Turgutreis Turizm Otobüs Bileti

Turgutreis Turizm

Turgutreis Turizm Hakkında

1928 yılında Kars’ta kurulmuş olan Turgutreis Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermeye 1990 yılında başlamıştır. Başlangıçta küçük bir filoya sahip olan ve sadece Kars ili ile çevresindeki ilçelere seferler düzenleyen Turgutreis Turizm, kısa zamanda firmasına kazandırdığı son model araçlarla otobüs filosunu zenginleştirerek sadece Kars çevresinde değil Türkiye’nin birçok bölgesinde ulaşım hizmeti vermeye başlamıştır. Turgutreis Group çok farklı alanlarda hizmet veren büyük ve köklü bir kurumdur. Hizmet verdiği alanları şu şekilde sıralayabiliriz; Turizm Seyahat, Akaryakıt İstasyonları, Yapı & İnşaat, Kerestecilik, Lojistik, Restaurant, Oto Satış & Rent a Car, Düğün Organizasyonları. 

Turgutreis Turizm’in misyonu; Ailevi ve manevi değerler ışığında geçmişten ders çıkararak geleceğe emin adımlar atmak, mevcut problemlerin farkında olup, farklı düşünmeye ve özgün yaratıcı çözümler yaratmaya çalışmak, genç ve dinamik kadrosu ile sektörde örnek alınan kurumlardan olmaktır.

Vizyon olarak ise; kaliteden ödün vermeden, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda en iyiye odaklanarak marka değerini zirveye taşımayı hedefler.

 

Turgutreis Turizm Otobüs Filosu

Travego, Setra ve Temsa Safir model yaklaşık 15 araçtan oluşan 5 yaşındaki Turgutreis Turizm otobüs filosu ile Türkiye’nin birçok şehrine seferler düzenlemektedir.

 

Turgutreis Turizm Araç İçi Hizmetler

Yolcu konforuna ve memnuniyetine önem veren Turgutreis Turizm, araç içi düzenini ve koltuklar arası mesafeyi özenle planlamış ve tasarlamıştır. Yolculuk boyunca kesintisiz ve ücretsiz olarak Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır. Yolcu ekranlarında genel televizyon yayını yapılmasının yanı sıra kayıtlı olan çeşitli içerikler de bulunmaktadır. Tüm bu ekranlardan yararlanmanız adına sefere başlanılmadan önce hijyen kuralları çerçevesinde temizlikleri yapılmış kulaklıklar dağıtılmaktadır. Yolculuk boyunca lezzetli ve taze ürünlerden oluşan açık büfe servisi yapılmaktadır. Çeşitli okumalar ve çalışmalar yapmak isteyen yolculara özel olarak okuma lambaları da bulunmaktadır. Kişisel olarak kullanılmak üzere USB girişleri ve yeterli güçte priz kitleri de bulunmaktadır.

 

Turgutreis Turizm Şubeleri

Türkiye’nin birçok noktasına dağılmış olan Turgutreis Turizm şubelerinin isimleri şu şekildedir: Kars, İstanbul, Harem, Sancaktepe, Kocaeli (İzmit), Gebze, Ankara, Eskişehir, Konya, Kayseri, Manisa, İzmir, İzmir Selçuk, Aydın Söke, Afyon, Erzurum, Aydın Kuşadası, Muğla Bodrum, Trabzon, Samsun, Samsun 19 Mayıs, Samsun Bafra, Isparta, Bursa.

 

Turgutreis Turizm Dinlenme Tesisleri

Çeşitli güzergahlarda seyreden Turgutreis Turizm yolcularının konforlu ve rahat bir seyahat sürmesi için kaliteli ve yüksek standartlara sahip dinlenme tesislerinde molalar vermektedir.

 

Turgutreis Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulamasını telefonunuza indirerek harika fırsatlardan anında faydalanabilir ve Turgutreis Turizm gibi kaliteli ve marka değeri taşıyan firmalardan otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Turgutreis Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Turgutreis Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, çok farklı güzergahtaki seferlere sahip turizm firmasına kolayca ulaşıp size uygun olan saate ve güzergaha sahip otobüs firmasından biletinizi satın alabileceğiniz gibi Turgutreis Turizm otobüs bileti alımını da internet üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Turgutreis Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden bilet satın almanın sağladığı avantajları iki noktada inceleyebiliriz:

Hız: Sadece saniyeler içerisinde bilgilerinizi girebilir ve bilet.net ile Turgutreis Turizm otobüs biletini satın alabilir ya da iptal edebilirsiniz.

Güven: Kredi kartı bilgilerinizi tereddüt etmeden girebileceğiniz güvenli bir site olan Bilet.net ile Turgutreis Turizm bilet alımı yapabilirsiniz.

 

Turgutreis Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın; İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Mersin, Diyarbakır, Kars ve Van illerine düzenlenmekte olan seferleri yapılmaktadır.

Turgutreis Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Turgutreis Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Turgutreis Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1990
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Kars
Kurucu:Cemal Reis
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)