Tosya Seyahat Otobüs Bileti

Tosya Seyahat

Tosya Seyahat Hakkında

1959’da Kastamonu Tosya’da kurulan ve o günden beri faaliyetlerine devam eden Tosya Seyahat, Tosya’da yaşayan yöre halkını İstanbul’a taşıyarak sektöre adım atmıştır. Tosya Doğan Turizm adı ile kurulan ve sonrasında şimdiki ismini alan firmanın kurucuları; Cihat Yeşil, Cevat Eracar, Münür Saka, Hüseyin Köle, Mustafa Ateşoğlu, Mustafa Dögücü, Yusuf Ata, Orhan Urkaya ve Hilmi Yeşil’dir. Kısıtlı araç ile ulaşım işine başlayan Tosya Seyahat sonra araç sayısını arttırmış, ardından geçen yıllar içinde firma ve araç filosu sık sık yenilemiştir. İstanbul ile başlayan seferleri, Ankara takip etmiş ve firma yarım asrı aşan tecrübe ve kalitesi ile hizmetlerine devam etmektedir.

 

Tosya Seyahat Otobüs Filosu

Tosya Seyahat otobüs firması, merkezi olan Tosya’dan İstanbul’a sefer yaparak başladığı sektörde başta 4 araçlık bir filoya sahipti. Sonra sayıyı 7’ye çıkaran firma, sektörde geçen uzun yıllar sonrasında araç sayısını ve donanımını yüksek standartlarda tutmuştur. Şu an sahip olduğu araçlar Mercedes Benz Travego modelidir. Her gün ve düzenli seferleri ile yörenin en köklü ve tercih edilen firmalarının başında gelir. Tosya Seyahat araç filosunu, yolcu taşımacılığındaki deneyimi nedeni ile konforlu ve güvenli tutmayı başarır. 

 

Tosya Seyahat Araç İçi Hizmetler

Tosya Seyahat, yolcu taşımacılığı sektöründe edindiği bilgi ve tecrübe ile konuklarının ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmış hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetinin önemini kavrayan ve çözüm odaklı çalışan firma, araçlarında rahat koltuk ve ferah oturma düzenlerine dikkat eder. Seyahatler sırasında servis edilen taze ikramlar ve içecekler konuklara keyifli zamanlar yaşatır. Araçlarda bulunan okuma lambaları sayesinde, dilediğiniz şeyi rahatça okuyabilirsiniz. Genel televizyon ve müzik yayını dışında koltuk arkalarında bulunan ekranlarda da dilediğiniz yayını takip etme şansınız olmaktadır. Araçlardaki prizler de elektronik aletleriniz için ihtiyaç duyduğunuz an yararlanmanız için hazır bulunmaktadırlar. İnternet bağlantısı da bulunan araçlar, yolcularına keyifli bir yolculuk deneyimi sunuyor.

 

Tosya Seyahat Şubeleri

Tosya Seyahat, sefer yaptığı güzergahlar üzerinde şubelere sahiptir ve bu şubeler aracılığı ile konuklarına seyahat öncesi ve sonrası destek olmaya devam eder. Tosya Seyahat şubeleri; Ankara, Sultanbeyli, Dudullu, Tosya otogar, Tosya merkez ve İstanbul’da bulunur. 

 

Tosya Seyahat Dinlenme Tesisleri

Konukların yolculuk esnasında ihtiyaç duyabilecekleri şeyler için Tosya Seyahat, dinlenme alanlarında mola verir. Tosya Seyahat’in tercih ettiği dinlenme tesisleri şunlardır:

  • Düzce Kaynaşlı Türsan Dinlenme Tesisleri
  • Kastamonu Tosya Onur Park Plus Dinlenme Tesisleri
  • Düzce Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisleri

 

Tosya Seyahat Mobil Uygulama

Tosya Seyahat otobüs bileti satın almak veya firmaların seferleri hakkında bilgi edinmek için akıllı telefonunuza Google Play Store veya App Store’dan bilet.net uygulamasını indirebilir ve biletinizi online olarak alabilirsiniz.

 

Tosya Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Tosya Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten Tosya Seyahat ile yapacağınız yolculuk için otobüs biletinizi dilediğiniz an güvenle ve hızlıca alabilirsiniz.

Bilet.net’ten Tosya Seyahat otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Tosya Seyahat bilet satın alma işlemlerinizde biletinizi, bilet.net’den en ekonomik şekilde bulabilir ve dakikalar içinde alabilirsiniz.

Tosya Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tosya Seyahat, İstanbul ile başlayan seferlerine yıllar içinde yenilerini eklemiştir. Firma ile; İstanbul, İzmit, Ankara, Kastamonu, Düzce, Tosya, Sakarya ve Gebze’ye seyahat edebilirsiniz.

Tosya Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tosya Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tosya Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1959
Otobüs Sayısı:8
Merkez ofis:Kastamonu
Kurucu:Cihat YEŞİL, Cevat ERACAR, Münür SAKA, Hüseyin KÖLE, Mustafa ATEŞOĞLU, Mustafa DÖGÜCÜ
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)