Tokat Yıldızı Seyahat Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı Seyahat

Tokat Yıldızı Seyahat Hakkında

2001 yılında İsmet Yakar ve 2 kişi daha olmak üzere 3 ortak tarafından kurulmuş olan Tokat Yıldızı Seyahat, kendilerine ait olan 6 adet araçtan oluşan filosu ile ulaşım sektörüne giriş yapmıştır. Tokat Yıldız Seyahat ilk seferini Tokat-Trabzon güzergahında gerçekleştirmiştir. 6 araçlı otobüs filosuna 2014 yılında 23 adet yeni ve modern araçlar ekleyerek filosunu zenginleştirmiş ve Türkiye’nin birçok bölgesine seferler düzenlemeye başlamıştır.

 

Tokat Yıldızı Seyahat Otobüs Filosu

Tokat Yıldızı Seyahat otobüs filosu, Travego ve Tourismo model, yaklaşık 7 yaşındaki 35 adet araçtan oluşan filosu ile şehirlerarası yolcu taşımacılığına devam etmektedir. 

 

Tokat Yıldızı Seyahat Araç İçi Hizmetler

Tokat Yıldızı Seyahat, yolcuların seyahat süresi boyunca sıkılmadan ve güven içinde yolculuklarına devam edebilmeleri için; uygun mesafeli koltuklar, kesintisiz internet bağlantısı, 13 inçlik ekranlar, kayıtlı multimedyalar, lezzetli hafif atıştırmalıklar ve içecekler, USB girişi, güçlü ve hızlı şarj kitleri, hava dengesini koruyan klimalar ve ücretsiz kulaklık hizmeti sunmaktadır.

 

Tokat Yıldızı Seyahat Şubeleri

Tokat Yıldızı Seyahat Firması’nın bağlantılı olup müşteriler için en iyi hizmeti sunabilmek adına beraber çalıştığı şubelerin bulunduğu noktalar şöyledir: Aksaray, Amasya, Batman, Bingöl, Bitlis,  Burdur, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Giresun, Isparta, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmit, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Ortaca,  Rize, Sakarya, Samsun,  Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat,  Trabzon, Van, Yozgat, Zonguldak ve şehirlerin ilçeleridir.

 

Tokat Yıldızı Seyahat Dinlenme Tesisleri

Tokat Yıldızı Seyahat’in farklı güzergahlarında yolcularının faydalanması için mola verdiği dinlenme tesisleri şu şekildedir; Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Mustafa Atik Dinlenme Tesisleri, Zorlu Park Dinlenme Tesisleri, Akabe Dinlenme Tesisleri, Okurlar Dinlenme Tesisleri, Irmak Dinlenme Tesisleri, Taşlıdere Dinlenme Tesisleri.

 

Tokat Yıldızı Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net uygulaması telefonlarınıza indirebileceğiniz basit bir kullanıma sahip bir otobüs bileti uygulamasıdır. Bu uygulama Tokat Yıldızı bileti bulmanızda size yön göstermektedir. 

 

Tokat Yıldızı Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Tokat Yıldızı Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Bilet.net uygulamasının sizin için taradığı otobüs biletleri arasından Tokat Yıldızı Seyahat’in Otobüs biletini, uygulamaya birkaç kişisel bilgiliyi girdikten sonra satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Tokat Yıldızı Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Tokat Yıldızı Seyahat otobüs bileti bulmanızda Bilet.net tüm bilet seçenekleri arasında kaybolmanızı engelleyerek sizler için en uygun olanı, zaman ve enerji kaybetmeden bulmanızı sağlar. 

 

Tokat Yıldızı Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Aksaray, Amasya, Batman, Bingöl, Bitlis,  Burdur, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Giresun, Isparta, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmit, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Ortaca,  Rize, Sakarya, Samsun,  Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat,  Trabzon, Van, Yozgat, Zonguldak  gibi Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan il ve ilçelere seferler düzenlenmektedir.

Tokat Yıldızı Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tokat Yıldızı Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tokat Yıldızı Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2001
Otobüs Sayısı:29
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:İsmet Yakar
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)