Tufan Tur Otobüs Bileti

Tufan Tur

Tufan Tur Hakkında

1980 yılında Kütahya’da sektöre giriş yapan Tufan Tur, bölgesel ulaşımda en çok tercih edilen firmalardandır. Mustafa Dinçer’in kurucusu olduğu Tufan Tur, yerel ulaşım sektöründe uzun yıllarda biriktirdiği tecrübe ile kaliteli hizmet sunmayı misyon edinmiştir. Sefer yaptığı güzergah üzerinde zaman içinde müdavimleri oluşan Tufan Tur, ulaşımda güveni önemser. Güler yüzlü sürücü ve çalışan ekibi ile yeniliklere ayak uydurmayı başarmıştır. 

 

Tufan Tur Otobüs Filosu

Tufan Tur otobüs firması, sahip olduğu araç filosunda konforu ön planda tutar. Yerel yolcu taşımacılığı için kullanılabilecek en iyi araçları, firma bünyesine katmayı hedeflemektedir. Bölgede lider firma olma gayesi ile yenilediği filosu ve deneyimli sürücüleri ile Tufan Tur, uzun yıllardır aynı rotada yaptığı seferleri ile tanınır. Araç filosunda; Volkswagen Crafter ve Volkswagen Sprinter model araçları bulunduran Tufan Tur, kendini ve filosunu güçlendirmiştir. Firma; her gün düzenli ve ekspres seferler yapar. 

 

Tufan Tur Araç İçi Hizmetler

Tufan Tur, araçlarında ferah bir oturma düzeni ile rahat bir yolculuk deneyimi sunmayı sağlamıştır. Yaptığı ekspres seferleri ile size hızlı ve kolay bir ulaşım imkanı verir. Pratik olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Hijyen ve güvenliğin ilk koşullardan olduğu Tufan Tur’da, yolculuk boyunca kendinizi güvende hissedeceksiniz.

 

Tufan Tur Şubeleri

Tufan Tur, sefer yaptığı rota üzerindeki şubeleri ile konuklarına beklentileri doğrultusunda hizmet sunar. Firmanın; Altıntaş, Gediz ve Kütahya’da şubeleri bulunur.  

 

Tufan Tur Dinlenme Tesisleri

Tufan Tur, yerel ulaşımlarda yaptığı kısa süreli seyahatler nedeniyle mola vermek için durmasına ihtiyaç olmamaktadır.

 

Tufan Tur Mobil Uygulama

Tufan Tur otobüs bileti satın almak için mobil cihazlarınıza Google Play Store ya da App Store üzerinden bilet.net uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden online olarak bilet alımı yapabilirsiniz.

 

Tufan Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Tufan Tur otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten Tufan Tur biletinizi  kolay ve güvenli olarak alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Tufan Tur otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Tufan Tur bilet satın alma sırasında, bilet.net’ten en uygun fiyatı bulabilir ve işleminizi en pratik şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Tufan Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tufan Tur, bulunduğu bölgede hizmet veren yerel bir otobüs firmasıdır. Seferleri; Altıntaş, Gediz ve Kütahya arasında, karşılıklı olarak yapılmaktadır. 

Tufan Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tufan Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tufan Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1980
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Kütahya
Kurucu:Mustafa Dinçer
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)