Turay Turizm Otobüs Bileti

Turay Turizm

Turay Turizm Hakkında

Tarhan Aygün tarafından 1959 yılında kurulmuş olan Turay Turizm, ilk seferlerini Trabzon-Erzincan güzergahı üzerinde yapmıştır. 1973 yılında gelişen filosu ile beraber Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Küreselleşmenin Turay Turizm’in sahip olduğu hizmet anlayışına yön vermesi ile birlikte yolcularına kalite ve konforun çevrelediği güvenli bir seyahat sunmaya başlamıştır. Turay Turizm Mercedes marka araçların oluşturduğu filosunu, gelişen teknolojinin yakın takibinde olarak araç içi ve dışındaki hizmetlerini sürekli yenilemektedir.

 

Turay Turizm Otobüs Filosu

Mercedes Trevago model 19 adet araçtan oluşan Turay Turizm otobüs filosunun araçlarının yaş ortalaması 5’tir. Araç içi ve araç dışı bakımları düzenli olarak yapılan otobüslerin arasına her geçen yıl yenileri eklenmektedir.

 

Turay Turizm Araç İçi Hizmetler

Kibar ve deneyimli personel kadrosu ile yolcularına kaliteli hizmet sunma konusunda ustalaşmış olan Turay Turizm’in araç içi hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

İnternet: Araç hareket halinde iken sorunsuz bir şekilde faydalanabileceğiniz Wi-Fi paylaşımı mevcuttur.

Rahat Koltuk: Omurga sağlığınız için özel olarak dizayn edilmiş koltuklara yaslanarak ya da omurganızı dik bir postüre getirerek seyahat edebilirsiniz.

Koltuk Ekranı: Yolculuk sırasında vaktinizi değerlendirebileceğiniz, farklı zevklere uygun film ve dizi seçenekleri ile koltuk ekranlarını kullanabilirsiniz.

Uydu Yayını: Canlı televizyon ve müzik yayını yapılmaktadır.

220 Volt Priz: Koltukların yan kısmında yolcuların elektronik aletlerini hızlıca şarj edebilecekleri özel bölümler bulunmaktadır.

Okuma Lambası: Gece yolculuklarında kitap okumayı tercih eden yolculara faydalı olabilmesi adına özel olarak koltukların üst kısımlarına okuma lambaları eklenmiştir.

Radyo: Genel ve koltuklarda özel olarak radyo yayını yapılmaktadır.

Namaz vakitlerinde durma: Yolcuların taleplerine yönelik olarak namaz vakitleri sırasında uygun dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir.

 

Turay Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde Turay Turizm ile iş birliği içerisinde yolcuların sorunlarına çözümler getirmek gayesi ile çalışmakta olan şubelerin isimleri şu şekildedir: Adana, Altıkat, Yolçatı, Aktepe, Altınüzüm, Dörtyol, Düziçi, Erzin, Erzincan, Erzincan Muhtarlığı, Gaziantep, Gaziantep2, Göksun, Gölbaşı, Gümüşhane, Akbez, Hassa, Hatay, İnternet, İskenderun, İslahiye, Kahramanmaraş, Belsini Mini, D. Garajı, Fuzuli, Kayseri, Talas Mini, Yburç Mini, Yeşilhisar, Yoğunburç, Bayburt Merkez, Kelkit, Kırıkhan, Kilis, Malatya, Mersin, Narlı, Niğde, Nurdağı, Osmaniye, Payas, Pazarcık, Refahiye, Sivas, Şarkışla, Şiran, Tarsus, Torul, Merkez, Trabzon Otogar, Zara.

 

Turay Turizm Dinlenme Tesisleri

Turay Turizm’in farklı güzergahlarda tercih ettiği dinlenme tesisleri şunlardır: Adıyaman’da Gölbaşı Ulu Dinlenme Tesisleri ve Kral Dinlenme Tesisleri, Erzincan’da Refahiye Esadaş Dinlenme Tesisleri, Adana’da Taşpınar Dinlenme Tesisleri, Kahramanmaraş’ta Tekirhan Dinlenme Tesisleri.

 

Turay Turizm Mobil Uygulama

Turay Turizm bilet işlemlerinizi online olarak halledebileceğiniz platformlarda hizmet sunmaktadır. Ücretsiz bir uygulama olan bilet.net uygulamasını telefonunuza yükleyerek Turay Turizm otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Turay Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Turay Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Turay Turizm otobüs bileti bilet.net uygulaması aracılığı ile uzun işlemler yapmanıza gerek kalmadan satın almanız mümkün.

Bilet.net'ten Turay Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’in yardımı ile satın alınan biletler üzerinde yapılmak istenen bilet iptali, saat değişimi, bilet bilgilerine erişim sağlama gibi diğer tüm işlemler tek bir çatı altında toplandığı için basit bir şekilde çözüme ulaşmaktadır.

Turay Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Turay Turizm; Adana, Akpes, Aktepe, Altınüzüm, Dötryol, Düziçi, Erzin, Erzincan, Gaziantep, Göksun, Gölbaşı, Gümüşhane, Hassa, Hatay, İskenderun, İslâhiye, Kahramanmaraş, Kayseri, Kelkit, Kırıkhan, Kilis, Antalya, Mersin, Narlı, Niğde, Nurdağı, Osmaniye, Payas, Pazarcık, Refahiye, Şarkışla, Şiran, Tarsus, Torul, Trabzon ve Zara gibi Türkiye’nin birçok il ve ilçelerine seferler düzenlemektedir.

Turay Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Turay Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Turay Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1959
Otobüs Sayısı:19
Merkez ofis:Trabzon
Kurucu:Tarhan Aygün
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)