Tozcan Köseoğlu Seyahat Otobüs Bileti

Tozcan Köseoğlu Seyahat

Tozcan Köseoğlu Seyahat Hakkında

Tozcan Köseoğlu Seyahat, Gökhan Kayalı tarafından merkez İstanbul olmak üzere 2013 yılında kurulmuştur. Türkiye genelinde bulunan 55 adet durağı ile beraber şehirlerarası hizmet vermeye başlamıştır. Tozcan Köseoğlu Seyahat; Kütahya, Afyon, Burdur, Akhisar, Aydın, Balıkesir, Denizli, Nazilli, İstanbul, Antalya, İzmit, Manisa ve Bodrum gibi birçok ile seferler düzenlemektedir.

 

Tozcan Köseoğlu Seyahat Otobüs Filosu 

Tozcan Köseoğlu otobüs firması, son model araçlardan oluşan ve gelişen teknolojiyi kullanan filosu ile Türkiye’nin çok farklı lokasyonlarına ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir. Araçlarda birincil olarak önem verilen nokta güvenlik olduğu için filodaki tüm araçların bakımları hassas olarak yapılmakta ve bakım takvimleri personel tarafından kontrol edilmektedir.

 

Tozcan Köseoğlu Seyahat Araç İçi Hizmetler

Tozcan Köseoğlu Seyahat’in tüm yolculuklarında sağladığı araç içi hizmetleri altı parçada inceleyebiliriz:

TV: Tozcan Köseoğlu Seyahat, alışık olduğunuz ulusal kanallardan derlenmiş kanal seçeneği ile evdeki televizyon keyfinizi yolculuğa taşımaktadır.

USB: Teknolojik aletlerinizle kolayca bağlantı sağlayabileceğiniz USB özelliği sayesinde özgürce tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müzik: Koltuklarda sabitlenmiş ekranlara, yolculuk öncesinde dağıtılan kulaklıklarla bağlanarak, sizler için listelenmiş yüzlerce seçeneğe sahip müzik arşivinden faydalanabilirsiniz.

Konfor: Tozcan Köseoğlu Seyahat’in 2+1 tasarlanmış araçlarıyla ve içerisinde vücudunuzu dinlendirecek şekilde özel olarak dizayn edilmiş koltuklarıyla harika bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

İnternet: Araç içi 4.5 GB gücünde kesintisiz internet dağıtımı sayesinde yolculuk sırasında iletişim ya da erişim problemi yaşamadan telefonunuzda, tabletinizde veya laptopunuzda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Güler yüz: Tozcan Köseoğlu Seyahat’in personel ekibi, uzun seyahatlerde yolcuların tüm ihtiyaçlarını nezaket ve güler yüz ile karşılayarak rahat bir yolculuk geçirmelerini sağlamaktadır.

 

Tozcan Köseoğlu Seyahat Şubeleri

Türkiye’nin farklı noktalarına seferler düzenleyen Tozcan Köseoğlu Seyahat, müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek adına şubeleri ile birlikte sistemli bir şekilde çalışmaktadır. Bu şubelerin isimlerini şöyle listeleyebiliriz; Manisa Şubesi, İzmir Şubesi, Akhisar Şubesi, İstanbul Şubesi, Bursa Şubesi, Balıkesir Şubesi, Gebze Şubesi, Denizli Şubesi, Aydın Şubesi, Nazilli Şubesi.

 

Tozcan Köseoğlu Seyahat Dinlenme Tesisleri

Tozcan Köseoğlu Seyahat, yolcuların fiziksel ve mental anlamda sağlıklı bir seyahat edebilmeleri için güzergâh ve sefer mesafesi üzerinden hesaplanan belirli aralıklarda mola verilmesine önem vermektedir. Molaları hijyen kalitesi yüksek dinlenme tesislerinde vermeye özen göstermektedir.

 

Tozcan Köseoğlu Seyahat Mobil Uygulama

Tüm turizm şirketlerini içeren bilet.net uygulaması ile siz de Tozcan Köseoğlu Seyahat’in otobüs biletine kolaylıkla ulaşabilir dilerseniz size en uygun saatte ve bütçenize uygun olan fiyattaki bileti, kredi ya da banka kartı bilgilerinizin gerekli olan bilgilerini uygulamaya girerek satın alabilirsiniz.

 

Tozcan Köseoğlu Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Tozcan Köseoğlu Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Tozcan Köseoğlu Seyahat otobüs bileti satın alırken bilet.net uygulamasının sağladığı kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Tozcan Köseoğlu Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Uzun araştırmalara ve taramalara gerek kalmadan tüm turizm şirketlerinin biletlerinin bulunduğu Bilet.net bünyesinde Tozcan Köseoğlu Seyahat bileti de bulunmaktadır. Size hitap eden özelliklere uygun olduğunu düşündüğünüz bileti kolaylıkla satın alabilirsiniz ve tüm bilet iptali ve değişimi işlemlerini de doğru prosedürlere uyum sağlayarak yine uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tozcan Köseoğlu Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tozcan Köseoğlu Seyahat; Kütahya, Afyon, Burdur, Akhisar, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Nazilli, İstanbul (Alibeyköy), İstanbul (Dudullu), İstanbul (Esenler), Manavgat, Alanya, Mahmutlar, Antalya, Dinar, İzmir, Sakarya, Serik, Gebze, Manisa, Bodrum, Milas, Söke, Kuşadası, Evka, Urla, Alaçatı, Ilıca, Çeşme, Didim, Gemlik, Manisa, İzmir, Mustafakemalpaşa, Susurluk, Köşk, Sarayköy, Orhangazi gibi il ve ilçelere seferler düzenlemektedir.

Tozcan Köseoğlu Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tozcan Köseoğlu Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tozcan Köseoğlu Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2013
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Gökhan Kayalı
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)