Tufan Turizm Otobüs Bileti

Tufan Turizm

Tufan Turizm Popüler Otogarlar

Tufan Turizm Hakkında

20 yıllık Tufan Nakliyat Kargo olarak hizmet veren Tufan Grup, ulaşım sektörüne 31 Mart 2013 tarihinde şehirlerarası yolcu taşımacılığı ile giriş yapmıştır. Tufan Turizm, Düzenlediği ilk sefer olan İstanbul-Şebinkarahisar seferinden bu yana planladığı tüm seferlerde koşulsuz müşteri memnuniyetine dikkat etmektedir. 2013 Mercedes Travego model 4 araçtan oluşan filosu ile 46 durağa sahiptir. ‘Yollardaki yeni değişim’ sloganından hareketle sektördeki yolculuk tanımını yeniden oluşturma gayretindedir.

 

Tufan Turizm Otobüs Filosu

Tufan Turizm otobüs filosu 4 adet teknolojik açıdan donanımlı 2013 model Mercedes Travego marka araçtan oluşmaktadır.  

 

Tufan Turizm Araç İçi Hizmetler

Müşteri memnuniyetini birinci planda tutmakta olan Tufan Turizm araç içi hizmetlerde eğitimli personel kadrosu ile hizmet vermektedir. Araç içerisinde genel internet yayını yapılmaktadır. Yolcuların telefon, tablet, bilgisayar gibi özel teknolojik aletleri ile kesintisiz internet bağlantısı kurabilmeleri sağlanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra yolcuların eğlenceli ve konforlu vakit geçirebilmeleri için tasarlanmış koltuklar bulunmaktadır. Bu koltuklarda bulunan 13 inçlik ekranlardaki kayıtlı multimedyalardan faydalanabilirsiniz. Araçlarda genel televizyon ve müzik yayını da yapılmaktadır. Her yolcuya özel, temizlik ve bakımlarına dikkat edilmiş ücretsiz kulaklıklar dağıtılmaktadır. Özellikle gece yolculuklarında yolcuların kendi alanlarını aydınlatacak okuma lambaları mevcuttur. Araç içinde dengeli bir hava akımı oluşturacak klimalar bulunmaktadır. Yolculuk sırasında belirli aralıklarda açık büfe ikramları yapılmaktadır. 

 

Tufan Turizm Şubeleri

Tufan Turizm’in Türkiye genelinde mevcut olan şubeleri şu şekildedir: Altıntaş Şubesi, Gediz Şubesi, Kütahya Şubesi.

 

Tufan Turizm Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesisi seçiminde titiz davranan Tufan Turizm sadece Bolu’daki Berceste Dinlenme Tesisleri’nde mola vermektedir.

 

Tufan Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulamasına erişimde telefonunuzun online mağazasını kullanabilirsiniz. Satın almak isteyeceğiniz en iyi bileti bulmanızda yardımcı olacak kaliteli tasarımı ile dikkat çeken bilet.net uygulaması sayesinde Tufan Turizm bilet alımı en güvenilir ve kullanışlı şekilde erişilebilir.

 

Tufan Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Tufan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net Türkiye’deki birçok turizmin otobüs biletini hizmetinize sunmaktadır. Bu turizm şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Tufan Turizm otobüs bileti de bilet.net uygulamasını kullanarak satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Tufan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet fiyatlarını çok daha net bir şekilde görebileceğiniz bilet.net uygulaması ile bilet seçiminizi yaparken hiç sıkılmadan saniyeler için en ucuz ve uygun olan Tufan Turizm otobüs biletine ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız bu alışverişte tüm dokümanlar telefonunuza indirdiğiniz uygulamada bulunacağından seyahat öncesinde otobüste yaşayacağınız herhangi bir bilet karışıklığında kolayca sorunu çözebilecek bilgi arşivine sahip olabileceksiniz.

 

Tufan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tufan Turizm başlangıçta sadece İstanbul-Şebinkarahisar arasında sefer düzenlerken günümüzde birçok il ve ilçeye düzenli seferler düzenlemeye başlamıştır. Firma; Alibeyköy, Ataşehir, Osmancık, Suluova, Sultanbeyli, Erbaa, Kelkit, Taşova, Tosya, Alucra, Amasya, Bolu, Koyulhisar Üçyol, Reşadiye, Sütlüce, S.Karahisar, Merzifon gibi bir çok ilçeye seferler düzenlemektedir.

Tufan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tufan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tufan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2013
Otobüs Sayısı:4
Merkez ofis:Kütahya
Kurucu:Mustafa Dinçer
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)