerler Bafra, Samsun, Çarşamba, Terme, Ünye, Fatsa, Ordu, Giresun ve Trabzon’dur. Samsun ve Ordu’nun çeşitli bölgelerinde şubesi bulunan Ünye Birlik Seyahat şubeleri aşağıdaki gibidir;

  • Ordu Merkez Otogarı
  • Ordu Ünye Köy Garajı
  • Ordu Ünye Meydan
  • Ordu Ünye Otogar
  • Samsun Bafra Otogar
  • Samsun Belediye Evleri
  • Samsun Merkez
  • Samsun Otogar

 

Ünye Birlik Seyahat Dinlenme Tesisleri

Dayanıklı ve bakımı yapılmış araçlarıyla üstün hizmet garantisi sunan işletme, yolcularının seyahatinin kaliteli ve güvenli bir şekilde geçmesi için elinden geleni yapar. Firma yolculuk sırasında verdiği hizmetin mola verdiği noktalarda da devam etmesini ister. Güzergâh ve sefer saatlerine uyum gösteren nezih ve uygun fiyatlı seçenekler sunan dinlenme tesisleri kurumun ilk tercihidir.

 

Ünye Birlik Seyahat Mobil Uygulama

Ünye Birlik Seyahat bilet ücretlerine bilet.net aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Android ve iOS uyumlu mobil uygulamasını telefonunuza indirerek fiyat ve firma karşılaştırması yapabilir, size uygun olanı hızlıca satın alabilirsiniz.

 

Ünye Birlik Seyahat Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net’te Ünye Birlik Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net Ünye Birlik Seyahat otobüs bileti ve güzergâh bilgilerini hiçbir komisyon almadan size ulaştırır. Uygun olduğunuz gün ve saat için biletinizi kolayca ve güvenle satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Ünye Birlik Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net internette araştırma sürenizi minimuma indirmek için yüzlerce firmanın bilgisini bir arada toplar. Ünye Birlik Seyahat bilet ve sefer saatleri de internet sitesinde ayrıntılı olarak bulunur. Almış olduğunuz bileti otobüsün hareket saatinden önce istediğiniz gibi değiştirebilir, iade ve iptal edebilirsiniz. Bu işlemler için ekstra herhangi bir ücret talep etmez.

 

Ünye Birlik Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İşletme yoğun olarak Karadeniz bölgesinde hizmetlerini sürdürür. Düzenli sefer düzenlediği şehirler arasında Giresun, Ordu, Samsun ve Trabzon bulunur.

Ünye Birlik Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ünye Birlik Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ünye Birlik Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2010
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Ordu
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)