Tokat İmparator Turizm Otobüs Bileti

Tokat İmparator Turizm

Tokat İmparator Turizm Hakkında

Tokat İmparator Turizm, 1994 yılında Tokat merkezli olarak kurulan, şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan bir firmadır. Faruk Gökdemir’in kurucusu olduğu firma, sektörde geçen yaklaşık 30 yılın ardından sefer sayılarını, rotalarını ve araçlarını arttırmak için adımlar atmıştır. Sektörün ihtiyaçlarını gözeterek yenilenen ve gelişen Tokat İmparator Turizm, bölgenin başarılı firmalarından biridir. Çalışanların titizlikle seçildiği ve güler yüz ile hizmet sunduğu firmada, müşteri talepleri daima dikkate alınır. 

 

Tokat İmparator Turizm Otobüs Filosu

Tokat İmparator Turizm otobüs filosundaki ergonomik ve konforlu araçlar ile öne çıkan firmalardandır. Filosundaki araçları Mercedes Benz Travego modelinden seçen Tokat İmparator Turizm, donanım ve teknik yeterliliğe önem verir. Araçlardaki koltukların rahatlığı, oturum genişliği ve bagaj hacmi gibi detayları, filosundaki araçlarda dikkat ile ele alan Tokat İmparator Turizm, filosunu yenileyip, güçlendirmeyi amaç edinmiştir. Bölgesel bazda kalmayıp, sefer ağını genişleten Tokat İmparator Turizm, günlük ve düzenli şehirler arası seferlerinin sayısını ve güzergahlarını da büyütmektedir. 

 

Tokat İmparator Turizm Araç İçi Hizmetler

Tokat İmparator Turizm; yolculuklarda farklı hizmetler ile müşterilerini rahat ettirir. Konuklarının araçlarda aradığını bulmaları için çaba harcayan firma, deneyimli sürücü ve çalışanları ile memnuniyet verici bir seyahat deneyimi yaşatır. Tamamen ücretsiz wi-fi erişimi birçok araçta mevcuttur ve bu sayede cep telefonu veya tabletiniz ile internete bağlanabilirsiniz. Yine birçok araçta bulunan prizlerden de elektronik aletlerinizin şarjlarını doldurmak için faydalanabilirsiniz. Firmanın araçlarında var olan okuma lambaları size dilediğiniz saatte okuma keyfi yapma fırsatı sunar. Seyahat sırasında, belli zaman aralıklarında ikram servisi yapılmaktadır. Sevilen ikramlara eşlik eden sıcak, soğuk içecekler ile rahat koltuğunuzdan atıştırmalıklarının keyfini çıkarabilirsiniz. Yolculuklarınızın sorunsuz geçmesi için tüm tedbirlerin alındığı bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Tokat İmparator Turizm Şubeleri

Tokat İmparator Turizm, bünyesindeki şubeleri ile sefer öncesi ve sonrasında da hizmetlerine devam eder. Firmanın; Tokat, Tosya, Turhal, Suluova, Sulusaray, Amasya, Zile, Sorgun, Çorlu, Çerkezköy, Çatalca, Merzifon, İzmit, Silivri, Osmancık, Gebze, Tekirdağ ve İstanbul’da şubeleri bulunmaktadır.

 

Tokat İmparator Turizm Dinlenme Tesisleri

Tokat İmparator Turizm, yapılan şehirler arası seferler sırasında oluşacak ihtiyaçlar için belli noktalarda mola verir. Mola için durduğu tesisler şunlardır:

  • Düzce Türsan Dinlenme Tesisleri
  • Kastamonu Tosya Onur Park Plus Dinlenme Tesisleri
  • Çorum Osmancık Anadolu Dinlenme Tesisleri

 

Tokat İmparator Turizm Mobil Uygulama

Seyahatlerinizde Tokat İmparator Turizm otobüs bileti almak için mobil cihazınıza Google Play veya Appstore’dan bilet.net uygulamasını indirebilir ve dilediğiniz lokasyon için biletinizi alabilirsiniz. 

 

Tokat İmparator Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Tokat İmparator Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Tokat İmparator Turizm otobüs biletinizi, hem hızlı hem de güvenli şekilde online olarak satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Tokat İmparator Turizm otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Tokat İmparator Turizm bilet alma işlemleriniz için en uygun fiyat alternatiflerini bilet.net’te bulabilirsiniz.

 

Tokat İmparator Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tokat İmparator Turizm, merkezi olan Tokat şehrinin birçok ilçesi dışında İstanbul ve Trakya bölgesine de seferler yapar. Ayrıca Amasya, Sivas, İzmir, Edirne, Tekirdağ’a seferler düzenler. 

Tokat İmparator Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tokat İmparator Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tokat İmparator Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1994
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Faruk Gökdemir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)