Tozcan Turizm Otobüs Bileti

Tozcan Turizm

Tozcan Turizm Popüler Otogarlar

Tozcan Turizm Hakkında

Tozcan Turizm, 2000 yılında firma merkezi İstanbul olacak şekilde kurulmuş ve şehirlerarası yolculukta hizmet vermeye başlamıştır. Aynı zamanda firma, sahip olduğu personel kadrosunu kurumsal eğitimlerle yetiştirerek hizmet kalitesini belirlediği standartlarda koruma gayretindedir. Tozcan Turizm bu tarz eğitim faaliyetlerini belirli periyotlarda ihtiyacı karşılayacak halde yerine getirmektedir. Tozcan Turizm çalışanları, araç içi personellerin ve yolcuların mevcut hizmetten yararlanabilmesini sağlamaktadır. Çağdaş, değişime açık, yeni gelişmeler konusunda hevesli dinamik çalışan kadrosu vardır. Araç içi ve dışı çalışan her personel, kendi işlerine hayranlıkla yaklaşarak kaliteyi her geçen gün daha iyi seviyeye çıkarma gayretindedirler. ‘Güvenli Ellerdesiniz’ sloganı ışığında güvenli, konforlu, ekonomik hizmet bir sunarak ulaşım sektöründeki ‘güven’ kelimesinin tanımını değiştirebilecek kadar yüceltme çabasındadır.

 

Tozcan Turizm Otobüs Filosu

20 yıldan fazla sektörde çalışmalarını sürdüren Tozcan Turizm, mevcut otobüslerinin bakımlarını ve gerekli durumlarda değişimlerini yapmaya özen göstermektedir. Tozcan Turizm otobüs filosu Mercedes Travego ve Temsa Safir araçlardan oluşmaktadır. Travego, daha sade ve yalın bir teknolojiye sahip olduğu için araç içindeki kablo sayılarını azaltmakta böylece daha estetik bir görünüm sunmaktadır. Araçlarda, hata tespit sistemi ile beraber otomatik olarak yedekleme ve yükleme işlemleri yapılmaktadır. Fren sistemi üzerindeki yeni disk frenlerine eklenen EBS (Elektronik frenleme sistemi) sayesinde Travego model otobüslerin fren sistemi güçlendirilmiş ve çok daha güvenli hale gelmiştir. Fren yapılma süresini azaltmada da etkili olan EBS, 10 bar basınçlı kuru hava mekanizmasına sahiptir.

 

Tozcan Turizm Araç İçi Hizmetler

Tozcan Turizm özellikle yüksek konfor hizmeti adına tercih ettiği Temsa Safir model araçları ile yolculara seyahat sırasında dinlenebilecekleri bir hizmet sunma çabasındadır. Araç içi hizmetleri şu kelimelerle tanımlayabiliriz: Deri ve ergonomik rahat koltuklar, koltuk arkası LCD ekranlar, koltuk kenarı 220V priz, klima, monitör, TV turner, 3 kanallı CD yayını, geri görüş kamerası, ön yol izleme kamerası, internet. Yolculuklar sırasında sindirimi kolay ve lezzetli ikramlıklar ücretsiz olarak servis edilmektedir.

 

Tozcan Turizm Şubeleri

Tozcan Turizm önderliğinde Türkiye’nin farklı noktalarında yolculara hizmet vermekte olan şubelerin bulundukları lokasyonlar şu şekildedir: İstanbul Ümraniye, İstanbul Pendik, İstanbul Kartal, İstanbul Kağıthane, Sivas Koyulhisar, Sivas Ortakent, Ankara, Ordu Mesudiye.

 

Tozcan Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolcuların güvenli, sağlıklı ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesine çok özen gösteren Tozcan Turizm, mola verdiği dinlenme tesislerini de bu yaklaşımla seçmektedir. Yolcuların genel ihtiyaç ve taleplerine göre standart olarak belirlenmiş olan tekrarlarda ve sürelerde molalar verilmektedir.

 

Tozcan Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulaması ayrıcalığı ile Tozcan Turizm bileti firma tarafından yolcularına online olarak sunulmaktadır. Bilet.net uygulamasını telefonlarınıza indirerek bilet satın alma, değiştirme ya da iptal etme gibi mental yorgunluğa sebep olabilecek bilet işlemlerinizi en elverişli ve dinç şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Tozcan Turizm  Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Tozcan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net uygulamasından ekstra zaman kazanarak ve bütçenize destek olarak Tozcan Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Daha sonra seyahatin bir saat öncesinde olacak şekilde bilet değişiminizi yapabilir ya da iade etmek için yine bilet.net uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Tozcan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Tek kelime dahi konuşmak zorunda kalmadan istediğiniz koltuk numarasını rahatlıkla seçebileceğiniz bilet.net uygulaması ile birçok noktada avantaj sağlayacaksınız.

 

Tozcan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tozcan Turizm İstanbul, Ordu ve Sivas şehirleri arasında düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Tozcan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tozcan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tozcan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)