Tuzgölü Seyahat Otobüs Bileti

Tuzgölü Seyahat

Tuzgölü Seyahat Hakkında

1994 yılında kurulan Tuzgölü Seyahat, oluşturduğu hizmet markasında dünya standartlarını hedef almaktadır.  Tuzgölü Seyahat misyonunu; müşteri memnuniyetini zirveye taşıyabilmek için yüksek standartlarda kaliteli hizmet vermek, yolcuların haklarına ve zamanlarına saygı göstermek, personel kadrosunun motivasyonunu yüksek tutmak, çevreye ve insanlığa karşı sorumlu davranmak olarak benimsemiştir. Vizyonu ise; sürdürülebilir çağdaş bir bakış açısı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine erişebilmek olarak benimsemiştir.

 

Tuzgölü Seyahat Otobüs Filosu

Bir adet geçici olmak üzere toplamda 8 adet Mercedes Travego ve Man Fortuna model araçtan oluşan yaklaşık 3 yaşındaki genç filosu ile yerel bir filo olan Tuzgölü Seyahat, Türkiye’nin başkenti olan Ankara ile güneyinde bulunan en uzak ilçesi olan Şereflikoçhisar arasında yıllardır düzenli olarak ulaşım hizmeti vermektedir. 20 yılı aşkın süredir verdiği hizmetlerde yerel halk tarafından büyük bir memnuniyet ve de takdir toplayan Tuzgölü Seyahat otobüs firması güler yüzlü ve deneyimli personel kadrosu ile araç içi hizmetlerde yolcularla olan iletişimlerini güçlendirmeye devam etmektedir.

 

Tuzgölü Seyahat Araç İçi Hizmetler

Donanımlı ve rahat koltukları ile Tuzgölü Seyahat konuklarına huzurlu bir yolculuk deneyimi yaşatmaktadır. Koltuklarda bulunan kullanışlı ekranları ile film ya da dizi izleyebilir, USB girişleri sayesinde kendi dosyalarınıza erişebilir ya da canlı uydu yayınına bağlanabilirsiniz. Bu içerikleri izlerken kullanabileceğiniz kulaklıklar yolculuk öncesinde ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Televizyon seyretmek yerine kitap okumayı tercih eden yolcularımız için de okuma lambası bulunmaktadır.

 

Tuzgölü Seyahat Şubeleri

Tuzgölü Seyahat’in şubelerinin bulunduğu ilçeler şu şekilde sıralanabilir: Adana, Ağaçören, Aşti, Tepebaşı, Şereflikoçhisar. 

 

Tuzgölü Seyahat Dinlenme Tesisleri

Tuzgölü Seyahat Ankara içerisinde kısa süreli seyahatler düzenlediği için herhangi bir dinlenme tesisinde mola vermeye ihtiyaç duymamaktadır. 

 

Tuzgölü Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net uygulaması sizlere birçok turizm firması arasından bilet seçerken istediğiniz firmadan biletinizi almanızda yardımcı olur. Tuzgölü Seyahat otobüs biletini, bilet.net uygulamasını yüklediğiniz cihazdan çok hızlı ve sistemli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Tuzgölü Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Tuzgölü Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net rehberliğinde almak istediğiniz Tuzgölü Seyahat otobüs biletinikolayca bulabilir ve bilgisayar ya da telefon üzerinden yaptığınız satın alma işleminde, kart bilgilerinizi girerek Tuzgölü Seyahat otobüs biletinizi en hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirisiniz.

 

Bilet.net'ten Tuzgölü Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net uygulaması saat, gün, otobüse binilecek yer, varılacak nokta ve daha birçok spesifik konuda isteklerinizi saniyeler içinde öğrendikten sonra sizin için en uyumlu biletleri bulmaktadır. Siz de satın almak istediğiniz Tuzgölü Seyahat bilet alımını internet üzerinden gerçekleştirerek çok basit bir şekilde satın alabilir ve de istediğinizde iptal edebilirsiniz.

 

Tuzgölü Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Ankara ve Şereflikoçhisar ilçesi arasında yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Tuzgölü Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tuzgölü Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tuzgölü Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1994
Otobüs Sayısı:8
Merkez ofis:Ankara
Kurucu:Tuzgölü Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık