Türkay Turizm Otobüs Bileti

Türkay Turizm

Türkay Turizm Popüler Otogarlar

Türkay Turizm Hakkında

Merkezi Sinop olan Türkay Turizm 2000 yılında faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana 35 durağa sefer düzenlemektedir. Müşterilerini ülkenin dört bir yanına güvenle ulaştırabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Başarı konusunda iddialı olan Türkay Turizm,açık ve anlaşılabilir olmaya önem vermektedir. Verdiği kaliteli ve güler yüzlü hizmetler sayesinde hatırlanabilir olmak amaçlanmaktadır. Şirketin büyümesine ve çalışanlarının gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü etkinliğe katılım sağlamaktadır. Temel yatırım ve yaptırımlarını sektörde lider konuma gelmek için yapmaktan çekinmez. Filosuna seçeceği otobüslerin teknik donanımların günümüze uygun standartlarda olmasına özen gösterir.

Değişime ve yeniliklere açıktır. Yolcuların hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirleri değerlendirmekten keyif alınır. Türkay Turizm verdiği tüm sözlerin arkasında durmaktadır. Otobüslerin zamanında kalkış yapabilmesi için tüm hazırlıklarını sefer saatinden önce tamamlar. Ekip çalışmasının bilinciyle, yolcularını evindeymiş gibi hissettirmeye özen gösterirler. Türkay Turizmekibini sürekli genişleterek deneyimli, mesleğini seven, yardımsever, güler yüzlü kişilere yer verir. 

Her türlü soru, görüş ve öneri için internet sitesinden deneyimli müşteri hizmetlerine ulaşılabilmektedir.

 

Türkay Turizm Filosu

Filosuna sürekli en yeni model araçlar ekleyen Türkay Turizm otobüs firması,en büyük değişikliği pandemi döneminde 1+1 sosyal hat olarak adlandırdığı otobüslerinde yapmıştır. Maske ve mesafenin önemini bilerek yolcularının güvenliğini dikkate almıştır. 

Türkay Turizm otobüsfilosunda yer alan diğer otobüsler ise 2+2 ve 2+1 koltuk düzeni ile hizmet vermektedir. Travego modelli 10 adet araç bulunmaktadır. Araçların hepsi yeni ve gerekli güvenlik donanımlarına sahiptir. 0-6 yaş aralığında bulunan araçları vardır. Her otobüs için filoda bir as bir de yedek kaptana yer verilmiştir. Koltuklar herkesin rahat edebileceği genişliğe ve konfora sahiptir. 

 

Türkay Turizm Araç İçi Hizmetler

Yeni otobüslerin koltuklarının hepsinde multimedya ekran bulunmaktadır. Yolcuların sıkılmadan seyahat edebilmesi için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Kişiye özel kulaklıklarla dizi ve film seçenekleri arasından tercih yapabilir, seyahatinizi eğlenceli hali getirebilirsiniz.

Wi-fi internet bağlantısı ile e-posta ve iş görüşmelerinizden geri kalmazsınız. Kişiye özel tepe lambası ile diğer yolcuları da rahatsız etmeden kitap okuyabilirsiniz.

Her koltukta yer alan priz sayesinde cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. İkram seçeneklerinin çeşitli ve hijyenik olmasına özen gösteren Türkay Turizm, en çok tercih edilen, kaliteli ve güvenilir markaları tercih etmektedir.

 

Türkay Turizm Şubeleri

Akhisar, Ankara, Balıkesir, Bursa, Erfelek, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Manisa, Samsun,  Sinop ve Türkeli en popüler şubeler arasında yer alır. Bu lokasyonlar haricinde farklı noktalarda da şubeleri bulunmaktadır. Şube listesine web adresinden ulaşarak Türkay Turizm bilet işlemlerinizi yapmanız mümkündür.

 

Türkay Turizm Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolculuklarda konuklarının her türlü ihtiyaçlarını gidermek ve şoför değişimi yapmak için seçilen güzergahlar doğrultusunda mola verilmektedir. Fiyat açısından uygun, sıcak, ev ve yöresel yemeklere yer veren temiz ve hijyenik tesisler seçilmektedir.

 

Türkay Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net'in mobil uygulaması tüm cihazlara uyumludur. Mobil uygulamayı indirerek, Türkay Turizm için bilet alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Türkay Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Türkay Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

İster online, isterseniz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile Türkay Turizm otobüs bileti istediğiniz zaman alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Türkay Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Her an ulaşılabileceğiniz ve sizi anlayan müşteri hizmetleriyle sorunsuzca işlemlerinizi yapabilmenin güvenini yaşarsınız.

 

Türkay Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor? 

Firma; Adapazarı, Ayancık, Alaçam, Ankara, Bafra, Boyabat, Çankırı, Çorlu, Çerkezköy, Çankırı, Düzce, Erfelek, Gebze, Gerze, Hanönü, Harem, Esenyurt, İzmit, Sinop, Silivri, Samsun, Kastamonu, Karabük, Kapaklı, Taşköprü, Türkeli gibi bölgelere düzenli olarak sefer düzenlemektedir. Bu bölgelerden farklı lokasyonlar için başlangıç ve varış noktalarını firmanın web sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Türkay Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Türkay Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Türkay Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Sinop
Kurucu:Türkay Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)