Ulusoy Derya Seyahat Otobüs Bileti

Ulusoy Derya Seyahat

Ulusoy Derya Seyahat Hakkında

Ulusoy Derya Seyahat, 1972 tarihinde Giresun’da Ulusoy Firması’nın yanında kurulmuş ve buradan Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde hizmet vermeye başlamıştır. Yılmaz Tamdoğan, Ulusoy Firması’ndan ayrılarak kızının ismi olan ‘Derya’yı da ekleyerek ‘Ulusoy Derya Minibüs’ ismi ile yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapmıştır. 1980’li yıllara gelindiğinde Yılmaz Tamdoğan’ın şoför arkadaşları ile beraber yürüttüğü kooperatif bir taşımacılığa başlamıştır. Ulusoy Derya Seyahat’in otobüs filosu yaklaşık 5 yaşındadır ve filo 13 adet otobüsten oluşmaktadır. 

 

Ulusoy Derya Seyahat Otobüs Filosu

40 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Ulusoy Derya otobüs filosu her geçen gün kendini yenileyerek yeni model araçlarla filosunu zenginleştirmeye devam etmektedir. 13 adet araçtan oluşan 5 yaşındaki dinamik filosu ile Ulusoy Derya Seyahat, Giresun ve çevresinde en çok tercih edilen otobüs firmasıdır.

 

Ulusoy Derya Seyahat Araç İçi Hizmetler

Dengeli bir eğimle arkaya yatırılabilen ve arkasındaki mesafeyi koruyabilen araç koltukları yolculara nefes aldırmaktadır. Rahat ve konforlu olmasının yanı sıra teknolojik bakımdan da donanımlı olan bu koltuklarda televizyon programlarını takip edebilir ya da film-dizi izleyebilirsiniz. Yolculuklar başlamadan önce muavin tarafından ücretsiz olarak dağıtılan, hijyenik kulaklıkları kullanarak koltuk arkalarında sabitlenmiş bu ekranlara kolayca bağlanabilirsiniz. Araç içerisinde her yolcunun kendine ait olan şarj alanları bulunmaktadır. 220 volt gücündeki şarj kitleri ile elektronik tüm aletlerinizi araç hareket halindeyken şarj edebilirsiniz.

 

Ulusoy Derya Seyahat Şubeleri

Ulusoy Derya Seyahat firmasının çalışmalarını sürdürdüğü şubeleri şunlardır: Akçaabat, Çarşıbaşı, Moloz, Trabzon, Keşap, Tirebolu, Espiye, Eynesil, Giresun ve Görele.

 

Ulusoy Derya Seyahat Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesisleri, seyahatler sırasında yolcuların koşulsuz memnuniyetlerini sağlayabilecek firmalar arasından Ulusoy Derya Seyahat tarafından özenle seçilmektedir ve en uygun dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir. 

 

Ulusoy Derya Seyahat Mobil Uygulama

Google Play Store ya da App Store üzerinden indirebileceğiniz bilet.net uygulaması ile Ulusoy Derya Seyahat’in otobüs biletlerine erişim sağlayabilirsiniz. 

 

Ulusoy Derya Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ulusoy Derya Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net uygulaması ile Ulusoy Derya Seyahat otobüs bileti satın almak kredi ya da banka kartınızı kullanarak mümkündür. Siz de bu güvenli yoldan biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Ulusoy Derya Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net; bilet satın alma, iptal etme gibi birçok işlemi tek seferde halledebileceğiniz bir uygulamadır ve Ulusoy Derya Seyahat otobüs biletisatın almanızda size harika fırsatlar sunar. Bilet.net uygulaması sayesinde gereksiz telefon konuşmaları ve bilet rezerve etme gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmadan kolayca biletlerinizi satın alabilirsiniz. Elden ödeme işlemleri ile vakit kaybetmeden kredi ya da banka kartınızla pratik ve de güvenli bir yolla Ulusoy Derya Seyahat bilet avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

Ulusoy Derya Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Giresun, Trabzon, Tirebolu Akçaabat, Çarşıbaşı, Moloz, Keşap, Espiye, Eynesil, Giresun ve Görele gibi Karadeniz Bölgesi’nde yer alan il ve ilçelere düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Ulusoy Derya Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ulusoy Derya Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ulusoy Derya Künyesi
Kuruluş yılı:1972
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Giresun
Kurucu:Yılmaz Tamdoğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)