Tursan Turizm Otobüs Bileti

Tursan Turizm

Tursan Turizm Hakkında

1978 yılında Antakya’da kurulmuş olan Tursan Turizm, Adana-Antakya arasında yıllardır kaliteli bir ulaşım hizmeti vermektedir. Açıldığı günden bu yana tüm teknolojik gelişmelerin takibinde olmuş ve 35 adet otobüs filosu ile yenilenerek gelişmiş bir hizmet sunmaya devam etmiştir. Çeşitli araçlarla hizmet verdiği geniş filosuyla şehirler arası ulaşım yaparken, özel gün ve etkinliklerde de yolcuların ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır. Türk hava yollarının personellerinin ulaşım ihtiyaçlarını, hac yolundaki yolcuların ulaşım ihtiyaçlarını, afet sonrasında yolcuların ulaşım ihtiyaçları gibi farklı çeşitteki ulaşım ihtiyaçlarını karşılayan tek ulaşım firmasıdır. Yolcularını asla mağdur etmemesi ve tüm bu farklı şartlarda, farklı profilde ve talepteki yolcuların ihtiyaçlarını cevapsız bırakmamasından dolayı yolcular tarafından memnuniyet ile tercih edilen bir ulaşım firmasıdır. Tursan Turizm yolcu taşımacılığı ve servis hizmetleri gibi farklı kollarda hizmet vermesine ek olarak petrol istasyonları ile de vatandaşa kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Tursan Turizm Otobüs Filosu

35 adet Isuzu Nova, Otokar Sultan ve sprinter model araçlardan oluşan otobüs filosunun yanı sıra araç filosu içerisinde; su tankerleri, mazot tankerleri, pick-up, makam araçları da bulunmaktadır. Ayrıca araç kiralama hizmeti verilmektedir. Özel günlere, gezi turlarına, resmî kurumlara ve özel şirketlere servis hizmeti de veren Tursan Turizm birçok farklı ulaşım alanında kendini geliştirmiş ve sektördeki yerini doldurulması güç bir şekilde almayı başarmıştır.

 

Tursan Turizm Araç İçi Hizmetler

Tursan Turizm otobüs firması iyi yetiştirilmiş, kibar ve deneyimli personel kadrosu ile müşterilerine harika bir yolculuk hizmeti sunmaktadır. Tursan Turizm’in ergonomik, konforlu ve teknolojik açıdan geliştirilmiş koltuklarıyla; dinlenebilir, eğlenceli vakit geçirebilir ve yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Yolculuk sırasında koltuk arkalarındaki ekrandan takip edebileceğiniz genel televizyon ve müzik yayını yapılmaktadır. Bu yayınları rahatça dinleyerek takip edebilmeniz için yolculuk başlamadan hemen önce ekranlarla bağlantılı kulaklıklar servis edilmektedir. Koltuk tepelerinde, özellikle gece yolculuklarında okuma yapmayı tercih eden yolculara özel olarak dizayn edilmiş okuma lambaları bulunmaktadır. Yolculara belirli periyotlarda içecek ve besinler ikram edilmektedir.

 

Tursan Turizm Şubeleri

Tursan Turizm’in şubeleri Adana ve Hatay’a ait ilçeler etrafında toplanmıştır ve o ilçelerin isimleri şu şekildedir; Adana, Belen, Dörtyol, Erzin, Hatay Otogar, İskenderun, Payas, Yüreğir.

 

Tursan Turizm Dinlenme Tesisleri

Tursan Turizm Adana ve Hatay arasındaki yolculukların bazılarında mola verirken bazılarında vermemektedir. Seyahat süresine uyumlu olarak planlanmış molalarda, yolcuların en kaliteli ve pratik bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri dinlenme tesislerini tercih etmektedir.

 

Tursan Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulaması yardımıyla bilet satın alırken hiç tereddüt etmeden kullanılabileceğiniz bu uygulama sayesinde biletlerinizi çok kolay bir şekilde satın alabilir gerektiğinde bilet iptalinizi yapabilir ve biletleriniz ile ilgili tüm ayrıntılı bilgiye elektronik cihazınıza yüklü mobil uygulama üzerinden hızlıca erişebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirmek için Google Play ya da App Store mağazalarını ziyaret edebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Tursan Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Tursan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net üzerinden size uygun olan bilete ve turizm firmasına kolayca erişim sağlayabilir ve bu sayede Tursan Turizm otobüs bileti çok hızlı bir şekilde satın alınabilir.

Bilet.net'ten Tursan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Evinizden çıkmadan, telefonla arama yapmadan ve hiç vakit kaybetmeden internet üzerinden Tursan Turizm bilet satın almak size zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.  

Tursan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tursan Turizm yıllardır Hatay ve Adana illerine düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Tursan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tursan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tursan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1978
Otobüs Sayısı:35
Merkez ofis:Hatay
Kurucu:Ahmet Necati Özkan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)