Tokat Seyahat Otobüs Bileti

Tokat Seyahat

Tokat Seyahat Hakkında

Tokat Seyahat, 1985 yılında Tokat merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne dek, hizmet ve sefer ağını büyütmüş, sektördeki yenilikleri takip etmiştir. Ahmet Arat’ın kurduğu Tokat Seyahat, merkez bölgesinin en çok tercih edilen ulaşım firmalarından biri olmayı başarmıştır. Deneyimli ve profesyonel sürücüleri ile yolcu güvenliğini ön planda tutan Tokat Seyahat ayrıca müşteri taleplerini baz alan hizmetleri ile de dikkat çeker. Araçlarında, temizliği ve konforu aynı anda sunan firma, yolcularında memnuniyet yaratır.

 

Tokat Seyahat Otobüs Filosu

Tokat Seyahat otobüs firması, sahip olduğu araçlarda üst düzey kalite ve donanım kriterlerini yakalamaya gayret eder. 29 araçlık seçkin otobüs filosu ile Tokat Seyahat, sektörünün lider firmalarından olmayı misyon edinmiştir. Yaklaşık 7 yıl yaş ortalamasına sahip olan bu araçların içinde, 2+1 ve 2+2 koltuk düzeni alternatifine sahip olanları da bulunur. Tokat Seyahat’in filosundaki araçların marka ve modelleri Mercedes Benz Travego ve Mercedes Benz Tourismo’dır. Firma, oldukça dinamik ve yeni araçları ile yolcularına konforlu yolculuklar sunmaktadır. 

 

Tokat Seyahat Araç İçi Hizmetler

Tokat Seyahat, müşterilerine yüksek hizmet standartlarını sunmayı amaçlar. Bu nedenle yolcularının dilek ve taleplerini göz önüne alarak, kendini yeniler. Firmanın araçlarında, wi-fi erişimi bulunmaktadır. Wi-fi ile ücretsiz olarak internete bağlanabilir, mobil cihazlarınız ile ilgili işlerinizi yapabilirsiniz. Araçlarda bulunan prizler ile de elektronik aletlerinizi yolculuk sırasında şarj edebilirsiniz. Belirli aralıklar ile servis edilen taze ikramlar daima hijyeniktir. Ayrıca sıcak ve soğuk içecek ikramı da yapılmaktadır. Seyahatiniz boyunca ikramların keyfini çıkarabilirsiniz. Koltuk arkalarında bulunan ve yolcular için özel olarak ayrılmış ekranlarda, kayıtlı filmleri izleyebilirsiniz. Yine bu ekranlar aracılığı ile televizyon yayınlarını takip edip, müzik de dinleyebilirsiniz. Dağıtılacak olan kulaklıklar ile ekranlarınızı tamamen size özel olarak kullanabilirsiniz.

 

Tokat Seyahat Şubeleri

Tokat Seyahat, geniş şehirler arası ulaşım hattına ek olarak oldukça geniş şube ağına da sahiptir. Firmanın; Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Tokat, Afyon, Amasya, Antalya, Burdur, Batman, Çorum, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Kahramanmaraş, Kayseri, İzmit, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Niğde, Samsun, Şanlıurfa, Sivas, Tokat, Uşak, Sakarya, Ağrı, Balıkesir, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Yalova ve Giresun şehirlerinde ve bu şehirlere bağlı bazı ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. 

 

Tokat Seyahat Dinlenme Tesisleri

Tokat Seyahat, seyahatiniz sırasında mola verip, ihtiyaçların giderilmesi için yol üstünde bulunan tesislere uğrar. Bu tesisler şunlardır:

  • Sivas Taşlıdere Dinlenme Tesisleri
  • Afyon Adalya Dinlenme Tesisleri
  • Kahramanmaraş Tekirhan Dinlenme Tesisleri
  • Düzce Bozbey Dinlenme Tesisleri
  • Çorum Sungurlu Dağ Dinlenme Tesisleri
  • Eskişehir Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri
  • Erzincan Refahiye Esadaş Dinlenme Tesisleri
  • Manisa STR Dinlenme Tesisleri
  • Çorum Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri
  • Adana Taşpınar Dinlenme Tesisleri

 

Tokat Seyahat Mobil Uygulama

Tokat Seyahat otobüs bileti satın alırken kolay ve hızlı bir işlem yapmak için mobil cihazınıza  Google Play veya Appstore’dan bilet.net uygulamasını indirebilir ve biletinizi uygulamamızdan alabilirsiniz.

 

Tokat Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Tokat Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten Tokat Seyahat seferlerini, bilet  fiyatlarını bulabilir ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Tokat Seyahat otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Tokat Seyahat bilet satın alma işlemlerinizde bilet.net’den en uygun fiyatlı bileti, en hızlı şekilde bulup, kısa sürede alabilirsiniz.

 

Tokat Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tokat Seyahat, her geçen gün genişlettiği sefer ağı ile Türkiye’nin birçok şehir ve ilçesine ulaşım yapar. Tokat Seyahat ile; Tokat, Amasya, Samsun, Ankara, İstanbul, Elazığ, Diyarbakır, Eskişehir, Kütahya, İzmir, Düzce, Çorum, İzmit, Tokat, Antalya, Sivas, Gaziantep, Kahramanmaraş, Bolu, Sakarya, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Afyon, Burdur, Mersin, Niğde, Adana, Kayseri, Batman gibi şehirlere yolculuk edebilirsiniz.

Tokat Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tokat Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tokat Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1985
Otobüs Sayısı:24
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Ahmet Arat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası