Ünlü Seyahat Otobüs Bileti

Ünlü Seyahat

Ünlü Seyahat Hakkında

11 yıldır Türkiye’de hizmet veren müşteri memnuniyetini ve yolcu konforunu baş politika haline getiren Ünlü Turizm, 2018 yılında firma ismini Ünlü Seyahat ve Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi şeklinde değiştirerek kurumsallaşma adımına gitmiştir.

Kurumlara ve müşterilere çözüm ortağı olarak kaliteli bir hizmet veren Ünlü Seyahat, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle, müşterilerine karşı samimiyetiyle, kaliteli hizmet üreterek Türkiye’de tanınır hale gelen seyahat firmalarındandır.

Veli Şimşek tarafından kurulmuş olan bu firma “Sınırsız Müşteri Memnuniyeti” politikasınca kurulmuş olup bu politikaya uygun hizmetler sunmaktadır. Karayolu taşımacılığına farklı bir boyut getirerek Avrupa standartlarına uygun çalışmayı benimseyen bu firma, taşımacılık sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.


Ünlü Seyahat Otobüs Filosu

Ünlü Seyahat otobüs filosunda 2+1 ve 2+2 seçenekleriyle değişen araç türleri bulunmaktadır. Geniş koltuklarıyla müşterilerine rahat bir yolculuk sunan bu firma; araç bakımlarını periyodik bir şekilde özenle ve zamanında yapmaktadır.

Bu firmanın filosundaki son model araçların iç ve dış temizlikleri her gün düzenli olarak gerçekleştirilmekte olup her türlü güvenlik tedbirine sahiptir. Hava ve yol şartları dikkate alınarak yerleştirilmiş olan teçhizatlar sayesinde bu firma ile konforlu bir seyahat gerçekleştirebileceksiniz.

Otobüslerinde sürekli kontrol edilen yangın söndürme cihazları, ilk yardım çantaları ve kullanılmaya hazır eksiksiz trafik seti bulunmaktadır. Firma, yolcu güvenliği ve konforu konusunda üst düzey hizmet vermektedir.

Üstelik bütün araçlarda trafik, kasko sigortaları yapılmış olup koltuk ferdi kaza sigortaları da yapılmıştır.

 

Ünlü Seyahat Araç İçi Hizmetler

Güvenlik, kalite ve prestiji en benimsediği unsurlar olarak tanımlayan firma, müşterilerin yolculuğunu konforlu bir hale getirmek amaçlı birden fazla araç içi hizmete sahiptir.

Bu firmanın koltuk arkası televizyon sistemleri sayesinde yolculuğunuz esnasında sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Televizyonun içerisinde bulunan şirketin anlaşmalı olduğu multimedya şirketinin sunduğu filmler, diziler ve müzikler sayesinde kapsamlı bir multimedya servisi kullanarak keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Otobüslerde bulunan sınırsız internet sayesinde yolculuğunuz esnasında dilediğinizce internete bağlanabilir, limitsiz internetin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca araç içi ikramlar konusunda da kalite politikasını gösteren bu firma, taze ve kaliteli araç içi ikramlarıyla sizleri evinizde hissettirecek.

 

Ünlü Seyahat Şubeleri

Daha çok kurumsal işler için hizmet veren ancak bireysel müşterilere de hizmet veren bu firmanın şu bölgelerde şubeleri bulunmaktadır.

 • İstanbul
 • Ankara
 • İzmir
 • Adana
 • Bursa
 • Antalya
 • Şanlıurfa
 • Hatay
 • Samsun
 • Malatya
 • Gaziantep
 • Diyarbakır
 • Çanakkale
 • Konya
 • İstanbul Havalimanı

 

Ünlü Seyahat Dinlenme Tesisleri

Kurumsal ve bireysel müşterilere karşı sunduğu kaliteli hizmet, konforlu yolculuk politikasını operasyonunun her alanında devam ettiren bu firma, dinlenme tesisleri konusunda da müşterilerinin en rahat edeceği, en beğeneceği yerleri seçmektedir.

Firmanın müşterileri için seçtiği dinlenme tesisleri sayesinde yolculuk aralarınız da konforlu geçecek. Bu firma; müşterileri için kaliteli, hijyenik ve konforlu dinlenme tesisleriyle anlaşma yapmaktadır.

 

Ünlü Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net Android veya iOS işletim sistemleri sayesinde günün her saatinde sefer detaylarını görüntüleyebilir, 7 gün 24 saat Ünlü Seyahat bilet satın alabilir ve biletinizin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

 

Ünlü Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ünlü Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net internet sitesi ya da bilet.net Android veya iOS mobil uygulaması üzerinden bu firmanın otobüs biletini rahatlıkla satın alabilirsiniz.


Bilet.net'ten Ünlü Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net internet sitesi veya Bilet.net mobil uygulaması üzerinden Ünlü Seyahat otobüs bileti satın alarak biletinizi günün 24 saati görüntüleyebilir, sefer detaylarına ulaşabilir güvenli ve hızlı altyapıyla bilet satın alabilirsiniz.


Ünlü Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Bu firma başlıca İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Şanlıurfa, Hatay, Samsun gibi şehirlere seferler düzenlemektedir. 

Ünlü Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ünlü Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ünlü Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2018
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Veli Şimşek
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Okuma Lambası