Tokat Kale Seyahat Otobüs Bileti

Tokat Kale Seyahat

Tokat Kale Seyahat Hakkında

Tokat Kale Seyahat, Tokat ilinin Turhal ilçesinde, Feridun Gökdemir tarafından kurulmuştur. Bulunduğu bölgenin en tercih edilen firmalarından olan Tokat Kale Seyahat, güler yüzlü hizmeti ile takdir toplar. Bölge halkının seyahat ihtiyaçlarını analiz ederek bu şekilde bir sefer rotası oluşturan firma, değişen müşteri taleplerine de kulak verir. Temiz ve hijyenik şartlar altında yapılan seyahatlerin, aynı zamanda konforlu ve güvenli şekilde geçmesini sağlar. Tokat Kale Seyahat; çalıştığı rota üzerinde, bölgesinin liderlerinden olmayı amaç edinmiştir. 

 

Tokat Kale Seyahat Otobüs Filosu

Tokat Kale Seyahat otobüs filosunu daima güçlü tutmayı hedefler. Her beklentiye cevap verecek imkanlar sunmaya gayret eden Tokat Kale Seyahat, filosunda Mercedes Benz Travego ve Mercedes Benz Tourismo gibi şehirler arası ulaşım sektörünün en rağbet gören araçlarından bulundurur. Sahip olduğu araçların bir kısmı klasik 2+2 koltuk düzenine sahip iken, bir kısmı da 2+1 tipi oturmaya uygundur. Her gün düzenli olarak İstanbul ve Trakya bölgesi istikametine seferler düzenleyen Tokat Kale Seyahat, sahip olduğu araç filosunun donanımına da özen gösterir. 

 

Tokat Kale Seyahat Araç İçi Hizmetler

Tokat Kale Seyahat, araçlarında yolcularına güvenli ve konforlu hizmet sunma gayreti taşırlar. Yolculuk boyunca sunulan çeşitli ikramların taze ve lezzetli olmasına önem gösterir. Tokat Kale Seyahat, yolcularına sık aralıklar ile servis ettiği sıcak ve soğuk içecekleri ile de dikkat çeker. Araçlarda prizler bulunur. Bu sayede cep telefonu veya diğer elektronik aletlerinizi kolayca şarj edebilirsiniz. Koltukların arkasına yerleştirilmiş olan ekranlar aracılığı ile ister televizyon yayınlarını isterseniz de kayıtlı filmleri rahat koltuklarınızda izleyebilirsiniz. Yolculara dağıtılacak olan kulaklıklar ile yayınları sadece size özel olacak şekilde takip edebilirsiniz. 2+1 koltuk düzenine sahip araçlara da yer veren Tokat Kale Seyahat, bu oturma tipi ile yalnız oturmanıza da olanak tanıyor.

 

Tokat Kale Seyahat Şubeleri

Tokat Kale Seyahat, özellikle Tokat ve İstanbul’da çok sayıda şubeye sahiptir. Amasya, Tokat, Tekirdağ, İstanbul, Almus, Çorum, Çerkezköy, Çorlu, Düzce, Gebze, Kartal, Merzifon, Osmancık, Pendik gibi bölgelerde birçok ilçesinde şubeleri bulunmaktadır. 

 

Tokat Kale Seyahat Dinlenme Tesisleri

Tokat Kale Seyahat, otobüs yolculuğunuzda ihtiyaçlarınız için tesislerde mola verir. Firmanın seyahatler sırasında mola verdiği tesisler şunlardır:

  • Sakarya Hendek Parkshop Dinlenme Tesisleri
  • Kastamonu Tosya Onur Park Plus Dinlenme Tesisleri
  • Sakarya Hendek Keskinoğlu Dinlenme Tesisleri
  • Çorum Osmancık Anadolu Dinlenme Tesisleri

 

Tokat Kale Seyahat Mobil Uygulama

Tokat Kale Seyahat otobüs bileti almak için mobil cihazınıza Google Play veya Appstore’dan bilet.net uygulamasını bulup, indirdikten sonra kolayca bilet detaylarına bakabilir ve satın alabilirsiniz. 

 

Tokat Kale Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Tokat Kale Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Tokat Kale Seyahat otobüs biletinizi bilet.net’te inceleyebilir ve online olarak alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Tokat Kale Seyahat otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Tokat Kale Seyahat bilet satın alma işlemlerinizde uygun fiyatları bilet.net’ten bulabilir ve pratik şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Tokat Kale Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tokat Kale Seyahat, başta Tokat ve ilçeleri olmak üzere birçok şehre ulaşım için keyifle yararlanabileceğiniz bir firmadır. Tokat dışında; İstanbul, Amasya, Tekirdağ, İzmit, Bolu, Sakarya, Düzce gibi farklı lokasyonlara ve seyahat edebilirsiniz.

Tokat Kale Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tokat Kale Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tokat Kale Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2017
Otobüs Sayısı:3
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Feridun Gökdemir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)