Tokat Almus Turizm Otobüs Bileti

Tokat Almus Turizm

Tokat Almus Turizm Hakkında

2000 yılında Metin Karlı tarafından merkez Tokat olmak üzere kurulan Tokat Almus Turizm, çoğunlukla Karadeniz Bölgesi’ndeki illere düzenli olarak seferler yapmaktadır. 20 yıldır mevcut filosu ile kaliteli seferler düzenleyen firmanın Türkiye genelinde 28 adet durağı ve Travego-Neoplan model araçlardan oluşan dinamik bir filosu vardır. Tokat Almus Turizm yerel bir firma olarak 20 yıllık tecrübesi ile yolcularına kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Tokat Almus Turizm Otobüs Filosu

Tokat Almus Turizm, Travego ve Neoplan model araçlardan oluşan genç yaş ortalaması olan bir otobüs filosuna sahiptir. Tokat Almus Turizm otobüs filosundaki araçların genel bakımları düzenli olarak yapılmakta, araç içi ve araç dışı yeni teknolojik gelişmeler takip edilmektedir.

 

Tokat Almus Turizm Araç İçi Hizmetler

Tokat Almus Turizm, tüm seyahatlerinde yolcular için kaliteli, keyifli ve dinlendirici bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında geniş, omurga dostu koltuklar, ücretsiz internet ağı, televizyon üniteleri, kulaklıklar, ikramlar, USB girişleri ve şarj kitleri bulunmaktadır. Koltukların üst arka bölümlerine sabitlenmiş halde bulunan ekranlarda kayıtlı birçok film ve dizi bulunmasının yanı sıra popüler Türk televizyon kanallarının yayınları da yapılmaktadır. Ayrıca Tokat Almus Turizm online bilet alma hizmeti ile beraber müşterileri için teknolojik birçok imkân sağlamaktadır. Araç içerisindeki içecek ve atıştırmalık ikramlar; lezzetli, hafif ve rahatlıkla tüketilebilir besinlerden oluşmaktadır. 

 

Tokat Almus Turizm Şubeleri

Tokat Almus Turizm’in şubelerinin ülkedeki dağılımı şöyledir; İstanbul’da Esenler Otogarı, İkitelli, Atışalanı Şubesi bulunmaktadır. Diğer şubeler; Tepeüstü-Çakmak, Sarıgazi (Sancaktepe), Kaynarca, Gebze Otogar, İzmit Otogar, Adapazarı (Sakarya Otogar), Almus Merkez, Tokat Otogar, Akarçay, Uygur, Ezine Pazarı Şubesi.

 

Tokat Almus Turizm Dinlenme Tesisleri

Tokay Almus Turizm müşterilerin huzurlu bir yolculuk sürdürebilmesi için Türsan ve Highway Dinlenme Tesisleri’nde molalar vermektedir.

 

Tokat Almus Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulamasının sağladığı en büyük yararlardan birisi bu uygulamayı telefonunuza çok pratik bir şekilde ve ücretsiz olarak indirebiliyor olmanızdır. Tokat Almus Turizm bileti, bilet.net uygulaması üzerinden pratik bir şekilde erişim kabul etmektedir.

 

Tokat Almus Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Tokat Almus Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net sayesine Tokat Almus Turizm otobüs bileti satın alabilir, değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Tokat Almus Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir? 

Cebinizde taşıyabileceğiniz bilet.net uygulaması ile Tokat Almus otobüs biletlerinizi çok çabuk bir şekilde satın alabilir, seyahat öncesinde herhangi bir koltuk karmaşası sorunu yaşandığında telefonunuzdan tüm bilgilere anında ulaşarak oluşan problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Tokat Almus Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Tokat Almus Turizm’in sefer düzenlediği il ve ilçeler şu şekilde sıralanabilir; Sancaktepe, Esenyurt, Cihet, Akarçay, İkitelli, Armutalan, Harem, Yenidoğan, Ezinepazarı, İstanbul, Alibeyköy, Sultanbeyli, Kaynarca, Gebze, İzmit, Adapazarı, Tosya, Osmancık, Gümüşhacıköy, Merzifon, Suluova, Amasya, Uygur, Aydınca, Turhal, Tokat, Almus, Tokat, Kastamonu, Bolu, İzmit.

Tokat Almus Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Tokat Almus Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Tokat Almus Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Metin Karlı
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)