Ulusoy Yurtdışı Otobüs Bileti

Ulusoy Yurtdışı

Ulusoy Yurtdışı Hakkında

Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından biri olan Ulusoy’un yurtdışı seyahatleri de bulunmaktadır. 1937 yılında kurulan ve neredeyse asırlık bir firmaya dönüşen Ulusoy Yurtdışı Almanya’nın birçok bölgesine seferler düzenlemektedir. 

Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy tarafından kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan firma, biriktirdiği tecrübe ile Türkiye sınırlarını aşarak dünyaya açılmıştır. Kaliteyi ve güvenli seyahati kendisine rehber olarak belirleyen firma, bu alanda en çok tercih edilen ve en çok güven duyulan firmaların başında gelmektedir. Türkiye’nin her yerine seferler düzenleyen firmanın yurtdışı seferleri de çok sık tercih edilmektedir. 

 

Ulusoy Yurtdışı Otobüs Filosu

Ulusoy Yurtdışı otobüs firması ilk olarak Almanya ile Avrupa seyahatlerine başlamış olsa da artık Avrupa’nın Fransa, Avusturya, Bosna-Hersek, İsviçre dahil birçok ülkesine seferler düzenlemektedir. Konforlu araçları ile bilinen firmanın koltuk düzenleri 2+1 ve 2+2 şeklinde olmaktadır. Farklı marka otobüsler kullanan firmanın en çok tercih ettiği marka ise Mercedes’tir. 

Araçlarını her zaman son model olarak tercih eden ve bu konuda sürekli yeniliklere giden Ulusoy Yurtdışı, bini aşan araç sayısına sahiptir. Günlük olarak çok sayıda seferler ile Türkiye’nin her yerine seyahatler düzenleyen firmanın Avrupa seferleri de günlük olarak yapılmaktadır. Firma ayrıca yurtiçi ve yurtdışı fark etmeksizin tüm seyahatlerinde son teknolojik araçlar kullanmaya özen göstermektedir. Bu bağlamda en yeni araçlar kullanan firmanın araç yaşları ise genellikle beş yıl altındadır. 

 

Ulusoy Yurtdışı Araç İçi Hizmetler

Ulusoy Yurtdışı, müşterilerinin memnuniyetini dikkate alarak buna göre hizmetlerini sağlamaktadır. Bu bağlamda en konforlu seyahati ilke edinen firmanın araç içi hizmetleri de takdir edilmektedir. Ücretsiz ve güçlü kablosuz internet hizmetini müşterilerini sunan firmanın her koltuğa özel son teknoloji ürünü dijital TV’leri bulunmaktadır. Ayrıca koltuklara özel elektrik prizi ile teknolojik aletlerin şarj edilebilir olmasını sağlayan firma, müşterilerin istek ve ricalarını yerine getirmesi için her aracında en az bir personel bulundurduğunu belirtmekte de fayda vardır. 

Araç içi hizmetlerde yiyecek ve içecek ikramlarını da müşterilerinin hizmetine açan Ulusoy Yurtdışı; sıcak soğuk içecekler ile; yolculuğa eşlik edecek çok sayıda yiyecek ikramını da müşterilerine sunmaktadır. 

 

Ulusoy Yurtdışı Şubeleri

Ulusoy Yurtdışı, Avrupa’nın birçok ülkesine seferler düzenlemektedir. Bu ülkelerin başında Almanya, Fransa, İsviçre, Avusturya, Bosna Hersek gelmektedir. Firmanın Yurtdışı şubeleri ise şöyledir; 

 • Berlin
 • Frankfurt
 • Manheim
 • Dortmund
 • Stutgart
 • Hamburg
 • Hannover
 • Köln
 • Nürnberg
 • Ulm
 • München
 • Ayrıca Almanya ve İstanbul olmak üzere iki merkezli şubesi bulunmaktadır. 

 

Ulusoy Yurtdışı Dinlenme Tesisleri

Ulusoy Yurtdışı’nın Türkiye içi seyahatlerinde anlaşmalı olduğu dinlenme tesisleri olsa da yurtdışı seyahatlerinde anlaşmalı dinlenme tesisleri olmamaktadır ve bu tesisler her araç için farklılık gösterebilmektedir. 

 

Ulusoy Yurtdışı Mobil Uygulama

Ulusoy Yurtdışı bilet alımları bilet.net üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Bilet.net tarafından oluşturulan ve hem Androis hem de iOS ile uyumluluk gösteren mobil uygulama ile bilet ve seyahatlere dair tüm bilgilere kolaylıkla erişilebilmektedir. 

 

Ulusoy Yurtdışı Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net'te Ulusoy Yurtdışı otobüs bileti satın alabilir miyim?

Ulusoy Yurtdışı otobüs bileti temini için bilet.net’ten kolaylıkla hizmet alınabilmektedir. 


Bilet.net'ten Ulusoy Yurtdışı otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten bilet almanın avantajları bulunmaktadır. Bilet.net en güvenilir şekilde bilet hazırlanması sürecinde müşterilere yardımcı olurken Ulusoy Yurtdışı bilet temininde birçok indirim ve fırsat avantajını da müşteri hizmetine sunmaktadır. 


Ulusoy Yurtdışı hangi şehirlere sefer düzenliyor?
Türkiye’nin hemen hemen tüm illerine sefer düzenleyen firma; Avrupa’da Almanya’nın birçok şehrine seyahat düzenlemektedir. Bunun yanında diğer Avrupa ülkelerinde de farklı şehirlere seferler yapılmaktadır. 

Ulusoy Yurtdışı Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ulusoy Yurtdışı otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ulusoy Yurtdışı Künyesi
Kuruluş yılı:1937
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)